CoreCommerce

LiveAgenti reaalajas vestluse nupu paigutamiseks oma CoreCommerce’i saidile järgige allolevat samm-sammult integreerimisjuhendit või vaadake lihtsalt lisatud videot.

  • Esimene samm on luua ja kohandada oma LiveAgenti paneelil uus vestlusnupp. Kopeerige selle HTML kood (Ctrl+C) lõikelauale.
CoreCommerce - App - Uploads - 2020 - 02 - Screenshot 2020 02 25 At 10.19.46.png
  • Minge oma CoreCommerce poe haldajasse ja valige Disain > Edasised võimalused >  Redigeeri HTML/CSS > footer.html > kleepige vestluse nupu kood (Ctrl + V)
CoreCommerce'i LiveAgenti integreerimine
  • Minge oma poe veebilehele, värskendage seda ning teie vestluse nupp on valmis.
CoreCommerce'i LiveAgenti reaalajas vestluse integreerimine

Miks CoreCommerce ?

Looge oma e-kaubanduse pood koos meie hostitud ostukorviga!  Tehingutasud puuduvad, seadistamine on lihte ning teil on juurdepääs sadadele funktsioonidele olenemata sellest, millise plaani valite. Rohkemate info saamiseks külastage CoreCommerce veebilehte.

Kuidas seda kasutada?

LiveAgenti CoreCommerce integratsioon võimaldab teil paigaldada oma CoreCommerce poodi reaalajas vestluse nupu.

Frequently asked questions

Mis on CoreCommerce?

CoreCommerce on SaaSi põhine e-Kaubanduse platvorm, mis tegutseb alates 2001 aastast ja pakub kohandatavat ja isikupärastatud tuge/teenust.  

Kuidas CoreCommerce'i LiveAgentiga integreerida?

Looge reaalajas vestluse nupp ja kopeerige LiveAgentist HTML-kood > navigeerige oma Corecommerce'i e-kaubanduse halduri juurde > klõpsake Kujundus > Täpsemad suvandid > Muuda HTML-i > Kleebi > Avalda.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo