Otsite Kayako alternatiivi?

Avastage, miks LiveAgent on parim Kayako alternatiiv turul.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Tüdinenud oma klienditoe tarkvarast?

Kayako on sujuva liidesega hea klienditoe tarkvara, mis ühendab punktid Teie tugiteenuse kanalite, klientide informatsiooni ning meeskonna vahel. See on konkurentsivõimelise hinnaga, kuid kui otsite alternatiivi Kayako’le, kaaluge LiveAgenti. LiveAgentil on hübriidne piletisüsteem, mis ühendab samuti kõik punktid Teie meeskonna jaoks. Avastage meie läikima löödud universaalne postkast koos rohkem kui 179 klienditoe funktsiooni ja üle 40 integratsiooniga. LiveAgenti abil näete, et suurepärase tarkvaraga kaasneb ka suurepärane klienditeenindus. Migreeruge Kayako’st minutitega. Pakume abistatud Kayako migratsiooni, mis impordib kõik Teie andmed Kayakost LiveAgenti. See on tasuta ja võtab vaid 5 minutit.
  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Säästke LiveAgentiga rohkem

3 põhjust miks ettevõtted lülituvad LiveAgent`ile

Uurige kuidas LiveAgent paistab silma teiste alternatiivide seas

Paranenud rahulolu

LiveAgent suurendab kliendirahulolu ja parandab konversioonimäärasid.

Suurenenud produktiivsus

Vähendage oma agentide tööaega ja lahendage rohkem klientide päringuid tänu meie universaalsele postkastile.

Tulvil kasulikke funktsioone

Rohkem kui 179 klienditoe funktsiooniga on tugiteenuse pakkumine käkitegu.

report on tablet-illustration

Võimas alternatiiv Kayako'le

Parima hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärase klienditoe tarkvara otsingul ülioluline. Kayako pakub kolme erinevat põhipaketti. LiveAgent pakub nelja konkurentsivõimelise hinnaga põhipaketti ning lisafunktsioone, nagu sotsiaalmeedia integreerimine. Kui otsite täisfunktsionaalset Kayako alternatiivi, kaaluge LiveAgenti. Meil on hübriidne piletite voog, ühtne omikanalite postkast, aruandluse ja analüüsi funktsioonid, automatiseerimine, mängustamine ja palju muud! LiveAgenti abil saate rohkem vähema eest. Proovige LiveAgenti kohe. Proovige meie tasuta 30-päevast prooviperioodi, ei vaja krediitkaarti.

Rakendage universaalse postkasti jõudu

Meie universaalses postkastis on kasutamiseks valmis üle 179 klienditoe funktsiooni. Proovige silte, meeldetuletusi, märkmeid või mõnda muud meie 40 integratsioonist.

LiveAgent dashboard on monitor

Kiireim vestlusvidin

Kui otsite Kayako alternatiivi ja kiirus on Teile oluline mõõdupuu, võib LiveAgent olla see mida otsite. Kui võrdlete LiveAgenti ja Kayako reaalajas vestluse üldist jõudlust, märkate et LiveAgenti vestluse vidina kuvamise kiirus on kõigest 2.5 sekundit, mis on hämmastavalt kiire. Kiire reaalajas vestluse vidin on see, mida vajate veebilehe külastajate klientideks pööramiseks. eMarketeri aruandluse kohaselt sooritas 35% veebisaidi külastajatest ostu pärast reaalajas vestluse kasutamist

quick quality customer service through live chat
connected world map

Oleme mitmekeelsed

Meie tarkvara on mitmekeelne. LiveAgent on saadaval 43 erinevas tõlkes (mõned osalised) ja toetab keeles kohandatavaid vidinaid. Ärge laske võõrkeeltel luua barjääri Teie ja klientide vahel. Oleme Teile toeks!

Miks leppida vähemaga?

LiveAgent on enim arvustatud ja aastal 2020 pärjatud #1 klienditoe tarkvaraks keskmiste ja väikeste ettevõttete poolt. Seetõttu on see hea alternatiiv Kayako’le. LiveAgent säästab Teie aega ja raha, nii et saate keskenduda olulisele — sisuliste suhete loomisele oma klientidega.

man and woman receiving awards

LiveAgenti ja Kayako võrdlus

Vaadake kuidas võrreldakse meid Kayako’ga klientide arvustuste põhjal Capterra leheküljel

Kayako vs LiveAgent Capterra comparison
01/22/2020 Seisuga

Vaadake miks kliendid valisid LiveAgenti oma eelistatud Kayako alternatiiviks

Related Articles to Kayako Alternatiiv
Options of assigning Chats to Agents previously communicating withcustomers. Random Assignment, Average Utilization, Max Utilization, Ring-to-all, Priorities.

How does the chat routing work?

LiveAgent is a comprehensive customer support software with chat routing options for efficient communication and load balancing among agents.

LiveAgent pakub e-maili tuge, live vestlust, sotsiaalmeediat, kõnekeskust ja teadmistebaasi. LiveAgent`il on turu kiireim live vestlusvidin, mis kuvab sõnumid kiirusega 2.5 sekundit.

Otsite Pure Chat`ile alternatiivi?

Alustage tasuta prooviperioodiga, veebipõhine suhtlus ja teadmistebaas sobivad ideaalselt klienditoe vajadusteks. Saate kuluefektiivse ja funktsionaalse süsteemi.

Otsite õiget osTicketi alternatiivi? Võrrelge Liveagenti ja osTicketit kohe ning saage omale parem klienditeeninduse tarkvara juba täna.

Otsite osTicketi alternatiivi?

Vaadake analüütikat, teadmusbaasi, foorumeid, piletisüsteemi, kontaktivormi, reaalajas vestlust, sotsiaalmeedia jälgimist ja videokõnet.

Klientide poolt täidetud küsitlusi ja antud intervjuusid kutsutakse klienditeeninduse küsitlusteks. Need aitavad jälgida klientide rahulolu.

Klienditeeninduse küsitlus

Tekst annab näpunäiteid ettevõtte e-kirja professionaalseks alustamiseks, tutvustab erinevaid tervitusmalle ja kutsub tellima uudiskirja. Klienditeeninduse küsitluste eesmärk on saada rohkem infot klientide rahulolust ning ettevõtte võimalustest tõsta klienditeeninduse taset. Saab levitada e-maili, uudiskirja, vestluse või sotsiaalmeedia kaudu.

Tutvuge meie valikuga turu parimatest reaalajas vestluse tarkvaradest. Valige oma veebisaidi jaoks ideaalne otsevestluse tarkvara ja tõstke oma klienditeeninduse tase kuuni!

Reaalajas vestluse tarkvara

Tekst räägib isotoonide kasutamisest farmaatsiatööstuses ja tõstab esile küsimusi tsivilisatsiooni tuleviku kohta. Samuti rõhutab see kultuuri ja ühiskonna olulisust. Lisaks tutvustatakse LiveAgenti tarkvara, mis aitab parandada klienditeenindust ja suurendada müüki.

Vaadake oma kasutajatoe statistikat. Saate jälgida teadmistebaasi ning kogukonna tegevusi ja vaadelda viimase 30 päeva otsingu termineid.

Kasutajatoe analüütika

iOS LiveAgent pakub klienditoe tarkvara, mis integreerib suhtluskanalid ja automatiseeritud funktsioonid, parandades kvaliteeti ja efektiivsust. See suurendab müüki ja parandab kliendirahulolu. Teavituste mallid aitavad automatiseerida tööd ja säästa aega, LiveAgent pakub neid malle. Agentide edetabel võimaldab klientidel hinnata klienditoe agentide vastuseid. LiveAgent pakub täiustatud funktsioone ja tarkvara vastamise kiirendamiseks, müügi suurendamiseks ja kliendirahulolu parandamiseks.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x