Personaalsed e-maili vastused

Mis on personaalsed e-maili vastused?

Kui soovite, et teie nimi oleks e-maili aadressis nähtaval, saate selle konfigureerida kasutades personaalseid e-maili vastuseid. See funktsioon võimaldab teil kohandada e-maili aadresse vastavalt oma vajadustele. Seega ettevõtte või osakonna nime kuvamise asemel näeb saaja teie enda nime.

Personaalseid e-maili vastuseid kasutatakse lõppkasutajatega suhtlemisel sõbralikuma tunde tekitamiseks. Kui kliendid näevad teie päris nime, mitte ametikohta, on sellel nende usaldusele teie vastu tunduvalt parem mõju.

Frequently asked questions

Kuidas defieerite personaalseid e-maili vastused?

Kui soovite, et teie nimi oleks e-maili aadressis nähtav, saate konfigureerida selle kasutades personaalseid e-maili vastuseid. See funktsioon võimaldab teil kohandada e-maili aadresse vastavalt oma vajadustele. Selle asemel, et kuvada ettevõtte või osakonna nime, näeb saaja e-mailis teie nime.

 

Milliseid personaalse e-maili vastuse tüüpe on olemas?

Personaalsed e-maili vastused võivad põhineda personaalselt infol (nagu ees- ja perekonnanimi), kuid võivad olla seotud ka spetsiifiliste situatsioonidega või aegadega, kui e-mail saadeti.

 

Kas LiveAgent pakub personaalseid e-maili vastuseid?

Personaalsed e-maili vastused on LiveAgent`is saadaval. Tänu sellele on kliendile lähenemine individuaalsem ja saaja usaldus ettevõtte suhtes kasvab.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

    Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

    ×
    Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

    Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

    Plaani demo