Klienditeeninduse konsultant

Kes on klienditeeninduse konsultant?

Mõnes organisatsioonis sarnanevad klienditeeninduse konsultandid juhtimiskonsultantidega ja nad teevad ettepanekuid klienditeeninduse parandamiseks. Klienditeeninduse konsultandid võivad olla sarnased ka klienditeenindajatega. Nende peamiseks ülesandeks on telefonikõnedele vastamine ja klientidega rääkimine. Samuti tuvastavad nad info pakkumise võimalusi ning tegelevad ja lahendavad kaebusi. Nad uuendavad teavet, dokumenteerivad klientide suhtlust ja teevad klientide kontodele muudatusi.

Klienditeeninduse konsultantide töö nõuab tugevaid suhtlusoskusi, inimestevahelised oskusi ja teadmisi arvutitarkvarast. Samuti on neil vaja müügioskusi ja oskusi tooteid soovitada.

Frequently asked questions

Mis on klienditeeninduse konsultant?

Klienditeeninduse konsultant on inimene, kes vastutab kontaktige klientide ja nende teenindamise eest, osa sellest on ka kaebustel, tellimuste töötlemise, ettevõtte toodete ja teenuste kohta info jagamisel. Nad teevad telefonikõnesid, e-maile või peavad vestlusi.

Millised on klienditeeninduse konsultandi ülesanded?

Klienditeeninduse konsultandi kohustusteks on kuulata klientide muresid, samuti aitama neid probleemida lahendamisel ja info pakkumisel. Veel üheks kohustusteks on klientide päringute vastuvõtmine. On äärmiselt oluline kliendi info salvestada. Klientide ootustele ja vajadustele seoses toodete või teenuste ja klienditeenindusega tuleb vastata.

Kuidas saate lisada klienditeeninduse konsultandi?

Klienditeeninduse konsultandi lisamiseks minge LiveAgent`i paneelile ja lisada veel üks inimene. Lisades vee ühe agendi tuleb teil määrata talle süsteemis roll. Saate valida agendi, administraatori ja omaniku rollide vahel.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo