Isikupärastama

Mis on isikupärastamise definitsioon?

Isikupärastamine tähendab individuaalsete nõuete rakendamist. Klienditeeninduse kontekstis viitab isikupärastamine kliendikogemuse individualiseerimisele. Mõiste viitab millelegi individuaalsele, eristavale ja ainulaadsele. Kindlasti on isikupärastatud kogemus ainulaadse tähelepanu tulemus.

Üldine ja tehniline termin

Kliendikogemuse haldamisel ja igapäevases keeles kasutatakse „isikupärastamist”, „kohandamist” ja „individualiseerimist” vaheldumisi. Digitaalses tehnoloogias on aga nende taga erinevad protsessid, mis erinevad keerukuse poolest.

Mõiste isikupärastamine viitab tehniliselt kaudsele protsessile, mis kasutab keerukat automatiseerimist algoritmide näol, mis koguvad taustal andmeid ja analüüsivad võrgukäitumist pikaajalise digitaalse eesmärgiga paremini ennustada. Anonüümselt kogutud andmeid kasutaja käitumise kohta saab kasutada ennustavas isikupärastamises.

Kohandatud isikupärastamine

Algoritmid on aga vaid täpselt määratletud juhiste kogum. Teise võimalusena saate määrata kohandatud sobitusjuhised, et saavutada oma vajadustele veelgi täpsem kohandatud efekt. Adaptiivne kohandamine on Teie toote või teenuse kliendi jaoks isikupärastamise vorm. Positiivse kliendikogemuse tähtsust ei ole võimalik meie isikupärastamise ajastul piisavalt rõhutada.

Redigeeri tugiteenuse agenti või kliendiprofiili pilti klienditoe tarkvaras - LiveAgent

Üleküllastunud turul on konkurents klientide tähelepanu pärast tihe. Seetõttu on ainus viis edasi tegutsemiseks pakkuda kohandatud isikupärast tuge. Seda saab tõhusalt teha klienditeeninduse tarkvara abil.

Isikupärastamine klienditeeninduses

Teie klienditeeninduse meeskond koosneb loomulikult inimestest, kellel on erinevad oskused ja tahe. Et lasta neil teha seda, mida nad kõige rohkem naudivad ja paremini teevad, peaksite omama ülevaadet klienditeeninduse meeskonna käekäigust ja määrama neile vastavalt sellele ülesandeid. Nii tagate, et klient saab motiveeritud ja teadlike töötajate tähelepanu. Klienditeeninduse esindajad hindavad, kui neile antakse juhiseid ja tööriistu, et pakkuda neilt oodatavat klienditeenindust. See on samuti isikupärastamine, millel on positiivne mõju erinevatel tasanditel.

Aruanded klienditoe tarkvaras - LiveAgent

Klienditeeninduses on kohandatud kliendisuhtlusel kahtlemata positiivne mõju, sest hea teenindus mõjutab positiivselt kliendi käitumist. Kliendid hindavad seda, kui hinnatakse nende aega ja nende päringuid käsitletakse kiiresti ja asjatundlikult. Nii nagu klienditoe meeskonnad hindavad seda, kui nende tööd hinnatakse ja nad saavad keskenduda sellele, mida nad kõige paremini oskavad.

Improve the quality of your customer service with personalization

Save the time and effort of your customer support.

Frequently asked questions

Mis kasu on isikupärastamisest?

Kliendikogemuse parandamiseks. Säästmaks kliendi ja klienditoe esindajate aega ja vaeva, muutes klienditeekonna sujuvamaks ja rahuldavamaks.

Millised on isikupärastatud pakkumise eelised?

Täpsem sihtimine viib tõenäolisemalt positiivse tulemuseni. Kliendid tunnevad end väärtustatuna ning klienditoe teenus säästab aega ja vaeva.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo