Integratsioon

Mis on integratsioon?

Integreerige oma sait teiste rakendustega, et laiendada oma äri. Valige mitmesuguste rakenduste, tööriistade ja lisandmoodulite hulgast. E-posti turundus, arvete haldamine, CSM, CRM, projektijuhtimine, koostöövahendid, migratsioonivahendid. Kõik, mida vajate oma klientide rahuldamiseks.

Vaadake LiveAgent’i integratsioonide, pluginate ja rakenduste valikut.

Frequently asked questions

Mis on integratsioon?

Integratsioon on võime ühendada erinevaid saite, rakendusi, vahendeid ja suuniseid omavahel. Tänu integratsioonile saate ühes kohas hallata näiteks arveid, e-posti, sotsiaalmeedia turundust, CRM-i, koostöö- ja migratsioonivahendeid. See võimaldab tõhusamat tegevust ja parandab digitaalsete lahenduste tulemuslikkust.

 

Kuidas integratsioon aitab?

Integratsioon on äärmiselt kasulik, eriti töös, mis nõuab paljude tööriistade ja pistikprogrammide kasutamist. Tänu integratsioonile ei pea te vahetama kommunikatsiooni- ja haldusvahendite vahel, säästate aega ümberlogimisel. Lisaks aitab ühe kasutajaliidese kasutamine korraldada tegevusi.

 

Mis on LiveAgent'i integratsioonid?

LiveAgent'i pakutavad integratsioonid võimaldavad ühendada mitmeid tööriistu, näiteks: Google'i vormid, tellimuste täitmise vahendid, CRM, e-posti kastid, maksevahendid ja planeerimisvahendid. See võimaldab automatiseerida ülesandeid ja toetab ka klienditeenindusmeeskonna tõhusust.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo