WordPressi kontrollnimekirja pistikprogramm

Koostage kiiresti ülesannete loendeid.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Industry background

Miks peaksite valima meie kontrollnimekirja pistikprogrammi?

Inimestele meeldivad kontrollnimekirjad. Kui soovite oma WP saiti huvitavamaks muuta, looge igava täpploendi asemel interaktiivne kontroll-loend ja jagage seda teiste kasutajatega. 

cleverness of LiveAgent

Lihtne luua

Looge veebis kontroll-loend, nagu teeksite blogi postitust, ja kopeerige lühikood mis tahes soovitud sisutüübile. 

personalization features of LiveAgent

Interaktiivne

Kontrollnimekirju saab printida, sotsiaalmeedias jagada ja mobiilseadmetesse salvestada. 

provide help with LiveAgent

Kohandatav

Saate kohandada peaaegu kõike kontroll-loendis sisalduvat, näiteks pilte, sidusettevõtte linke, siselinke, välislinke ja kogu malli kujundust. 

smart and intelligent call routing by LiveAgent

SEO sõbralik

Kogu kontroll-loend on kirjutatud JSON LD programmeerimiskeeles, mis tähendab, et see ühildub Schema Markupiga. Selle tulemusena saab kontrollnimekirja sisu kuvada rikkalike väljavõtetega ja sellel on positiivne mõju otsingumootori paremusjärjestusele.

Millised on WP kontrollnimekirja pistikprogrammi kasutamise eelised?

Integrations pricing-icon

Vähendatud põrkemäär

Integrations pricing-icon

Suurenenud veebisaidi liiklus

Integrations pricing-icon

Parem bränditeadlikkus

Integrations pricing-icon

Täiustatud kasutajakogemus

Kuidas luua ülesannete loendit WP kontrollnimekirja pistikprogrammiga

Kontroll-loend on lihtne viis saidi jaoks ülesannete loendi koostamiseks. Parim osa? Saate seda kasutada mis tahes lühikoode toetavas teemas! Peate lihtsalt lisama üksusi kontrollnimekirja, et see korralikult töötaks.

Millised on populaarsete kontrollnimekirja pistikprogrammide erinevused?

Oluline on mõista, et kui me räägime kontrollnimekirjade pistikprogrammidest, siis räägime konkreetselt nendest, mis on loodud peamiselt Teie veebisaidi vaatajate või kasutajate jaoks, mitte aga autorite backendi kontrollnimekirjadest jne.

Saadaval on palju suurepäraseid kontrollnimekirja pistikprogramme, kuid enamikul neist on üks ühine funktsioon: nad loovad kasutajate jaoks sammude kontrollnimekirja. Kui see on ainus, mida vajate, on kõik hästi, kuid kui soovite lisada linke, pilte või manustada Schema Markup kontrollnimekirja, vaadake allolevat tabelit.

Siit leiate saadaolevate WordPressi veebisaitide kontrollnimekirja pistikprogrammide lühikese võrdluse, et saaksite oma vajaduste ja eelistuste põhjal otsustada, millist neist eelistate.

LiveAgent - How to choose the right knowledge base tool?

Kas sooviksite seda proovida?

Meie kontrollnimekirja pistikprogramm on tasuta WP kontrollnimekirjade koostaja, mida on lihtne kasutada. Täiustage oma kasutajakogemust minutitega. 

Siduge see teiste kasulike pistikprogrammidega

Kas soovite WP laiendustega parandada oma klienditeenindust, kasutajakogemust ja SEO jõupingutusi? Proovige neid pistikprogramme. 

Reaalajas vestluse pistikprogramm

Kuigi WP kontrollnimekirja pistikprogramm võib Teid kasutajakogemuse puhul aidata, on kõige parem pakkuda ka tuge. Reaalajas vestlus võimaldab kasutajatel hääle- või tekstipõhiseid kontakteerumised ära jätta. Reaalajas vestluse parim asi on see, et see võib vähendada päringuid, aidates Teil keskenduda olulisematele ülesannetele. 

Integrations pricing-icon

Sisemise linkimise pistikprogramm

Sisemine linkimine on populaarne turundustehnika. Sisemine linkimise plugin lisab automaatselt lingid Teie määratud märksõnade ja eelistuste põhjal. Lisaks saate lisada konkreetsed URL-id musta nimekirja, et vältida automatiseerimist sisemisel linkimisel. 

KKK

Kuidas mõjutab kontrollnimekirja pistikprogramm minu WordPressi saidi laadimisaega?

Kuna paljud pistikprogrammid võivad Teie lehe kiirust mõjutada, tagame, et meie oma ei kuulu nende hulka.

Kui palju tuleb pistikprogrammi eest maksta?

Meie pistikprogrammi suurepärane asi on see, et seda pole mitte ainult lihtne kasutada, vaid ka selle allalaadimine ja kasutamine on täiesti tasuta. Varjatud tasusid ega krediitkaarte ei nõuta.

Kus ma saan pluginat kasutada?

Saate kasutada pistikprogrammi peaaegu igat tüüpi sisu postitamiseks, näiteks nagu igakuised ülesanded, sammude seeriad, võistluste kontrollnimekirjad, ajaveebi kontrollnimekirjad, tegevusloendid, isetegemise juhised, retseptid – koostisosade nimekirjad või reisiplaanid.

Related Articles to WordPressi kontrollnimekirja pistikprogramm
WordPressi SEO kontrollnimekiri aitab Teil jõuda Google'is parimatele positsioonidele ja suurendada Teie ajaveebi lehe orgaanilist liiklust. Ülim punkt-punktilt juhend.

WordPressi SEO kontrollnimekiri

See tekst jagab näpunäiteid veebisaidi ja ajaveebi SEO optimeerimiseks. Oluline on päisesiltide ja H-märgendite kasutamine õigesti, lisaks tuleks põhitekst sisaldada sihtmärksõnu ning kasutada seotud märksõnu. On soovitatav postitusi ja lehti regulaarselt uuendada, et need oleksid otsingumootorite silmis asjakohasemad.

Meie veebilehe käivitamise kontrollnimekiri aitab teil vigu minimeerida ja uue saidi avaldamiseks ette valmistada. Ülim punkt-punktilt juhend.

Checklists - Veebilehe Lansseerimise Kontrollnimekiri

See tekst annab nõuandeid uue veebisaidi loomise kohta ning esitab kontrollnimekirja, mille abil veenduda, et kõik vajalik on kaetud ja veebilansseerimine õnnestub veatult. Täpsustatakse erinevaid punkte, alates struktuurist ja sisuplaanist ning lõpetades küpsiste, maksete integreerimise ja SSL sertifikaatide kontrollimisega. Kõik need punktid aitavad saavutada veebisaidi õnnestunud lansseerimist ja tagada eduka turundusstrateegia.

Proovige turu parimat kliendi jälgimise tarkvara. LiveAgenti peetakse järjekindlalt parimaks väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete klientide jälgimise tööriistaks.

Reageerige õigeaegselt klientide jälgimise tarkvaraga

LiveAgent pakub klientide jälgimistarkvara soodsaima hinna ja arenenumate funktsioonidega turul. Tutvuge erinevate hinnaplaanidega, mille hulka kuuluvad ka tasuta 14-päevane prooviperiood ja mitmed kontaktivormid. Erinevates hinnaplaanides on erinevad funktsioonid ja võimalused vastavalt ettevõtte suurusele. LiveAgent on tõestanud end kvaliteetse teenuse pakkujana, mida kasutavad ka suured brändid nagu Huawei, BMW, Yamaha ja O2.

Suurendage oma töövoogu LiveAgenti GoDaddy integratsiooniga. GoDaddy integratsioon võimaldab Teil oma veebisaitidele paigutada reaalajas vestluse nupu.

GoDaddy

LiveAgent'i agendi paneel on oluline osa agentide meeskonna juhtimises, võimaldades neil hallata erinevaid aspekte nagu pluginad, sedelid, kasutajad ja organisatsioonid. Lisaks saavad kasutajad kohandada e-kirjade ja agentide e-kirjade malle, et suhtlust paremini reguleerida. Clockify integreerimine aitab jälgida tõhusust ja parandada töövoogu. Samuti on olemas integratsioonid nagu uKit ja Wordpress.

Kas sooviksite omale LiveAgenti tasuta kontot? Registreeruge kohe, see on imelihtne ja seadistamine võtab vaid mõne minuti.

Looge tasuta konto

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse ja ärilahenduse tarkvaralahendusi, nagu VoIP telefonisüsteemid, iseteeninduse tarkvara, kaebuste haldamise süsteem ja e-posti haldussüsteem. Ettevõte pakub ka reaalajavestlust ning on saadaval mitmetel kuupäevadel. Klientidele on saadaval demo ning müügikontaktidele saab ühendust võtta veebilehe kaudu või telefonitsi. LiveAgent konto paigaldamisel saadetakse kohe sisselogimistunnused. Ettevõte kasutab küpsiseid ja küpsiste poliitikaga saab tutvuda veebilehel.

Kas otsite oma veebisaidi täiustamiseks WP-pluginaid? Kliendikogemuse ja klienditeeninduse parandamiseks vaadake meie WordPressi pistikprogramme.

Täienege koos WordPressi pistikprogrammidega

Tekst sisaldab WordPressi SEO kontrollnimekirja, mis koosneb erinevatest punktidest, mida tuleks oma veebilehel optimeerida. Nende punktide järgimine aitab parandada veebilehe SEO-d. Kirjeldatud on ka LiveAgenti teenuste ja tarkvara kohta ning pakutakse võimalust saada rohkem teavet ja tellida uudiskiri.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo