Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Mallid
  • Kõnekeskuse mallid, mis loovad tugevaid kliendisuhteid

Kõnekeskuse mallid, mis loovad tugevaid kliendisuhteid

Enamikul ettevõtetel, kes pakuvad telefoni teel klienditeenindust, on kasutusel erinevat tüüpi kõnekeskuse skriptid. Kui soovite eeskuju järgida ja pakkuda oma klientidele suurepäraseid klienditeeninduse kogemusi, võite selleks kasutada läbimõeldud kõnekeskuse skripte.

Kõnekeskuse skriptide kasutamine tagab, et Teie tugiagentide suhtlus väliste sidusrühmadega on järjepidev ja kvaliteetne. Hea klienditeeninduse skripti loomiseks on vaja kaaluda mõningaid huvivaldkondi, mis on olulised nii Teie ettevõtte kui ka klientide jaoks.

Kuidas luua hea kõnekeskuse skript

Hea kõnekeskuse skript peaks sisaldama:

  • Tutvustust. Skript peaks algama tervitusega, mis pöördub kliendi poole tema nimega. Seejärel peaks iga agent end tutvustama, öeldes oma nime ja ametikoha, et muuta kogemus inimlikumaks ja isikupärasemaks.
  • Pärast tutvustamist tuleks igalt kliendilt küsida, kuidas teda aidata saab. Vestlust tuleks pidada rahulikult ja lugupidavalt, isegi kui mõned kliendid on stressis või pettunud ja elavad viha välja klienditeenindaja peale. Agendi ülesanne on veenda klienti, et tema probleem lahendatakse rahulikult
  • Iga kõnekeskuse skript peaks täpsustama mida teha olukorras, kus klient tuleb ootele panna.
  • Skript peaks sisaldama ka üldist teavet selle kohta, kuidas kliendiga suhelda, näiteks millist tooni kasutada, millist keelt (ametlikku või kõnekeelset) ja kas agendid peaksid žargooni, tehnilisi termineid või keerulisi fraase kasutama või mitte. Kõik see sõltub sellest, millist tüüpi klientidele antud kõnekeskus töötab.
  • Skript peaks sisaldama ka jaotist kuidas kriisiolukorda lahendada.
  • Lõpuks peaks iga skript sisaldama juhiseid vestluse lõpetamise kohta.
Klientide-empaatia-videokõne-funktsioon-LiveAgent-
Isikupärastage kõnetuge videokõnedega

Oluline on mainida, et klienditeenindaja ei tohiks kliendiga suheldes mitte kunagi olla lugupidamatu ega kannatamatu. Oletame, et kliendi toon on praktiliselt kannatamatu. Sellisel juhul peaks agent viisakalt paluma kliendil muul ajal tagasi helistada või edastada kõne teisele kolleegile, kes teab, kuidas selliseid olukordi paremini käsitleda. Siiski pole kunagi vastuvõetav, kui agent vaidleb kliendiga või katkestab kõne.

Salvestage LiveAgenti abil kõnekeskuse skriptid oma sisemisse teadmistebaasi
Salvestage kõnekeskuse skriptid ja parimad tavad oma sisemisse teadmistebaasi

Kvaliteetse klienditeeninduse eelised tasuvad end alati rohkem ära kui väiklane ja lugupidamatu käitumine. Oluline on meeles pidada, et tugevate kliendisuhete loomiseks peate olema empaatiline, näitama üles mõistmist ja kinnitama kliendile, et nende probleem lahendatakse ja ettevõtte töötajad annavad endast parima, et pakkuda parimat võimalikku abi. Vaatame nüüd mõnda kõnekeskuse skripti malli.

Create your own virtual call center

LiveAgent gives you the power to design your own call center and scripts. Curious about all the opportunities?

Try LiveAgent

Kõnekeskuse mallid, mis loovad suhteid

Kõnekeskuse mallid, mis loovad suhteid #1

Kõnekeskuse mallid, mis loovad suhteid #2

Kõnekeskuse mallid, mis loovad suhteid #3

Kõnekeskuse skriptid – Korduma kippuvad küsimused

Kui pikk peaks olema tavaline kõnekeskuse skript?

Kuna kõnede skriptid luuakse vestlusstsenaariumide põhjal, on kõnekeskuse skripti ideaalse pikkuse väljapakkumine peaaegu võimatu. Kuid skripti luues pidage meeles, et see oleks võimalikult lühike ja täpne. Teie kliendid ootavad, et Te neid toetaksite ja nad tahavad Teie abi võimalikult kiiresti saada. Vastavalt valdkonna võrdlusalustele ootavad keskustele helistavad kliendid peaaegu kohest vastust. Keskmine vastamise aeg ei tohiks ületada 20 sekundit. See ei tähenda, et Teie agendid peavad selle aja jooksul klientide probleemid lahendama, kuid see näitab, et inimesed ootavad kiiret abi. 

Millised on “kohustuslikud” sõnad, mida iga kõnekeskuse skript peaks sisaldama?

Esiteks tuleks iga kõnekeskuse skripti kohandada nii, et see hõlmaks Teie ettevõtte huvivaldkondadega seotud teemasid. Kui see osa on kaetud, võite jätkata skripti täitmist õiget sõnumit edastavate võimsamate sõnade või fraasidega. Need sõnad võivad sisaldada: absoluutselt, kiiresti, suurepäraselt, soovitan, põnev, palun, nauding, suurepärane, vabandust, kindlasti, mugavus, aeg, hädavajalik.

Mõned fraasid, mida tuleks kasutada peaaegu igas kõnekeskuse skriptis, on järgmised: „Kuidas ma saan Teid aidata?”, „Millega saan Teid täna aidata?”, “Vastuseks Teie küsimusele…”, “Tundub, nagu vajaksite [midagi]…”, “Ma saan aru, et…”, “Kuidas oleks, kui me [teeme/planeerime midagi] koos…”, “Ma hindan Teie kannatust. ”, „Vabandan ebamugavuste pärast…” ja muidugi „Aitäh ”.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo