Klientide nimekirjad

Mis on klientide nimekirjad?

Klientide nimekiri on osa teie klientidest, mis tugineb teatud kriteeriumitele. Selleks võib olla nimekiri teie endisest või praegustest ostjatest. Klientide nimekirjasid saab kasutada kampaaniateks ja klientidega sammu pidamiseks.

LiveAgent`is saate klientide nimekirjasid luua vastavalt enda kriteeriumitele.

Frequently asked questions

Mis on klientide nimekirjad?

Klientide nimekiri on nimekiri klientidest, kes on teatud kriteeriumi alusel määratletud. Selliseks kriteeriumiks võivad olla näiteks praegused ostjad või kliendid, kes on teatud perioodi jooksul ostu sooritanud. LiveAgent`is saate luua oma enda klientide nimekirja.

Kuidas LiveAgent`is klientide mimekirjadele juurde pääseda?

Vastavate lubadega agentidel on Liveagent`is juurdepääs spetsiifilistele klientide nimekirjadele. Kui olete tavaline agent, on teil juurdepääs klientide nimekirjale. Kui teil on laiaulatuslikumad load, saate kontrollida ka teisi nimekirjasid. Kogu info leiate agentide paneeli vahelehelt Kliendid.

Kas saate oma klientide nimekirjasid LiveAgent`is redigeerida?

Saate redigeerida klientide nimekirja, millele teil on LiveAgent`is juurdepääs. On oluline neid kohandada ja uuendada, sest see muudab teie töö lihtsamaks.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo