Tawk.to reaalajas vestluse arvustus

Tarkvara Tawk.to pakub tasuta reaalajas vestluse võimalust klientidega suhtlemiseks. Vestluse funktsioonid on piiratud, kuid sisaldavad olulisi vahendeid, näiteks vestluse hinnanguid ja reaalajas kirjutamise funktsiooni. Lisaks võimaldab see ka kliendi kaasamist, samuti võimalust jagada märkusi, mida kliendid ei näe. Kui valite tasulise võimaluse, saate valida kas kaubamärgi kustutamise või Tawk.to-l lubada tegeleda kogu teie vestlusega. Rakenduse märguanded ei pruugi Androidi seadmetel korralikult töötada. Tasuta tarkvara on hea valik, ehkki on mõningaid probleeme, mida tuleb lahendada.
Tawk.to reaalajas vestluse arvustus
Compare Tawk.to reaalajas vestluse arvustus with other in: How Tawk.to reaalajas vestluse arvustus is doing on review portals
4.6
Average rating based on data from trusted review portals
742 reviews

Tawk.to on reaalajas vestluse tarkvara, mis kogub populaarsust kõigile tasuta hinnakujundusmudeli ja valikulistele tasulistele funktsioonide tõttu. Jätkake lugemist, et saada teada, kas tarkvara reaalajas vestlus ja selle funktsioonid suudavad teistega edukalt konkureerida, hoolimata sellest, et tegemist on tasuta paketiga.

Pricing
Starting from:
$ tasuta   kuus
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: No
Free version: Yes

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.3
Kasutajakogemus
4
Hind
4
Rakendamine
5

Key takeaways

Pros

  • See on täiesti tasuta
  • Suurepärane liides ja lihtne integreerimine
  • Olulised, kuid väga kasulikud funktsioonid

Cons

  • Tawk.to brändingu eemaldamise eest tuleb maksta
  • Tawk.to kasutamine vestluste haldamiseks võib minna kulukaks

Tawk.to reaalajas vestlusega alustamine

Tawk.to on reaalajas vestluse tarkvara, millel on saadaval ainult tasuta versioon. Jah, lugesite õigesti, kohustuslikke tasulisi plaane pole üldse saadaval. Ettevõte on populaarsust kogunud tänu hästi läbimõeldud reaalajas vestlusele, mille eesmärk on aidata ettevõtetel oma klientidega paremini suhelda. See on aga vaid üks osa ettevõtte filosoofiast. Tawk.to on keskendunud ettevõtete täiustamisele ja abistamisele konkreetsete teenustega seotud probleemide lahendamisel.

Tawk.to-l on väga lihtne registreerimisprotsess, mis nõuab esimese sammuna ainult teie nime, e-posti aadressi ja parooli. Teises etapis küsitakse teie veebisaidi kohta ja pakutakse vestlusele nime andmist ning võimalust sisestada oma veebisaidi nimi. See on üks kiiremaid registreerimis- ja juurutamisprotsesse.

Tawnk.to juurutamise protsess

Parim osa on see, et saate oma reaalajas vestluse koodi peaaegu kohe kasutusele võtta, sest seda võimalust pakutakse juba registreerimisprotsessi ajal. Rakendamist saab teha mitmel viisil. Võite koodi oma veebisaidile kopeerida ja kleepida või valida integratsiooni populaarsete veebiehitusteenustega. Reaalajas vestluse vidina välimust ja käitumist saab hiljem rakenduses kohandada. Pärast seda saate hakata liideses ringi sirvima ja tutvuma Tawk.to veebirakendusega.

Tawk.to reaalajas vestluse kood teie veebilehele

Liidest tutvustatakse vahelejäetava õpetusega, kuid soovitan kõigil selle läbida. Kasutajaliideses navigeerimine pole küll ilma õpetuseta keeruline, kuid juhend on väga lühike ja väga hästi tehtud, mistõttu tasub seda proovida. Juhendi viimased sammud annavad teile võimaluse Tawk.to mobiilirakenduste allalaadimiseks QR-koodi kaudu, mis on veel üks suurepärane lisa.

Tawk.to mobiilirakenduse QR-kood

Kui kõik need sammud on seljatatud, võite oma Tawk.to reaalajas vestlust kohe kasutama hakata. Liides on väga hästi läbi mõeldud; see on puhas ja selles on alati lihtne navigeerida. Vasakpoolne menüü toimib peamise pääsupunktina kõikidele alajaotistele ja kõikidele peamistele tööriistadele pääsete juurde ülemiselt paneelil. Allosas on ka mugav teavitusnupp, kust leiate värskeimat teavet värskenduste kohta.

Tawk.to teavitused

Enne kui jõuame selle arvustuse testimise osa juurde, vaatame lähemalt, milliseid funktsioonid Tawk.to rakendusega kaasnevad ja kuidas neid oma eeliseks ära kasutada. Lisateavet leiate Tawk.to veebisaidilt, kuid rakendus ise pakub paremat ülevaadet kogu reaalajas vestluse funktsioonide ja valikute komplektist.

Funktsioonid ja kasutajaliides

Tawk.to ei ole kõige funktsioonirikkam reaalajas vestlus, kuid võttes arvesse, et see on täiesti tasuta lahendus, on funktsioonide komplekt enam kui piisav. Tarkvara sisaldab jälgimisfunktsioone, mis võimaldavad teil oma vestlusi jälgida, ja ka enam kui 45 keelevariatsiooni. Tawk.to pakub ka eelmainitud mobiilirakendusi vestlemiseks ka liikvel olles ning otseteede tuge, mis on sisuliselt salvestatud sõnumid.

Tawk.to otseteede lisamine (salvestatud sõnumid)

Tawk.to vestluse seadetesse sisenemine näitab veelgi rohkem funktsioone ja valikuid, mida peamisel reaalajas vestluse veebisaidil pole mainitud. Saate määrata käivitamisega sõnumeid, meilimärguandeid ja veebihaake. Vestlusvidinate vahekaardil on palju muid kohandamisvalikuid ning saate kohandada ja muuta peaaegu kõiki saadaolevaid vidina käitumise funktsioone.

Tawk.to vestlusvidina seaded

Tawk.to funktsioonide komplekt pakub palju enamat, kui esmapilgul tundub, seega kontrollige kindlasti kõiki seadeid. Nüüd vaatame Tawk.to reaalajas vestlust ja funktsioone. Testis vaadeldakse nii kliendi- kui ka agendikogemust Tawk.to-ga. Asume asja kallale.

Reaalajas vestluse toimivus ja kasutajakogemus

Tawk.to reaalajas vestluse vidin näeb veebisaidil suurepärane välja. Valisin põhiseadistuse koos lihtsa värvimuutusega. Kui klõpsate sellel kliendina, palub vidin teil esmalt otsida saadaolevaid vastuseid abikeskusest. See on päris hea funktsioon, kuna see võib vähendada agentide koormust ja julgustada kasutajaid esmalt ise vastuseid leidma. Sellest hoolimata võite vestlust alustada ja selle valiku vahele jätta.

Tawk.to vestluse vidin veebilehel

Kui olete oma sõnumi kirjutanud ja vajutanud saatmisnuppu, saate Tawk.to rakenduses teavituse, mis kohe kindlasti ei jää märkamatuks. Sellel on väga selge helin ja mis ei lõpe enne, kui keegi vestlusele vastab. Nüüd näeme ka agendipoolset vestluse liidest ja see näeb esmapilgul päris hea välja. Veidi häirib CTA-nupp, mis kutsub üles kliente samuti oma veebisaidile Tawk.to tasuta vestlust lisama. Poleks probleemi, kui ma poleks kogemata mitu korda sellele klõpsanud tekstivälja asemel.

Tawk.to agendi ja kliendi reaalajas vestluse vaade

Klientide vestlusfunktsioonid on üsna olulised, kuid pidage meeles, et tegemist on tasuta lahendusega. Mõned teised tasulised lahendused ei paku neid valikuid isegi standardina. Tawk.to valikutes on vestluse hinnangud, manused ja emotikonid ning need kõik koos pakuvad teie klientidele kõike, mida nad tõhusaks suhtlemiseks vajavad.

Tawk.to reaalajas vestluse emojid

Samamoodi ja isegi paremini on lood agendi poolel. Avastasin uue funktsiooni nimega Whisper. See funktsioon toimib sisuliselt märkusena teistele agentidele. Saate selle kirjutada otse vestlusaknasse ja kliendid seda ei näe. Ülejäänud agendi poolel olevad funktsioonid on peaaegu samad, mis kliendilgi, välja arvatud see, et näete Tawk.to-le saadaolevat klienditeavet.

Tawk.to reaalajas vestluse sosina funktsioon

Tawk.to reaalajas vestlus annab teile teada enamikust toimingutest, mida kliendid vestluse ajal teevad. Saate märguande, kui nad minimeerivad või suurendavad vestlusakna. Üllatav, kuid väga teretulnud täiendus on reaalajas kirjutamise vaade. Kuigi see funktsioon on hästi tuntud ja seda kasutatakse sageli enamikus vestlustarkvarades, ei ole see kõigi nende puhul standardfunktsioon. Tawk.to on tasuta ja pehmelt öeldes üsna muljetavaldav.

Tawk.to reaalajas trükkimise vaade

Kokkuvõttes on Tawk.to reaalajas vestlus muljetavaldavalt hea tööriist, arvestades, et see on tasuta. Selle kasutamise ajal ei kogenud ma midagi märgatavalt häirivat või valest olevat. Võite valida Tawk.to kaubamärgi eemaldamise oma reaalajas vestlusest, kuid see pole kuigi häiriv ega nähtav, lisaks on tore tasuta tarkvara eest midagi vastu anda. Kogu tööriistakomplekt töötas vigadeta ja probleemideta.

Hinnakiri

Tawk.to on täiesti tasuta . Huvilistele on aga kaks tasulist võimalust ning kumbki neist ei täienda vestlusfunktsiooni ega lisa olulisel määral uusi funktsioone. Need on keskendunud kahele asjale: saate eemaldada oma vestlusvidinast Tawk.to kaubamärgi 19 dollari eest kuus või lasta Tawk.to-l tegeleda kogu teie reaalajas vestlusega vaid 1 dollari eest tunnis (kokku 728 dollarit kuus). Kui valite viimase variandi, võib Tawk.to väga kalliks minna.

Lõpetuseks

Tawk.to on suurepärane tasuta reaalajas vestluse tarkvara, mis suudab ületada paljusid tasulisi lahendusi. Funktsioonide komplekt on piiratud, kuid see pakub kõike vajalikku, nii et te ei tunne tööriistade puudust. Kuigi peate maksma Tawk.to kaubamärgi eemaldamise eest, pole see eriti nähtav ja minu arvates ei olnud see ka väga häiriv. Üldiselt on Tawk.to suurepärane lahendus ja te ei kahetse selle hankimist.

Levinud mured ja probleemid

Ma ei saa Androidis märguandeid

Selle probleemi põhjuseks võivad olla mõned Androidi nutitelefonide tootjad, kes kasutavad andmete salvestamise funktsioone, mis võivad teatud rakendusi unerežiimi lülitades teavitusi blokeerida. Kontrollige kindlasti oma teavituste seadeid ja lubage rakendusel Tawk.to teile märguandeid kuvada. Lisaks saate vaadata aku säästmise või andmete säästmise valikuid ja uurida, kas need ei blokeeri Tawk.to suhtlust.

WordPressi pistikprogramm ei kuva vidinat

Levinuim lahendus on lubada Tawk.to WordPressi pistikprogrammis kolmanda osapoole küpsised. Avage oma Tawk.to pistikprogrammi seaded ja avage Konto seaded. Leiate lingi, mis viib teid iga populaarse brauseri küpsiste valikute juurde. Pärast muudatuste tegemist värskendage kindlasti oma lehte.

Product reviews

Kas soovite Deskero teadmistebaasi kohta rohkem teada saada? Lugege meie artiklit ja vaadake, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Deskero teadmusbaasi arvustus

Deskero on pilvepõhine klienditeeninduse haldamise lahendus, mida saab kasutada teadmusbaasi tarkvarana. Deskero pakub kolme plaani ja igaüks neist pakub täielikku suhtlusvahendite komplekti. Hinnakujundus võib olla pettumust valmistav, arvestades seda, kui halvasti on Deskero teadmusbaas varustatud. Deskero kasutamisega alustamine on lihtne ning liides on hästi disainitud ja lihtne navigeerida ning pakub palju tööriistu ja jaotisi.

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks NapoleonCati? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

NapoleonCat sotsiaalmeedia klienditoe tarkvara arvustus

LiveAgenti pakub mitmeid tarkvaralisi lahendusi, sealhulgas klienditeeninduse, sissetulevate kõnekeskuste, kaebuste haldamise ja e-posti haldamise süsteeme. Lisaks on võimalik saada tuge portaali kaudu, samuti jälgida süsteemi olekut ja esitada ettepanekuid. LiveAgenti ajaveeb annab võimaluse õppida uusi asju, samuti leida kasulikke mallide, trükiste ja veebiseminaride näiteid. Sotsiaalmeedias võib leida värskemaid uudiseid ja soodustusi. LiveAgenti saab kasutada ka mobiiltelefonis ning seda on võimalik integreerida erinevate platvormidega.

Kas soovite Guru teadmusbaasi kohta rohkem teada saada? Vaadake meie artiklit ja uurige, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Guru teadmusbaasi arvustus

Tekst sisaldab informatsiooni ettevõtte LiveAgent poolt pakutavate tarkvaraliste lahenduste kohta, nagu klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteemid ja sissetuleva kõnekeskuse tarkvara. Samuti sisaldab see erinevaid viise, kuidas ettevõttega ühendust võtta ja selle lahendusi proovida. Tekst sisaldab ka lõiku, mis kirjeldab, kuidas LiveAgenti kasutuselevõtu protsess käib.

Tagasiside vidin on tööriist, mida kasutatakse igal veebilehel või rakenduses, milles saate anda tagasisidet oma kogemuse kohta.

Tagasiside vidin

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse funktsioone, nagu tagasisidekogumine, klientide jälgimine ja kaaskirja mallid. LiveAgenti tarkvara sisaldab ka VoIP telefonisüsteeme, iseteenindustarkvara, sissetuleva kõnekeskuse tarkvara, kaebuste haldamise süsteemi, kliendiportaali tarkvara ja e-posti haldussüsteemi. Oluline on saada kasutajatelt tagasisidet kliendiportaali kasutamise kohta. Mallid võimaldavad saata kliendile kohandatud tagasiside taotlusi. Tugiportaal salvestab teadmusebaasi artikleid, foorumipostitusi ja klientide tagasisidet ning toetab kliente ka siis, kui ettevõte pole võrgus.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo