Näete vaevahea teenuse pakkumisega COVIDi ajal?

Seadistage kaugtöö tarkvara ja hakake kohe tulemusi nägema.

 • ✓ Pole seadistamise tasu    
 • ✓ 24/7 klienditeenindus    
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
 • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Klienditeenindus Koroonaviiruse ajal

Suurepärase klienditeeninduse pakkumine, hoides samal ajal oma töötajad koronaviiruse pandeemia ajal turvalisena, võib olla keeruline. Kõige tähtsam on jääda rahulikuks, organiseeruda ja mõelda kastist välja. Jätkake lugemist, kui vajate näpunäiteid selle kohta, kuidas oma äritegevust sellel prooviperioodil jätkata.

 • GetApp leaders 2021
 • SourceForge leader fall 2021
 • Best help desk software
man swiping on tablet standing

Mis on Koroonaviirus?

COVID-19 on uus koroonaviirus, mis sai alguse Hiinast 2019. aasta detsembris. COVID-19 levib inimeselt inimesele õhu kaudu. Sümptomiteks on köha, palavik ja õhupuudus. Mõnel juhul on viirus osutunud surmavaks, kuid kõige enam on ohustatud eakad inimesed või need, kellel on juba kardiovaskulaarsed ja hingamisprobleemid.

Parim viis viirusesse nakatumise vältimiseks on vältida kontakti teistega, pesta sageli käsi, katta köha ja aevastamine salvrätikuga ning vältida silmade, nina ja suu puudutamist.

Kuidas mõjutab see ettevõtteid?

Koroonaviirus on juba mõjutanud maailmamajandust. Aktsiaturg on saanud hoobi, reisikeelud ja karantiinid on jõustatud ning toidupoed on teatud piirkondades paanika tõttu täielikult välja müüdud.

Ennetamise huvides on paljud Euroopa valitsused käskinud kõik vähemolulised ettevõtted ja organisatsioonid (välja arvatud apteegid, toidupoed, postkontorid, arstikabinetid) ajutiselt sulgeda.

affect on business

Kuidas valmistada oma ettevõtte ette Koroonaviiruseks

Mõistame, et kõiki töid ei saa teha kaughaldusega. Kui aga olete e-kaubanduse või SaaS-i ettevõte, võime eeldada, et enamus tööd on võimalik teha kodus. Teie klienditeenindajad, arendajad, müügimehed ja turundajad saavad oma arvutid koju viia ja jätkata tööd kaugtööna. Sisuliselt ei pea midagi muutuma, juhul kui Teie töötajatel on hea tööeetika ja nad on motiveeritud.

offer compensations

Pakkuge kompensatsiooni ja kompromisse

Kui Te ei saa tooteid välja saata ega oma teenuseid pakkuda (näiteks kui olete lennufirma, keda reisikeeld mõjutab), pakkuge oma klientidele hüvitise saamiseks kompromissi. Näiteks kui Te ei saa tagasimakseid teha, pakkuge oma klientidele krediiti. Krediidid peaksid olema samaväärse väärtusega kui nende esialgne ostuhind ja need peaksid olema tulevikus saadaval.

Kui Te rakendate selliseod metoodikaid, on teie kliendid kindlasti mõistvamad, vähem pettunud ja kalduvad tulevikus Teie käest uuesti ostma.

mitigate losses

Kahjude leevendamine

Sellistel aegadel on oluline kahjusid leevendada. Keskenduge sellele, mis praegu töötab. Pakkuge hingamispäevi, laske inimestel mõelda uutele kasumlikele projektidele, vähendage ettevõtte kasumit, et Teie töötajad tunneksid end majanduslikult stabiilsena ja turvaliselt, või pakkuge pakette ja tellimusi, mis toovad pikas perspektiivis vähem tulu, kuid hoiavad täna ära rahavoogudega seotud probleemid. On aeg mõelda targalt ja säilitada rahu.

man with beard holding pencil

Tehke tööd, mida Teil pole kunagi aega teha

Keskenduge asjade tegemisele, milleks Teil kunagi aega pole olnud. Võibolla on aeg oma veeb täielikult ümber kujundada, mida niigi edasi olete lükanud. Või on aeg oma blogi uuesti käivitada. Ole loominguline, alati on arenguruumi.

Mõju klienditeenindussektoritele

Tagasimaksed igal pool

Tühistamiste ja tagasimaksetega tegelemisel on oluline arvestada ettevõtte inimliku aspektiga ning jääda oma klientide suhtes paindlikuks ja mõistvaks.

Ülekoormatud vestlused/telefonid

Navigeerige läbi pikade kõne- ja vestlusjärjekordade nutika kõnede suunamise, IVR-i või vestluseelsete vormide abil. Andke oma agentidele aega ja ruumi organiseerumiseks ja tõhusaks vastamiseks kõikidele kliendipäringutele.

Smiley face icon

Vähenenud klientide rahulolu

Olge motiveeritud ja mõistke, et praegune langus klientide rahulolus on vaid ajutine. Püüdke mõelda välja uusi viise oma klientidega suhtlemiseks, mis võivad negatiivse kogemuse positiivseks muuta.

get inspired

Olge inspireeritud

Saage inspiratsiooni Slovakkia raamatupoest Martinus, mis jätkab veebiteenuste pakkumist. Klienditeenindajad on videovestluste ajal valmis ostjaid raamatute valikuga nõustama. See on armas, tõhus ja meeldejääv.

Reguleerige ressursse

Kuna piletimahud on suured ja ainult kasvavad, on oluline töötajaid vastavalt vajadusele ümber paigutada klienditoe meeskondadesse. Isegi kui ümberpaigutatud töötajad ei ole Teie toote ja seda ümbritsevate tehniliste piletite osas piisavalt teadlikud, saate neile määrata algajate piletid, mis lahendavad lihtsaid küsimusi, näiteks „Kuidas ma parooli lähtestan?” või „Kuidas ma saan oma tellimust uuendada?”

Sel viisil saavad teie teadlikud tugitöötajad keskenduda keerukamatele ja tähtsamatele piletitele. See on win-win olukord, sest Te ei hoia oma kliente ootamas ning saate kasutada oma olemasolevat tööjõudu ilma koondamiste ja uute palkamiseta.

adjust resources
adjust shifts

Reguleerige agentide vahetusi

Kui piletimahud on äärmiselt suured, on oluline kohandada agentide vahetusi nii, et Teie klienditugi oleks saadaval ööpäevaringselt. Kui Te ei saa agentide vahetusi reguleerida, mõelge, kuidas pakkuda oma klientidele tuge ka siis, kui Te pole saadaval. Mõelge teadmistebaasidele, foorumitele, juhenditele, võrguvälisele vestlusele, YouTube’i sisule — põhimõtteliselt kõigele, mida Teie kliendid saavad iseteeninduses kasutada.

Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset tuge meie klientidele.

black Slido logo

Suurendage saadaolevate agentide arvu

Kui Teil on võimalus palgata ajutisi klienditeenindajaid, tehke seda kindlasti. Kuna üsna paljud inimesed võivad leida end koondatuna ja raskes rahalises olukorras olla, võib see jällegi olla paljude jaoks tulus positsioon.

increase availability
canned messages

Valmistage konserveeritud sõnumid

Konserveeritud sõnumite valmistamine ja teatud e-posti vastuste automatiseerimine on suurepärane viis piletite kiireks lahendamiseks. Näiteks saab konserveeritud sõnumeid automaatselt saata kõigile, kes soovivad tagasimakset. Sõnumil peaks olema eelnevalt ettevalmistatud tekst, mis juhendab klienti protsessiga ja vastab tagasimaksega seotud KKK-dele.

Rõõmsad kliendid on parimad kliendid

Pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikust populaarsetest klienditoe lahendustest.

Saage kasu reaalajas trükkimise vaatest

Kõik mis võib piletite suure sissevoolu perioodil aega säästa on pluss. Kasutage ära täiendatud klienditoe tööriistu nagu reaalajas trükkimise vaade, mis võimaldab Teil näha, mida Teie kliendid reaalajas vestluses kirjutavad, enne kui nad isegi saatmisnuppu vajutavad. See annab Teile lisaaega nende varasemate tellimuste, piletite ja kogu muu olulise teabe otsimiseks.

Real-time typing feature in Customer service software - LiveAgent
liveagent tools

Jääge rahulikuks

Peamine mõte sellest kõigest on jääda positiivseks ja motiveerituks. Mõelge kastist välja lahendustele, mis võivad aidata nii Teie kliente kui ka Teie esindajaid. Pidage meeles, et see kõik on ainult ajutine ja kõik normaliseerub peagi.

Kui vajate kklienditoe lahendust, mis vastab kõigile Teie kaugtöö nõuetele, proovige LiveAgenti. Pakume sisseehitatud kõnekeskust, piletisüsteemi ja kohalikku otsevestlust.

Põhjused miks ettevõtted tulevad üle LiveAgenti

 • “See on nii funktsiooniderikas, et alistas minu 5-aastase zendesk`i tellimuse. Seega ma lülitusin ümber.  Minu, kui väikeettevõtte omaniku jaoks väga hea väärtus.” Albert

 • Esmalt proovisin Zendesk`i, kuid pärast tundidepikkust konfiguratsiooni ja hinnamudeli mõistmist sain aru, et see pole minu jaoks. Selle asemel hakkasin kasutama LiveAgent`i ja ma pean ütlema, et seni olen ma väga rahul. Süsteem sai täpselt piisavalt konfigureeritud nii nagu ma soovisin ja ma pole seni veel leidnud midagi, mille tegemine oleks võimatu. Tugi ise on samuti suurepärane ja vastab tavaliselt küsimustele paari minutiga.” Erik

 • “Kolisime LiveAgent`i ZenDesk`ist… ja ei läheks enam tagasi… See on suurepäraselt taskukohase hinnaga ja alati abivalmis kasutajatoe meeskonnaga, kes on abi saamiseks saadaval 24/7. Teiseks, arenenud tasemega automatiseerimine, mis on otseses mõttes asendanud meie vajaduse Zapier`i järele, sest LiveAgent`is on saadaval piisavas koguses integratsioone. Lisaks annavad nad teile palju teise nimega e-maile, mida saab väga lihtsalt ühildada.” Aaron

 • “Meil ja meie klientidel olid pidevalt ZenDesk`iga probleemid, kuid pärast erinevate võimalustega tutvumist valisime kasutajate arvustuste ja hinna põhjal LiveAgent`i.” Adam

 • “Kasutasin ZenDesk`i aastaid ja olin väsinud neist “sedelitüüpi” e-mailidest ja sellest, et ma ei saa oma e-mailidele faile lisada, ainult linke saata. Mis mulle LiveAgent`is meeldib: see saadab e-maile (mitte sedeleid), ma saan lisada faile, organiseerida e-mailide voogu kergemini, kui ZenDesk`is, saan vestleda ja hallata e-maile samas aknas. LiveAgent toetab oma e-mailides tabeleid ja neil on suurepärane tugimeeskond.” Vlad

 • “Lülitusime sellele süsteemile pärast palju aastaid ZenDesk`i kasutamist. Funktsionaalsus on super: kontaktvormid, live vestlus, andmebaasid, integratsioon sotsiaalvõrgustikega – kõik ühes teenus ja kõik need moodulid on hästi läbimõeldud ja suhtevad üksteisega kompetentselt. Mulle meeldis, et teenus töötab stabiilselt isegi mobiilsetel platvormidel (pärast ZenDesk`i on see meie jaoks suur pluss).” Olga

 • “Proovisin erinevaid lahendusi kaasaarvatud Zendesk, Freshdesk ja muu. Seejärel leidsin LiveAgent`i. Suurepärane tööriist, hea väärtus raha eest, kergesti kasutatav, suurepärane tugi ja abi, mida rakendada. Nüüd pärast mitut aastat kasutamist on see endiselt parim kasutajatoe tööriista valik, mida me oleksime saanud teha.” Michal

 • “Olen kasutanud paljusid kasutajatoe süsteeme nagu LiveZilla, Zopim, Zendesk, Freshdesk, Desk.com, jne. LiveAgent on neid ületanud igal moel, hinna, funktsioonide, klienditoe ja mobiilsete funktsioonidega.” Harrison

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik
Related Articles to Klienditeenindus Koroonaviiruse ajal

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo