WordPressi kontrollnimekirja pistikprogramm

Koostage kiiresti ülesannete loendeid.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
Industry background

Miks peaksite valima meie kontrollnimekirja pistikprogrammi?

Inimestele meeldivad kontrollnimekirjad. Kui soovite oma WP saiti huvitavamaks muuta, looge igava täpploendi asemel interaktiivne kontroll-loend ja jagage seda teiste kasutajatega. 

cleverness of LiveAgent

Lihtne luua

Looge veebis kontroll-loend, nagu teeksite blogi postitust, ja kopeerige lühikood mis tahes soovitud sisutüübile. 

personalization features of LiveAgent

Interaktiivne

Kontrollnimekirju saab printida, sotsiaalmeedias jagada ja mobiilseadmetesse salvestada. 

provide help with LiveAgent

Kohandatav

Saate kohandada peaaegu kõike kontroll-loendis sisalduvat, näiteks pilte, sidusettevõtte linke, siselinke, välislinke ja kogu malli kujundust. 

smart and intelligent call routing by LiveAgent

SEO sõbralik

Kogu kontroll-loend on kirjutatud JSON LD programmeerimiskeeles, mis tähendab, et see ühildub Schema Markupiga. Selle tulemusena saab kontrollnimekirja sisu kuvada rikkalike väljavõtetega ja sellel on positiivne mõju otsingumootori paremusjärjestusele.

Millised on WP kontrollnimekirja pistikprogrammi kasutamise eelised?

Integrations pricing-icon

Vähendatud põrkemäär

Integrations pricing-icon

Suurenenud veebisaidi liiklus

Integrations pricing-icon

Parem bränditeadlikkus

Integrations pricing-icon

Täiustatud kasutajakogemus

Kuidas luua ülesannete loendit WP kontrollnimekirja pistikprogrammiga

Kontroll-loend on lihtne viis saidi jaoks ülesannete loendi koostamiseks. Parim osa? Saate seda kasutada mis tahes lühikoode toetavas teemas! Peate lihtsalt lisama üksusi kontrollnimekirja, et see korralikult töötaks.

Millised on populaarsete kontrollnimekirja pistikprogrammide erinevused?

Oluline on mõista, et kui me räägime kontrollnimekirjade pistikprogrammidest, siis räägime konkreetselt nendest, mis on loodud peamiselt Teie veebisaidi vaatajate või kasutajate jaoks, mitte aga autorite backendi kontrollnimekirjadest jne.

Saadaval on palju suurepäraseid kontrollnimekirja pistikprogramme, kuid enamikul neist on üks ühine funktsioon: nad loovad kasutajate jaoks sammude kontrollnimekirja. Kui see on ainus, mida vajate, on kõik hästi, kuid kui soovite lisada linke, pilte või manustada Schema Markup kontrollnimekirja, vaadake allolevat tabelit.

Siit leiate saadaolevate WordPressi veebisaitide kontrollnimekirja pistikprogrammide lühikese võrdluse, et saaksite oma vajaduste ja eelistuste põhjal otsustada, millist neist eelistate.

LiveAgent - How to choose the right knowledge base tool?

Kas sooviksite seda proovida?

Meie kontrollnimekirja pistikprogramm on tasuta WP kontrollnimekirjade koostaja, mida on lihtne kasutada. Täiustage oma kasutajakogemust minutitega. 

Siduge see teiste kasulike pistikprogrammidega

Kas soovite WP laiendustega parandada oma klienditeenindust, kasutajakogemust ja SEO jõupingutusi? Proovige neid pistikprogramme. 

Reaalajas vestluse pistikprogramm

Kuigi WP kontrollnimekirja pistikprogramm võib Teid kasutajakogemuse puhul aidata, on kõige parem pakkuda ka tuge. Reaalajas vestlus võimaldab kasutajatel hääle- või tekstipõhiseid kontakteerumised ära jätta. Reaalajas vestluse parim asi on see, et see võib vähendada päringuid, aidates Teil keskenduda olulisematele ülesannetele. 

Integrations pricing-icon

Sisemise linkimise pistikprogramm

Sisemine linkimine on populaarne turundustehnika. Sisemine linkimise plugin lisab automaatselt lingid Teie määratud märksõnade ja eelistuste põhjal. Lisaks saate lisada konkreetsed URL-id musta nimekirja, et vältida automatiseerimist sisemisel linkimisel. 

Related Articles to WordPressi kontrollnimekirja pistikprogramm
Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Kasv

Aasta 2022 ja digitaalne tehnoloogia on olulisem kui kunagi varem. Kontaktikeskuse tarkvara avab uksed erinevatele valdkondadele, samal ajal kui kliendivoolavust tuleks vähendada. LiveAgenti kuine uuendus toob pidevat pühendumust. Twitteri integratsiooni tasustamise struktuur on muutunud, samal ajal kui vestlusrobotid võivad täiendada klienditeenindust. Klienditugi kasutab WhatsAppi, mis on oluline kanal otsesuhtluseks klientidega. Klienditeeninduses on populaarne ka kõnekeskuse ja e-posti haldussüsteemi kasutamine. Lisaks on oluline tagasiside saamine ja foorumitarkvara kasutamine.

Kasutage meie väga konverteerivaid uuendamise e-posti malle juhisena oma isiklike mallide koostamiseks, mis on osa Teie uuendamise kampaaniatest.

Uuendamise e-posti mallid

Artikkel pakub 10 uuendamise e-posti malli, erinevaid uuenduste meeldetuletusmeilide strateegiaid ning soovitusi efektiivsete e-kirjade koostamiseks klientide lojaalsuse säilitamiseks.

Kaalute LiveAgenti klienditoe tarkvara? Täitke oma andmed ning võite alustada tasuta prooviperioodiga, ilma piiranguteta ning krediitkaardi infot vajamata.

Alustage oma tasuta prooviperioodiga juba täna

LiveAgent pakub erinevaid tarkvaralahendusi klientide teenindamiseks, sealhulgas klienditeeninduse ja kõnekeskuse tarkvarad, VoIP telefonisüsteemid, kaebuste haldamise ja e-posti haldustarkvara. Lisaks on ettevõte partnerprogramm ja pakub andmete migreerimist toetavat tugiteenust. LiveAgenti võimekustest saab rohkem teada ettevõtte veebilehel.

Kas soovite LiveAgenti kohta rohkem teada saada? LiveAgenti ja selle edukuse kohta lisateabe saamiseks taotlege tasuta demot.

Kavanda demo

Antud tekstis käsitletakse tutvumiskõne kontrollnimekirja ja HelpCrunchi teadmusbaasi. Tutvumiskõne kontrollnimekiri aitab müügiprotsessis olla organiseeritum ja tõhusam ning on kasulik kõigile müügi- ja turundusmeeskonna liikmetele ning müügijuhile. HelpCrunchi teadmusbaasi innovatiivsed funktsioonid võimaldavad erinevaid suhtlusviise, tasuta proovivõimalust ning positiivseid hinnanguid. Sobib klientidele, kes soovivad parandada oma kliendisuhteid. Kokkuvõtlikult on tekstis esitatud müügistrateegia abivahendid.

Lisage manuseid oma teadmistebaasi aktiklitele. Proovige LiveAgent`i funkstiooni - artikli manused. Lugege rohkem artiklist nüüd.

Artiklite manused

LiveAgent pakub erinevaid tarkvaralahendusi, mis võimaldavad ettevõtetel pakkuda paremat klienditeenindust. Lisaks on võimalik lihtsalt lisada manuseid artiklitele ja luua oma kliendikogukond. Tasuta prooviversioonid ja mitmed erinevad võimalused muudavad LiveAgenti atraktiivseks valikuks ettevõtetele.

LiveAgent pakub konkreetse ajavahemiku ja osakonna täidetud ja vastamata SLA-de logi. Üksikuid kirjeid saab sortida erinevate filtrite järgi.

SLA logiaruanne

Teenustaseme leping (SLA) tagab kvantifitseeritud ja arvestatava teenuse osutamise ning selgema ülevaate probleemide korral. LiveAgent pakub SLA-de logi, mida saab erinevate parameetrite järgi sorteerida ja eksportida CSV-faili. Agentide saadavuse aruannetest saab agendi tööaega ja online olemise aega ülevaate ning neid saab genereerida LiveAgentis. Lisaks pakub LiveAgent mitmeid seotud ressursse ja tarkvaralahendusi.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x