Habrahabr
  • Kasutusjuhtude stsenaariumid
  • Habrahabr

Habrahabr

Habrahabr on 2006. aasta juunis asutatud vene ühisblogi, mis sisaldab sotsiaalvõrgustiku elemente IT, arvutiteaduste ja kõige muu internetiga seonduva kohta. See on 25. kõige populaarsem veebisait Venemaal.

Külastajad saavad kirjutada kollektiivsetesse ja personaalsetesse hub’idesse, avaldada isiklikku audiot või videot, lugeda blogisid, otsida uusi töötajaid otsivaid ettevõtteid ja muidugi suhelda teiste inimestega, keda ühendavad ühised ideed ja eesmärgid.

Lahendamist vajav probleem

Põhjuseks, miks Habrahabr hakkas otsima kasutajatoe tarkvara oli sissetulevate e-kirjade arvu suurenemine. Nagu iga ettevõte, tegid nad 2012. aasta alguses uuringuid ja veidi hiljem mõistsid, et LiveAgent sobib kõige paremini. Nad leidsid, et saabuvate e-kirjade käsitlemise viis LiveAgent’is on väga mugav.

“Võimalus koguda kõigi meie projektide e-kirju oli meie jaoks mängumuutja.”

Meie eesmärk on vastata kõigele

“Klientide täiusliku rahulolu saavutamise võti on meie jaoks vastamine kõigile sissetulevatele sõnumitele. Jagatud postkast ei paku meile selleks vajalikke funktsioone, LiveAgent aga pakub. Kogudes kõikide meie projektide kirjad LiveAgent’i, saame 100%-liselt kontrollida kõiki kliendipäringuid ja olla kindlad, et ükski e-kiri ei jää nägemata.”

3 parimat funktsiooni

Habrahabr peab kõige mugavamaks neid 3 LiveAgent’i funktsioone:

  • Autotag’id (ja muud reeglid)
  • Ettemääratud sõnumid (canned messages)
  • Piletite ülekandmine ja märkmed

“Tänu LiveAgent’ile saavad meie kaks klienditoe agenti hõlpsasti lahendada rohkem kui 150 pileti päevas.”

Aleksey Shevelev – Projektijuht @ Habrahabr

Vaadake ülejäänud lood ül

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x