Google Contacts

Mis on Google Contacts?

Google’i kontaktid on tasuta teenus, mis salvestab ja haldab kontakte ja telefoninumbreid , aadresse ja palju muud. See salvestab nii põhikontaktteabe kui ka täiendava teabe, nagu füüsilised aadressid, osakonnad, tööandjad ja ametinimetused. Google’i kontaktid on suurepärane kontaktide sortimiseks ja filtreerimiseks. Kontaktid imporditakse automaatselt Teie Gmaili aadressiraamatust ja neid saab täiendava teabe lisamiseks redigeerida. See teenus töötab väga hästi teiste Google’i rakendustega ja loob sujuva töövoo.

Kuidas Google Contactsi kasutada?

Teie Gmaili kontaktnimekirja saab lihtsasti üle kanda LiveAgenti piletisüsteemi, mis kogu Teie kommunikatsiooni haldab. Saate integratsioone kasutada, et saada automaatseid teavitusi uute klientide või kliendigruppide kohta. Paljusid toimingud saab ka käsitsi teha, nagu näiteks kontaktide uuendamine, otsimine, lisamine gruppidesse või vestluste loomine. Saate lisada uusi kliente, täita nende teavet, lisada andmeid, luua märkmeid, vaadata nende pileteid ja luua parema töövoo kogemuse teiste rakenduste integreerimisega.

Proovige Google kontaktide LiveAgenti importimist juba täna ja hallake kliente oma klienditoe kaudu. Kuigi integreerimine on saadaval Zapieri teenuse kaudu, saate ka Gmailist mõne kontaktteabe importida. Kui ühendate oma Gmaili e-posti konto LiveAgenti klienditoe süsteemi, eraldab LiveAgent olemasolevast meilisuhtlusest peamise kontaktteabe, nagu meiliaadressid ja nimed. See teave salvestatakse seejärel LiveAgenti kontaktidesse.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Mis on selle integratsiooni hüved?

 • Jälgige oma Google konto klientide kontakte
 • Tooge meilikontaktid Google’ist LiveAgenti
 • Kogu Teie kontaktide informatsioon on talletatud ühte kohta

Manage your contacts with LiveAgent

Your business contacts are safe with us. Try LiveAgent ticketing system and improve your help desk.

Kuidas integreeride Google Contacts LiveAgenti läbi Zapieri

Zapier on teenus, millega saab hõlpsasti ühendada kaks rakendust erinevatseks integratsiooni tulemusteks. Teil on võimalik valida oma integratsioonitüüp läbi käivitaja ja toimetaja kahes rakenduses.

 • Alustuseks looge Zapieri konto ja minge edasi LiveAgent + Google Contacts integratsiooni lehele.

Valida on mitme kohandatud valiku vahel, seega ei pruugi see juhend kõiki üksikasjalikke valikuid läbi vaadata. Protsess jääb reeglina samaks, seega ei pea muretsema, et Te ei suuda seda iseseisvalt lõpule viia.

LiveAgenti ja Google kontaktide integratsioonileht Zapieris
LiveAgent + Google Contacts
 • Kerige lehe alla ja leidke üles päästikprogrammi ja toimingu valik. Vaadake üle valikud ja otsustage, mis sorti integratsiooni soovite luua. Võite panna paari mitu valikut ja seda ise kohandada. Tehke oma valik ja vajutage sinisele Ühenda nupule. Selles juhendis toome näiteks Google Contacti päästikprogrammi Uus või Uuendatud Kontakt ja LiveAgenti toimingu Lisa Uus Klient.
 • Järgmiseks logige sisse ja andke Zapierile ligipääs oma Google andmetele. Testige päästikprogrammi ja jätkake järgmise sammuga, milleks on toimingu seadistamine.
 • Täitke vajalikud väljad ja testige integratsiooni. Zapier saab Teile oma käepärase juhisega abiks olla, juhul kui hätta jääte. 
Google Contactsi käivitaja Uus või Uuendatud Kontakt ja LiveAgent toiming Lisa Uus Klient
Käivitaja ja Toiming valituna
 • Teie integratsioon on valmis kohe kui olete lõpetanud eduka testi.
 • Käivitage Zap. Naaske julgelt lehele ja looge rohkem erinevate toimingute ja käivitajatega Zape erinevate tulemuste ja kasutusviiside jaoks.

Olete lõpetanud ja Teie integreerimine on lõppenud. Sirvige julgelt kõiki võimalikke Zapieri integratsioonide kombinatsioone ja looge vajaduse korral rohkem ühendusi. Uurige, mida LiveAgent teha suudab, vaadates allolevat videotuuri või sirvige funktsioone ja integratsioonie, et saada täielik ülevaade LiveAgenti võimalustest.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Google Contacts?

Google Contacts on platvorm, mis lubab Teil talletada olulist kontaktteavet. Seda saab kasutada ettevõtte klientide jaoks.  

 

Kuidas kasutada Google Contacte LiveAgentis?

Google'i kontaktide integreerimine LiveAgentiga on suurepärane võimalus hoida kõik Teie kontaktid ühes kohas, nii et Te ei pea nende kahe platvormi vahel ümber lülituma. Lisaks saab Teie klienditeenindusmeeskond otse LiveAgentist uuendada kontaktteavet, lisada uusi kontakte ja isegi alustada vestlust. 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo