Orgaaniline vs Tasuline Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeediast on saanud meie ühiskonna lahutamatu osa. See on platvorm sõprade ja perega suhtlemiseks, veebis ostlemiseks, raha teenimiseks ja üha enam ka turunduse eesmärgiks. Turundus sotsiaalplatvormidel võib olla tasuta või tasuline.

Millised on peamised erinevused tasulise sotsiaalmeedia ja orgaanilise meedia vahel?

Nad mõlemad…

… kaasavad olemasolevaid vaatajaskondi ja võidavad juurde uut publikut sotsiaalmeedia platvormidel, et reklaamida ja müüa oma toodet, ettevõtet või kaubamärki. Mõlemad kasutavad olemasolevaid sotsiaalmeedia platvorme ja nõuavad sotsiaalmeedia kohalolekut. Ja tõhusaks kasutamiseks on neil mõlemal vaja teatud oskusi.

Kuid…

… orgaaniline sotsiaalmeedia on tasuta.

Sotsiaalmeedia animatsioon

Kas tasuline on parem kui orgaaniline?

See sõltub Teie eelarvest ja ärieesmärgist. Mõned ütlevad, et orgaanilised postitused on ehtsamad. Teisest küljest võib tasuline sihtida vaatajaskonda paremini, kuid võib Teile rohkem haiget teha kui aidata, kui seda valesti tehakse, kuna kaotate sellega oma raha ja aega. Hea uudis on see, et nende tõhusat kasutamist saab õppida. Tegelikult on mõlema strateegia kombineerimine kõige mõttekam.

Mõlemad strateegiad ebaõnnestuvad, kui lubadusi ei täideta või kui Te ei vasta sotsiaalmeedias.

Improve your social media customer service with LiveAgent

Social media support under one roof.

Frequently asked questions

Kas orgaaniline sotsiaalmeedia on surnud?

Ei. Aga see on kahtlemata palju muutunud. Selle potentsiaali kasutamiseks on oluline nende muutustega kohaneda. Kuni inimesed suhtlevad sotsiaalmeedias, on sellel ka orgaaniline aspekt.

Miks postitada orgaanilist sotsiaalmeedia sisu?

Brändi orgaanilise sotsiaalse kohaloleku säilitamiseks, olemasolevate klientidega suhtlemiseks ja nende toetamiseks ning nende teavitamiseks uudistest ja suhte parandamiseks.

Kuidas ühendada tasuline ja orgaaniline sotsiaalmeedia?

Omandage oskused nende mõlema parima potentsiaali kasutamiseks. Näiteks kasutage orgaanilisi vahendeid heade ja toetavate suhete säilitamiseks praeguste klientidega ja tasulist uute sihtrühmadeni jõudmiseks.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo