Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Google Contacts

Mis on Google Contacts?

Google’i Contacts on tasuta teenus, mis salvestab ja haldab kontakte, telefoninumbreid, aadresse ja palju muud. See salvestab nii põhilist kontaktteavet kui ka laiendatud teavet, nagu füüsilised aadressid, osakonnad, tööandjad ja ametinimetused.

Google Contacts on suurepärane kontaktide täpsemaks sorteerimiseks ja filtreerimiseks. Kontaktid imporditakse automaatselt Teie Gmaili aadressiraamatust ja on lisainformatsiooniks redigeeritavad. See teenus töötab väga hästi teiste Google’i rakendustega ja loob sujuva töövoo.

Kuidas seda kasutada?

Teie Gmaili kontaktnimekirja saab lihtsasti üle kanda LiveAgenti piletisüsteemi, mis kogu Teie kommunikatsiooni haldab. Saate kasutada integratsiooni, et saada automaatseid teavitusi uute klientide või kliendigruppide kohta. Paljusid toimingud saab ka käsitsi teha, nagu näiteks kontaktide uuendamine, otsimine, lisamine gruppidesse või vestluste loomine.

Saate lisada uusi kliente, täita nende informatsiooni, lisada andmeid, luua märkmeid, näha nende pileteid ja luua parema töövoo kogemuse koos teiste rakenduste integratsioonidega. Proovige importida Google kontaktid LiveAgenti juba täna ja hallake oma kliente oma klienditoest.

LiveAgent Product Tour

Mis on selle integratsiooni hüved?

 • Kogu Teie kontaktide informatsioon on talletatud ühte kohta
 • Te saate hallate ja suhelda oma klientidega otse oma juhtpaneelilt, ilma et oleks vaja vahetada kontosid ja tööriistu

Kuidas integreerida Google kontaktid LiveAgenti?

 • Integratsioon võtab vaid mõne minuti. Logige oma LiveAgenti, minge edasi Seadistus > E-post > Meili Kontod ning vajutage Lisa e-posti kontole üleval. Seejärel valige uuest aknast Gmail. 
Gmaili konto lisamine LiveAgenti Meili Kontode sektsioonis
Lisa meilikonto Meili Kontodes
Valige Gmail uueks e-posti kontoks
Valige Gmail
 • Nüüd värskendage rakendust ja kontaktid imporditakse otse teie Gmailist. Võimalik, et peate värskendama LiveAgenti, et see tooks teie e-kirjad koos teie kontaktidega.
Näide nimekirjast Google kontaktides
Google kontaktide nimekiri
Kontaktid
Google kontaktid impordituna LiveAgenti
 • Pärast integreerimist krabab LiveAgent regulaarselt teie meilid ja lisab uued kontaktid teie kontaktide loendisse.

Kuidas integreeride Google Contacts LiveAgenti läbi Zapieri

Zapier on teenus, millega saab hõlpsasti ühendada kaks rakendust erinevatseks integratsiooni tulemusteks. Teil on võimalik valida oma integratsioonitüüp läbi käivitaja ja toimetaja kahes rakenduses.

 • Alustuseks looge Zapieri konto ja minge edasi LiveAgent + Google Contacts integratsiooni lehele.

Valida on mitme kohandatud valiku vahel, seega ei pruugi see juhend kõiki üksikasjalikke valikuid läbi vaadata. Protsess jääb reeglina samaks, seega ei pea muretsema, et Te ei suuda seda iseseisvalt lõpule viia.

LiveAgenti ja Google kontaktide integratsioonileht Zapieris
LiveAgent + Google Contacts
 • Kerige lehe alla ja leidke üles päästikprogrammi ja toimingu valik. Vaadake üle valikud ja otsustage, mis sorti integratsiooni soovite luua. Võite panna paari mitu valikut ja seda ise kohandada. Tehke oma valik ja vajutage sinisele Ühenda nupule. Selles juhendis toome näiteks Google Contacti päästikprogrammi Uus või Uuendatud Kontakt ja LiveAgenti toimingu Lisa Uus Klient.
 • Järgmiseks logige sisse ja andke Zapierile ligipääs oma Google andmetele. Testige päästikprogrammi ja jätkake järgmise sammuga, milleks on toimingu seadistamine.
 • Täitke vajalikud väljad ja testige integratsiooni. Zapier saab Teile oma käepärase juhisega abiks olla, juhul kui hätta jääte. 
Google Contactsi käivitaja Uus või Uuendatud Kontakt ja LiveAgent toiming Lisa Uus Klient
Käivitaja ja Toiming valituna
 • Teie integratsioon on valmis kohe kui olete lõpetanud eduka testi.
 • Käivitage Zap. Naaske julgelt lehele ja looge rohkem erinevate toimingute ja käivitajatega Zape erinevate tulemuste ja kasutusviiside jaoks.

KKK

Mis on Google Contacts?

Google Contacts on platvorm, mis lubab Teil talletada olulist kontaktteavet. Seda saab kasutada ettevõtte klientide jaoks.  

 

Kuidas kasutada Google Contacte LiveAgentis?

Google'i kontaktide integreerimine LiveAgentiga on suurepärane võimalus hoida kõik Teie kontaktid ühes kohas, nii et Te ei pea nende kahe platvormi vahel ümber lülituma. Lisaks saab Teie klienditeenindusmeeskond otse LiveAgentist uuendada kontaktteavet, lisada uusi kontakte ja isegi alustada vestlust. 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo