MeTA1

Mis on MeTA1?

MeTA1 on sõnumiedastusagent, mis loodi turvalise ja usaldusväärse e-posti ülekandmise pakkumiseks. See on tõhus, konfigureeritav ja seda saab moodulitega laiendada. Rakendades keskset juhtimisastet, korraldab järjekorrahaldur sõnumite voo läbi süsteemi ja hoiab ära kohalike või kaugsüsteemide ülekoormamise. Seadistusvalikuid saab teha käsurea parameetrite kaudu ja nende veebisait pakub ulatuslikku juhendit kõigile, kes soovivad MeTA1 kohta rohkem teada saada või selle tõhusat kasutamist.

Kuidas MeTA1 kasutada?

Seadistatav ja laiendatav MeTA1 sobib kõigile, kes soovivad kasutada turvalist ja usaldusväärset e-posti suhtlusvahendit. MeTA1 suudab tagada tõhusa meilisuhtluse kõikidele kasutajatele. Lisaks saab selle integreerida LiveAgenti klienditoega, pakkudes Teile efektiivse viisi piletisüsteemni tulevate kliendipäringute lahendamiseks ja parema kliendikogemuse pakkumiseks. 

Saate mitmel moel täiendada oma kliendituge ühendades oma MeTA1 e-posti LiveAgentiga. Alustuseks tõmbab see kõik e-kirjad igalt e-posti kontolt ja korraldab need Teie jaoks arukalt. Saate efektiivsemalt jälgida vestlusi, märkida pileteid lahendatuks ja vaadata piletite progressi samal ajal, kui aitate piletisüsteemi funktsioonide abil oma kliente kiiremini ja paremini.

LiveAgenti klienditoe abil on Teil juurdepääs mitmesugustele uuenduslikele tööriistadele ja piletisüsteemile, mis võivad Teid klienditoega tohutult aidata. Meie süsteemiga saate sõnumeid kenasti korraldada, neile vastata ja lahendada klientide probleeme kiiresti ja täpselt.

E-posti integratsioonid, nagu MeTA1, on alles algus, saate asju teha telefonikõnede kaudu, vestelda oma klientidega, vastata läbi sotsiaalmeedia ja pakkuda neile oma teadmusbaasis harivaid ja informatiivseid artikleid. Kõike toetab terviklik funktsioonide komplekt, mis tagab sujuva töövoo nii algajatele kui edasijõudnutele.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Millised on MeTA1 kasutamise eelised?

 • Suur turvalisus
 • Tõhusus ja usaldusväärsus
 • Seadistatavus tänu käskudele
 • Laiendatavus moodulitega

Get the right tool for the job

LiveAgent can help you provide better support and faster replies to email messages

Kuidas integreerida MeTA1 LiveAgentiga?

MeTA1 saab integreerida LiveAgenti konfiguratsiooni seadistustega läbi IMAP/POP3-e. Protsess on piisavalt lihtne, et see mõne minutiga lõpule viia. Järgige allolevat üksikasjalikku juhendit, et õppida, kuidas MeTA1 LiveAgentiga integreerida.

Kuidas integreerida MeTA1 LiveAgentiga? - App - Uploads - 2021 - 09 - MeTA1 Homepage.png
MeTA1 koduleht
 • Kas peate esmalt seadistama MeTA1? Minge nende veebisaidile, kust leiate lisateavet, allalaadimislingid ja kõik installimiseks ja konfigureerimiseks vajalikud juhised. Kui olete lõpetanud, jätkake järgmiste sammudega.
Kuidas integreerida MeTA1 LiveAgentiga? - App - Uploads - 2021 - 09 - MeTA1 Downloads.png
MeTA1 allalaadimised
 • Kas olete kõik valmis? Kui jah, minge oma LiveAgenti kontole (alustage tasuta prooviperioodiga, juhul kui Teil seda veel pole) ja seejärel liikuge menüüs Seadistamine > E-post > Meilikontod. Klõpsake jaotise ülaosas asuvat oranži nuppu Loo ja valige e-posti pakkujate loendist Muu. Seejärel valige kahe integreerimisvaliku vahel IMAP/POP3.
Kuidas integreerida MeTA1 LiveAgentiga?
 • Piletite genereerimise tagamiseks tuleb MeTA1 ühendada LiveAgentiga. Selles jaotises peate sisestama oma MeTA1 andmed. Kirjeldage oma kasutajanime ja parooli ning sisestage oma e-posti aadress ja muu nõutav teave. Esitage serveri ja pordi üksikasjad ning valige toomise tüüp. Kui olete seadetega rahul, klõpsake nuppu Salvesta.
Kuidas integreerida MeTA1 LiveAgentiga? - App - Uploads - 2021 - 09 - MeTA1 Liveagent Integration Configuration.png

Laske meilid oma MeTA1 aadressilt üle tuua ja kontrollige oma piletisüsteemi. Teie kliendid saavad nüüd vajadusel kasutada kiiret ja usaldusväärset klienditeenindust. Heitke pilk meie Akadeemia lehele, et saada rohkem teavet klienditeenindusest. Avastage LiveAgenti võimalused, luues rohkem integratsioone või vaadates lühikest videotuuri.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on MeTA1?

MeTA1 sõnumiedastusagent oli loodud turvaliseks ja usaldusväärseks e-posti edastamiseks. Selle funktsionaalsuse laiendamiseks saab lisada mooduleid. Järjekorrahaldur korraldab keskse juhtimisinstantsi abil süsteemisisesed sõnumivooge ja hoiab ära kohalike või kaugesüsteemide ülekoormamise.

Kuidas kasutada MeTA1?

Iga kasutaja, kes soovib e-posti kaudu turvaliselt ja usaldusväärselt suhelda, saab kasu konfigureeritava ja laiendatava MeTA1 kasutamisest. Igaüks, kes kasutab MeTA1, võib oodata tõhusat meilisuhtlust. Süsteemi saab integreerida ka LiveAgenti klienditoega.

Millised on MetA1 integratsiooni eelised?

 • Suurepärane turvalisus
 • Efektiivsus ja usaldusväärsus
 • Kohandatavus tänu käskudele
 • Laiendatavus moodulitega

Kuidas integreeridda MetA1 LiveAgentiga?

 • Avage LiveAgent ning liikuge Seadistamine > E-post > Meilikontod
 • Vajutage Loo > Muu > IMAP/POP3
 • Sisestage oma MetA1 andmed ning Salvestage
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo