Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

hostinger

Hostinger

Hostinger on maailmatasemel veebimajutusplatvorm, mis tegutseb üle maailma.

Tere, minu nimi on Paul. Ma olen Hostingeri klienditeeninduse meeskonnast. Hostinger on maailmatasemel veebimajutuse platvorm, mis tegutseb kogu maailmas. Meil on üle 29 miljoni õnneliku kliendi, seega peab meil olema väga hästi toimiv klienditeenindus. Meie klienditeeninduse meeskonnas on üle 100 agendi, kes tegutsevad rahvusvaheliselt. LiveAgent on koht, kus me ühenduses oleme. Mis on kõige olulisem? Noh, meie jaoks on kõige tähtsam funktsioon see, et nii vestlused kui ka piletid on ühes kohas. See aitas parandada meie suhtlussüsteeme ning muuta need kiireks, sujuvaks ja lihtsaks. Kõrgelt personaliseeritud otsing võimaldab meil kohandada süsteemi meie vajadustele. LiveAgent’i suurepärane statistika aitab meie agentide tulemuslikkust suurendada ja parandusi teha. Kokkuvõttes meeldib meile LiveAgent’i kasutamine. See aitab suurendada meie tootlikkust, vähendas piletite arvu ja on tõesti meid väga väga hästi aidanud.

Tagasi

Rohkem lugusid

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo