Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Mallid
  • Kõnekeskuse vabandamise mallid

Kõnekeskuse vabandamise mallid

Klienditeenindus ei tähenda ainult klientidele suurepäraste kogemuste pakkumist ja nende rahulolu taseme tagamist. Paljud agendid seisavad klientidega suheldes silmitsi keeruliste ja sageli väljakutsuvate olukordadega. Sellistel juhtudel on kõige tähtsam õige suhtlemine ja keskendumine konflikti lahendamisele. Need kaks elementi on vajalikud probleemide lahendamiseks ja klientidega veelgi tugevamate suhete loomiseks.

vabanduse ümbrik

Klientidega keeruliste olukordade põhjused


Teie agendid võivad klientidega konflikti sattuda mitmel põhjusel: halb teenindus, selge teabe puudumine, suutmatus kehtestada toote või teenuse tingimusi ostuprotsessi alguses, vastamisega või kohaletoimetamisega viivitamine või valesüüdistused ja -nõuded.

Kõik need olukorrad võivad tekitada kliendis ebakindlust või pettumust. Kui neid õigesti ei käsitleta, võivad need konfliktid tulevikus laieneda palju suuremateks probleemideks.

Moto “Kliendil on alati õigus”, mida populariseerisid Marshall Field, John Wanamaker ja Harry Gordon Selfridge (allikas), on ainult mõnevõrra tõsi. Me ei ela 19. sajandil (nagu Field, Wanamaker ja Selfridge). Teie klienditeenindajad ei pea iga kliendiga nõustuma ja vabandama klientide ees, kellel pole õigus. Siiski peaksid nad alati reageerima klientide kaebustele. Selles juhendis käsitleme teemat vabandused – kuidas väljendada kliendile kahetsust ja kuidas toime tulla erineva päritoluga konfliktidega.

Niisiis, kuidas saate lahendada pingelise olukorra ja vabandada kliendi ees? Vaatame mõningaid näiteid.

Kliendi-empaatia-videokõne-funktsioon-LiveAgent
Mõnikord on probleemi lahendamiseks vaja ainult naeratust. Proovige LiveAgendi videokõne funktsiooni juba täna!

Kõnekeskuse vabandamise mallid

Kõnekeskuse vabandamise mall – vabandamine teise agendi halva teenuse pärast

Kõnekeskuse vabandamise mall – vabandamine konkreetse teema kohta selge teabe puudumise pärast

Kõnekeskuse vabandamise mall – vabandamine toote või teenuse õigete tingimuste kehtestamata jätmise pärast

Kõnekeskuse vabandamise mall – vabandamine vastuse viivituse pärast

Kõnekeskuse vabandamise mall – olukorra selgitamine kliendiga, kes eksis

Ready to put our apology email templates to use?

LiveAgent gives you the power to design your own customer email templates, thus helping you to improve the customer service. Curious about all the opportunities?

Try LiveAgent

Korduma kippuvad küsimused

Kas agent peaks vabandama isegi siis, kui teatatud probleem pole nende või ettevõtte süü?

Iga kliendi ja Teie ettevõtte vahelist pinget tuleks analüüsida ja käsitleda eraldi juhtumina. Agendid peaksid klientide heaolu prioriteediks pidama, kuid see ei tähenda, et nad peavad nõustuma kõigega, mis neile ette heidetakse. Peaksite oma töötajaid volitama klientidega viisakalt eriarvamusele jääma, selle asemel, et nad jaatavalt iga kliendi ütlusele või teole vastavad. Niisiis, kui klient teatab probleemist, eskaleerib seda (ja võibolla onsamal ajal ebaviisakas) ja selgub, et konkreetne olukord on kliendi süü, peaks Teie esindaja sellega tegelema. Agent, keda võib toetada juht, peaks kliendiga ühendust võtma, olukorda selgitama, õhku puhastama ja võimaluse korral selgitama kliendile, kuidas ettevõte selliste juhtumitega tulevikus tegeleb.

Agendi hindamine

Kas klienditeenindaja saab lihtsalt ebaviisaka kliendi kõne katkestada?

Ei, see on vastuvõetamatu ja nad ei tohi seda kunagi teha. Agent peaks proovima kliendiga rääkida isegi siis, kui ta on solvav, ja püüdma probleemi põhjani jõuda. Agent peaks püüdma olukorda kliendile selgitada ja teda rahustada. Kui nad ei jõua mingile järeldusele ega kokkuleppele, on kõige parem klienti katkestada, teavitada et see vestlus jätkub teise kõne ajal ja pakkuda välja selle toimumise kuupäev.

Lisaks, et vältida klienditeenindajate klientide kõne katkestamist, veenduge, et kõik teie agendid teaksid, et klientidega tehtud kõned on salvestatud. Mitte hirmutamiseks, vaid nad peaksid teadma, et nende juhid saavad alati salvestuste juurde tagasi pöörduda, kontrollida, kuidas vestlus kulges, ja toetada oma meeskonnaliikmeid nõudlike klientidega tegelemisel.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo