Progress IMail Server

Mis on Progress IMail Server?

Progress IMail Server loob usaldusväärse ja mitmekülgse meilisõnumi süsteemi, mida saab hõlpsasti seadistada ja hooldada. See on suurepärane ettevõtte meilisüsteem ning seda kasutavad ka haridus- ja valitsusasutused. Progress IMail nõuab vähe hooldust, pakkudes samas lihtsat ja väärtuslikku suhtlusviisi. Seda kasutab üle miljoni kasutaja üle maailma ning see kaitseb nende suhtlust viirusetõrje ja tugevdatud turvalisusega

Kuidas Progress IMail Serverit kasutada?

Kui Teie ettevõte vajab usaldusväärset ja hõlpsasti hooldatavat meiliserverit, on Progress IMaili Server õige valik. See on ka väga soodne, nii et see ei riku Teie ettevõtte eelarvet. Progress IMaili server võimaldab tasuta stardiversiooniga jagada ühte domeeni 10 kasutaja vahel. Kui soovite oma meilituge täiustada ja lahendada suuremahulisi kliendiprobleeme, on hea mõte ühendada oma LiveAgenti kasutajatoe süsteemiga.

LiveAgent võib toetada klienditugesid, mis töötavad Progress IMail Serveril, tänu oma täiendatud piletisüsteemile. See võib aidata klienditoe agentidel toime tulla suurema hulga klientide taotlustega, suurendada tõhusust ja pakkuda kvaliteetsemat tuge. Kogu kliendisuhtlus muudetakse piletiteks, mida saab filtreerida, organiseerida ja sildistada, nii nagu agent soovib. Lisaks palju rohkem muid piletisüsteemi funktsioone, mis muudavad töö kõigi jaoks lihtsamaks.

Lisaks filtreerimisele ja korraldamisele, hõlmavadpiletisüsteemi funktsioonid aja reegleid, vastutust ja osakondi, et aidata agentidel töö igapäevastest nüanssidest tõhusalt läbi saada. Hallake kontakte või agentide profiile, et luua efektiivne ettevõte, või märkige omalahtioleku ajad koos pausidega töö- ja eraelu tasakaalu hoidmiseks. Kui tunnete end valmis, laske agentidel tänu mängustamisele märke koguda ja tööd lõbusamaks muuta.

Teine eelis on see, et LiveAgent loob ühenduse ka teiste suhtluskanalitega. Veebilehele reaalajas vestluse vidina loomine, efektiivse kõnekeskuse seaidstamine ja kliendiportaali jaoks informatiivsete artiklite kirjutamine, aitavad kliendirahulolu tõsta. Kasutage ära oma sotsiaalmeedia kanaleidFacebooki, Twitterit, Instagrami ja isegi Viberit ning jõudke klientideni just seal, kus nad oma aega veedavad.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Millised on Progress IMail Serveri eelised??

 • Vähese hooldusega meiliserver
 • Viiruse- ja rämpspostivastane kaitse
 • Saadaval tasuta plaan ja õiglane hind
 • Lihtne seadistamine

Get the most out of your email server

Connect Progress IMail Server with your LiveAgent help desk today and provide first-class customer support

Kuidas integreerida Progress IMail Server

LiveAgent saab hõlpsasti ühenduse luua Progress IMaili Serveriga IMAP/POP3 kaudu. Protsessi saab hõlpsasti hallata LiveAgenti seadetes ja selle lõpuleviimiseks kulub vaid mõni minut. Siit saate teada, kuidas ühendada oma meilikonto LiveAgenti piletisüsteemiga.

Progress IMail serveri koduleht avastamise valikuga
Progress IMail serveri koduleht
 • Kui Teil pole Progress IMaili serveri meilikontot veel seadistatud, minge nende veebisaidile ja laadige alla kõik vajalik. Kui olete selle seadistanud, jätkake järgmiste sammudega, mis selgitavad seadistamise protsessi.
Progress IMail server prooviperioodi valikud
Progress IMail serveri prooviperiood
 • Kui Progress IMail Server on konfigureeritud ja kasutamiseks valmis, avage LiveAgent ja liikuge Seadistamine > E-post > Meilikontod. Vajutage ranžile Loo nupule ja valige Muu. Seejärel valige IMAP/POP3.
LiveAgenti konfiguratsioon integreerimisvõimalustega IMAP/POP3 kaudu
Valige IMAP/POP3
 • Nüüd peate lihtsalt sisestama oma andmed – e-posti aadress, kasutajanimi, parool, millist toomismeetodit soovite ning millist serverit ja porti vajate. Lisaks saate valida osakonna, kuhu selle meili piletid saata, ja autentimismeetodi. Protsessi lõpetamiseks klõpsake nuppu Salvesta.
LiveAgenti e-posti integreerimise konfiguratsioon
Lõpetage seadistamine

Olete lõpetanud ja teie piletisüsteem toob nüüd kõik klientide meilid Progress IMaili serverist. Kontrollige neid regulaarselt, vastake ja lahendage klientide probleeme. Vaadake allolevat ringkäigu videot, et näha rohkem LiveAgenti võimalusi, või sirvige funktsioone ja Akadeemia artikleid, et saada lisateavet kasutajatoe tarkvara kasutamise kohta.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Progress IMail Server?

Progress IMail Server on lihtsalt konfigureeritav ja hõlpsasti hooldatav sõnumsidesüsteem, mis on töökindel ja mitmekülgne. Ettevõtted, valitsus- ja haridusorganisatsioonid kasutavad seda suurepärase meilisüsteemina.

Kuidas Progress IMail Serverit kasutada?

Progress IMaili server on õige valik, kui Teie ettevõte vajab usaldusväärset ja hõlpsasti hooldatavat meiliserverit. See toode on ka väga soodne, nii et Teie ettevõte ei pea selle ostmiseks eelarvet rikkuma. Progress IMaili tasuta starteri väljaanded võimaldavad kasutajatel jagada ühte domeeni 10 kasutaja vahel. Progress IMaili ja LiveAgenti ühendamine võimaldab Teil pakkuda suurepärast e-posti tuge ja hallata suuremat hulka kliendiprobleeme.

Millised on Progress IMail Serveri eelised?

 • Vähese hooldusega meiliserver
 • Viiruse- ja rämpspostivastane kaitse
 • Saadaval tasuta plaan ja õiglane hind
 • Lihtne seadistamine

Kuidas integreerida Progress IMail Server LiveAgentiga?

 • Minge LiveAgenti ja avage Seadistamine > E-post > Meilikontod
 • Looge uus e-post ja valige Muu
 • Valige IMAP/POP3, sisestage oma andmed ja Salvestage
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo