WordPressi kontrollnimekirja pistikprogramm

Koostage kiiresti ülesannete loendeid.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Industry background

Miks peaksite valima meie kontrollnimekirja pistikprogrammi?

Inimestele meeldivad kontrollnimekirjad. Kui soovite oma WP saiti huvitavamaks muuta, looge igava täpploendi asemel interaktiivne kontroll-loend ja jagage seda teiste kasutajatega. 

cleverness of LiveAgent

Lihtne luua

Looge veebis kontroll-loend, nagu teeksite blogi postitust, ja kopeerige lühikood mis tahes soovitud sisutüübile. 

personalization features of LiveAgent

Interaktiivne

Kontrollnimekirju saab printida, sotsiaalmeedias jagada ja mobiilseadmetesse salvestada. 

provide help with LiveAgent

Kohandatav

Saate kohandada peaaegu kõike kontroll-loendis sisalduvat, näiteks pilte, sidusettevõtte linke, siselinke, välislinke ja kogu malli kujundust. 

smart and intelligent call routing by LiveAgent

SEO sõbralik

Kogu kontroll-loend on kirjutatud JSON LD programmeerimiskeeles, mis tähendab, et see ühildub Schema Markupiga. Selle tulemusena saab kontrollnimekirja sisu kuvada rikkalike väljavõtetega ja sellel on positiivne mõju otsingumootori paremusjärjestusele.

Millised on WP kontrollnimekirja pistikprogrammi kasutamise eelised?

Integrations pricing-icon

Vähendatud põrkemäär

Integrations pricing-icon

Suurenenud veebisaidi liiklus

Integrations pricing-icon

Parem bränditeadlikkus

Integrations pricing-icon

Täiustatud kasutajakogemus

Kuidas luua ülesannete loendit WP kontrollnimekirja pistikprogrammiga

Kontroll-loend on lihtne viis saidi jaoks ülesannete loendi koostamiseks. Parim osa? Saate seda kasutada mis tahes lühikoode toetavas teemas! Peate lihtsalt lisama üksusi kontrollnimekirja, et see korralikult töötaks.

Millised on populaarsete kontrollnimekirja pistikprogrammide erinevused?

Oluline on mõista, et kui me räägime kontrollnimekirjade pistikprogrammidest, siis räägime konkreetselt nendest, mis on loodud peamiselt Teie veebisaidi vaatajate või kasutajate jaoks, mitte aga autorite backendi kontrollnimekirjadest jne.

Saadaval on palju suurepäraseid kontrollnimekirja pistikprogramme, kuid enamikul neist on üks ühine funktsioon: nad loovad kasutajate jaoks sammude kontrollnimekirja. Kui see on ainus, mida vajate, on kõik hästi, kuid kui soovite lisada linke, pilte või manustada Schema Markup kontrollnimekirja, vaadake allolevat tabelit.

Siit leiate saadaolevate WordPressi veebisaitide kontrollnimekirja pistikprogrammide lühikese võrdluse, et saaksite oma vajaduste ja eelistuste põhjal otsustada, millist neist eelistate.

LiveAgent - How to choose the right knowledge base tool?

Kas sooviksite seda proovida?

Meie kontrollnimekirja pistikprogramm on tasuta WP kontrollnimekirjade koostaja, mida on lihtne kasutada. Täiustage oma kasutajakogemust minutitega. 

Siduge see teiste kasulike pistikprogrammidega

Kas soovite WP laiendustega parandada oma klienditeenindust, kasutajakogemust ja SEO jõupingutusi? Proovige neid pistikprogramme. 

Reaalajas vestluse pistikprogramm

Kuigi WP kontrollnimekirja pistikprogramm võib Teid kasutajakogemuse puhul aidata, on kõige parem pakkuda ka tuge. Reaalajas vestlus võimaldab kasutajatel hääle- või tekstipõhiseid kontakteerumised ära jätta. Reaalajas vestluse parim asi on see, et see võib vähendada päringuid, aidates Teil keskenduda olulisematele ülesannetele. 

Integrations pricing-icon

Sisemise linkimise pistikprogramm

Sisemine linkimine on populaarne turundustehnika. Sisemine linkimise plugin lisab automaatselt lingid Teie määratud märksõnade ja eelistuste põhjal. Lisaks saate lisada konkreetsed URL-id musta nimekirja, et vältida automatiseerimist sisemisel linkimisel. 

Related Articles to WordPressi kontrollnimekirja pistikprogramm
Email teavitused suudavad saata emaile agentidele kui uus Pilet on neile määratud või kui klient vastab määratud piletist. Lugege selle funktsiooni kohta.

Email teavitused

Antud tekstis antakse näpunäiteid, kuidas ettevõtte e-kirja professionaalsel moel alustada ning tutvustatakse erinevaid tervitusmalle. Tekstis tutvustatakse ka müügikontakte ning kutsutakse tellima uudiskirja.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo