Pathfinder

Mis on pathfinder?

Pathfinder`it saab integreerida teie praeguse tarkvaraga, et parandada klienditeenindust. Rakendus võimaldab teil jälgida lõppkasutaja tegevusi 30 minutit enne ja pärast seda, kui nad on abisedeli esitanud. Omades head ülevaadet sellest, millega klient töötab, on kasutajatoe liikmele kliendi probleemi lahendamiseks ülimalt vajalik.

Frequently asked questions

Mis on pathfinder?

Pathfinder on võimalus, mis võimaldab teil jälgida lõppkasutaja tegevust 30 minutit enne ja pärast toele sedeli esitamist. Tänu sellele on teil ülevaade sellest, millega klient töötab, mis aitab toe liikmetel paremini tuge pakkuda.

 

Kuidas saate pathfinder`it kasutada?

Pathfinder`it saate integreerida oma praeguse tarkvaraga. Tänu sellele saame teada, milliseid samme on klient probleemi lahendamiseks ette võtnud, samuti ütleb see meile, mida klient on juba teinud ning mis on olnud efektiivne.

 

Kas saate pathfinder`it oma LiveAgent`i kontoga integreerida?

Pathfinder`it saab praeguse LiveAgent`i tarkvaraga integreerida. See annab teile võimaluse oma klienditeenindust parandada.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo