Peatatud pilet

Mis on peatatud pilet?

LiveAgent suudab tuvastada rämpsposti välimusega e-kirju. Mõnes kasutajatoe süsteemis nimetatakse selliseid pileteid peatatud piletiteks. LiveAgent’is nimetatakse neid aga lihtsalt SPAMiks. Kui pilet on märgitud SPAMiks, ei lisata seda “lahendamist vajavasse” järjekorda, vaid see pannakse kõrvale. Kui otsustate, et konkreetne pilet ei ole SPAM, saate selle märgistamise tühistada ja lisada selle tavalisse järjekorda.

LiveAgent SPAM-filtreid saab määrata automaatselt või käsitsi, lähtudes teie soovitud tingimustest, näiteks märksõnadest e-kirja teemas või tekstis.

Frequently asked questions

Mis on peatatud pileti mõiste?

Pileti peatamine tähendab, et pilet pannakse edasiseks analüüsiks ootele. Enamasti on see seotud SPAMi sarnaste sõnumitega. Neid ei paigutata järgmisesse "lahendamisele", vaid pannakse eemale kui SPAM. 

 

Kuidas saab piletit peatada?

Pileteid saab hinnata kui SPAMi ja peatada automaatselt või käsitsi, sõltuvalt teie soovitud tingimustest, näiteks märksõnadest e-kirja teemas või tekstis. 

 

Kas LiveAgent süsteemis on võimalik piletit peatada?

LiveAgent'is on peatatud piletid lihtsalt SPAM. Kui otsustate, et antud pilet ei ole SPAM, saate selle tühistada ja lisada selle tavapärasesse järjekorda. Spamifiltreid saab määrata automaatselt või käsitsi, lähtudes teie soovitud tingimustest (näiteks märksõnad teemaribal, e-kirja tekstis).

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo