Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

atomer

Atomer

Atomer pakub oma klientidele võimalust liisida täielikku veebipõhist süsteemi, kus nad saavad kergelt luua e-poode või veebilehti. Meeskond on teadlik, et kõrgetasemeline süsteem ei saa hakkama ilma kõrgetasemelise tehnilise toeta. Pärast paljude kasutajatugede tarkvara ning sedelisüsteemide testimist, on nad nõudnud järeldusele, et LiveAgent on ainus, mis sobib ja nende vajadusi täidab.

Martin Drugaj Atomer`ist: LiveAgent aitab meil igapäevaselt lahendada kliendipäringuid. Otsus kasutada seda kasutajatoe tarkvara on olnud õige valik ja 95% kliendirahulolu annab sellest tunnistust.

Atomer

Töötamine koos LiveAgent`iga

Martin lisab: “Meie töötajad harjusid LiveAgent`iga kergelt. LiveAgent`iga töötamine on lihtne ja intuitiivne. Aitame oma kliente nende päringute lahendamisel igapäevaselt ja meil on hea meel, et meie tööriistaks selle tegemisel on LiveAgent. See pakub ideaalset läbipaistvust meie ja kliendi vahelises suhtluses.

“See pakub ideaalselt läbipaistvust meie ja kliendi vahelises kommunikatsioonis.”

Tänu live vestlusele, mis on osa Liveagent`ist, saavad meie kliendid tehnilise toega reaalajas ühendust võtta ja saavad oma vastused koheselt. Meil toimub hetkel umbes 380 vestlust kuus, millele vastab LiveAgent.

Atomer

All4net, firma mis on Atomer`i taga, viib läbi ka teisi projekte. “Tänu LiveAgent osakondadele saame kergesti sedeleid vajaduse korral ümbersuunata. Nii on äärmiselt lihtne teise osakonna kolleegi asendada”, räägib Martin.

Atomer

Mida teie kolleegid LiveAgent`ist arvavad?

“Nad ülistavad sageli kasutatavate funktsioonide läbipaistvust, lihtsust, milleks on: live vestlus, osakonnad, sedelite ja märgete viivitamine/suunamine

“Kliendirahulolu on jõudsalt kasvanud.”

Martin Drugaj – Tegevdirektor @ Atomer

Tagasi

Rohkem lugusid

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo