Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

FrëschKëscht

FrëschKëscht alustas oma tegevus kooliprojektina ning muutus sealt edasi päris ettevõtteks tänu oma edule mini-firmana. FrëschKëscht, mis tähendab inglise keeles “FreshBox”, varustab Luxembourgi eksklusiivselt kohalike ja hooajaliste toodetega karbi kujul, mis nädalast nädalasse muutub.

FrëschKëscht

“Ei saa olla edu ilma hea klienditeeninduseta”

FrëschKëscht alustas LiveAgent kasutamist 2020 aasta lõpus. Enne seda kasutasime tavalist e-maili, kuhu maandus igal päeval üle 100 e-maili. Väga raske oli tööd teha kirjakastiga tiimina, sest puudus ülevaade, ning e-maile ei saanud kellegile suunata. Tahtsime oma klientidele pakkuda head klienditeenindust, mida me ei saanud teha tavalise kirjakastiga. Nendel põhjustel valisime LiveAgent lahenduse ning oleme selle üle uhked.

FrëschKëscht

Mis on muutunud alates LiveAgent kasutamisest?

Palju on muutunud alates LiveAgent kasutamisest. Meie sisene organisatsioon muutus palju paremaks suunates e-maile, lisades majasiseseid kommentaare e-mailidele ja omades selget ülevaadet, kes mille kallal on juba tööd teinud. LiveAgent säästab meile palju aega igapäevaste e-mailide haldamises. Tänu erinevatele LiveAgent funktsioonidele suudame käsitleda sedeleid kaks korda kiiremini ning seega saavad kliendid ka vastused kiiremini. Meie müük on oluliselt tõusnud tänu täiustatud klienditoele, mis on võimalik tänu LiveAgent lahendusele.

Mis meie töötajad arvavad LiveAgent lahendusest?

Omada klienditoe rakendust on lahe, innovatiivne ja lisaks on see abistav tööriist kõigile töölistele, kes sellega peavad töötama ja rahul olema. Meie agendid FrëschKëscht firmas armastavad töötamist LiveAgent lahendusega. Siiani ei ole me saanud ühtegi negatiivset kommentaari tarkvara osas. See on väga lihtsasti õpitav tarkvara, kui seda võrrelda paljude teistega. Meie arvates on see äärmiselt oluline, et agendid kes sellega peavad töötama peavad olema sellega rahul. Igapäevaselt on meie töötajad õnnelikud e-maile käsitledes ning kasutades selleks LiveAgent abi, mitte ei pea kasutama tavalist struktuurita ja aeganõudvat kirjakasti.

Gilles HEINESCH- Kaasasutaja @FrëschKëscht

Tagasi

Rohkem lugusid

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo