Dünaamiline sisu

Mis on dünaamiline sisu?

Veebilehe sisu, mis muutub vastavalt vaataja vajadustele on tuntud, kui dünaamiline sisu.

Kui klient teeb veebilehel päringuid töötab rakendus nii, et sisu kuvatakse ekraanil vastavalt kliendi eelistustele. See aitab klientidele head kogemust luua.

Kõik kliendi eelnevad külastused aitavad kohandada sisu vastavalt sellele, mida klient eelistab näha. See on väga kasulik keeletoe süsteem, sest sisu muutub automaatselt seda vaatava kliendi keelde.

Frequently asked questions

Mis on dünaamiline sisu?

Dünaamiline sisu on interneti ja digitaalne sisu, mis muutub vastavalt andmetele, mis on meie kasutuses ja olenevalt kasutaja käitumisest ning eelistustest. Seda saab avaldada teksti, video, audio või segavormis. Selle põhjal kuvavad nt. YouTube algoritmid materjale vastavalt kasutaja eelistustele.

Kas kliendid hindavad dünaamilist sisu?

Kliendid hindavad dünaamilist sisu, sest nad tunnevad, et sisu on kohandatud vastavalt nende huvidele ja eelistustele ning suunatud otse neile. Enamik sotsiaalmeediast töötab sellel põhimõttel, kuid selline sisu ilmub ka veebilehtedele või klienditeenindusse.

Kas saate LiveAgent`is dünaamilist sisu kasutada?

LiveAgent`is saate kasutada dünaamilist sisu. See muutub vastavalt kasutaja vajadustele. Kliendi eelnevad külastused veebilehel aitavad sisu valida. See töötab suurepäraselt keeletoe süsteemina, sest sisu muutub veebilehte sirviva kliendi keelde.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo