WordPressi veebilehe käivitamise kontrollnimekiri

WordPressi veebilehe käivitamise kontrollnimekiri

Navigatsioon

WordPressi veebilehe käivitamise kontrollnimekiri

52
Peida kõik Ava kõik

Pärast kuudepikkust saidi kujundamist ja ehitamist on see lõpuks käivitamiseks valmis. Enne avalikustamist veenduge, et kõik oleks ette valmistatud.

Selle kontrollnimekirja abil saate märgistada kõik elemendid, mille olete võibolla unustanud. Nii aitate kaasa edu saavutamisele.

WordPressi veebisaidi käivitamise kontrollnimekirja tähtsus

WordPressi veebisaidi käivitamine võib tunduda üle jõu käivana, eriti kui see on Teie esimene kord. Üks viis veendumaks, et Teie sait on käivitamiseks valmis, on läbida meie WordPressi veebisaidi käivitamise kontrollnimekiri.

Meie kontrollnimekiri hõlmab aspekte alates veebikujundusest ja -arendusest kuni pistikprogrammide konfigureerimiseni ning lõpetades turundusega. Märkige täidetud ülesanded linnukesega ja hoidke oma tase kõrgel.

Pst! Juhul kui Teie veebisait on juba käivitamiseks valmis, kuid soovite selle SEO-d siiski muuta, kasutage meie WordPressi SEO kontrollnimekirja, et viia see otsingumootori paremusjärjestuse tippu.

Kes saavad kasu WordPressi veebisaidi käivitamise kontrollnimekirjast?

Meie kontrollnimekiri on kasulik kõigile, kes soovivad veenduda, et nende veebisait on käivitamiseks valmis:

 • turundajatele
 • ettevõtete omanikele
 • veebidisaineritele
 • vabakutselistele

Kuidas WordPressi lehte käivitada

Tehniline kontroll

WordPressi veebilehe käivitamise kontrollnimekiri

Hankige oma saidil kasutatavate WordPressi pistikprogrammide jaoks litsents. Veenduge, et need ühilduksid WordPressi uusima versiooniga ja et nendega poleks seotud turvaprobleeme. Vaadake läbi kõik oma saidi kvaliteetpluginad ja vaadake, kas olete need litsentsivõtmega aktiveerinud.

Example of WP license manager
WP litsentsihalduri näide (allikas: wordpress.org)

Kui Teie veebileht kogub kasutajate andmeid, veenduge et privaatsuspoliitika ja teenusetingimused oleksid ajakohased ja vastaksid GDPR-i reeglitele. Kontrollige oma veebisaidilt juriidilisi dokumente, nagu vastuvõetavad kasutuseeskirjad või teenusetingimused, ning veenduge lahtiütluse olemasolus.

Privacy policy example - LiveAgent
LiveAgenti privaatsuspoliitika leht

Paljude lehtede värskendamisel kaaluge Yoasti pistikprogrammi lisamist, mis teeb seda automaatselt. See ühildub kõigi WordPressi teemadega ning seda saab kasutada tasuta ja preemium pistikprogrammidega.

Kui kasutate kohandatud püsilinke, veenduge, et need oleksid endiselt kehtivad ja neid poleks WordPressi uusimale versioonile üleminekul muudetud. Kohandatud URL-i struktuur, nagu mysite.com/blog või mysite.com/category/post-name, peaks olema suhteline, mis tähendab, et see töötab korralikult, kui keegi külastab Teie veebisaiti teisest asukohast.

Kasutage oma veebisaidi jaoks õiget URL-i (allikas: quoracdn.com)

Kui kasutate WordPressi ajavööndi vaikimisi seadistust, veenduge, et see oleks õige. Kõige parem valik oleks seadistada kohandatud ajavöönd veebilehe konfiguratsiooni paneelis, et kasutajad üle maailma saaksid oma kohaliku aja järgi sisu lugeda ja avaldada. Mõned WordPressi teemad võivad ajatemplite ja kuupäevade vormindamiseks kasutada ka oma meetodeid, seega kontrollige teema dokumentatsiooni.

WP timezone settings
WordPressi ajavööndi sätted (allikas: coschedule.com)

Kui Teil on üldtingimuste leht, lisage see kindlasti korralikult, et kõik kasutajad pääseksid sellele enne isikuandmete esitamist juurde.

Terms and conditions on Live Agent page
Tingimused LiveAgenti lehel

Kui kasutate oma veebisaidil küpsiseid, käivitage kindlasti asjakohane hoiatussõnum. See teavitab külastajaid, et Teie sait kasutab küpsiseid, nii saavad nad nõustuda või keelduda.

LiveAgent cookies
Küpsiste hoiatuse näide

Vältige, et Teie saiti ei esitletaks kui “mitteturvalisena”, kuna see kasutab küpsiseid ilma avalikustamiseta.

Sõltuvalt Teie asukohast peate võibolla järgima mõningaid täiendavaid kohalikke nõudeid.

Mõned riigid nõuavad, et Teie WordPressi veebisaiti majutatakse selles riigis füüsiliselt asuvates serverites, samas kui teised lubavad oma teenuseid kasutada ainult kohaliku sisuga saitidel. Mõned valitsusasutused võivad aga isegi paluda Teil ise hostitud saiti üldse mitte käivitada.

Kontrollige kindlasti kõiki oma riigis kehtivaid hostimispiiranguid (allikas: engineeringmaterials.in)

Seda teavet hõlmab sageli veebimajutajaga sõlmitud leping.

Kui olete mõnda aega sama hostimislahendust kasutanud, võib Teie WordPressi veebisait olla täidetud vanade failide ja pistikprogrammidega, mis enam ei tööta. Ärge kustutage midagi enne, kui Teie veebileht on täielikult käivitatud. Kui aga on mõni passiivne kaust või pistikprogramm, mille saab ohutult eemaldada, on praegu õige aeg seda teha.

Hea on hoida oma WordPress puhas ja korras (allikas: ayokay.com)

Hea WordPressi veebisaidi üks olulisemaid aspekte on kohandumisvõime. See peaks töötama hästi olenemata sellest, mis tüüpi seadmest sellele juurde pääsete, ja Teie lehtede suurust tuleks muuta, et need sobiksid mis tahes ekraanisuurusega.

Reageerimisvõime on ülioluline

Kõik teemad ei kohandu vaikimisi täielikult, seega proovige enne käivitamist oma teemasid vaadata erinevates seadmetes. Kui see ei reageeri, saate teemasid vahetada või proovida leida WordPressi pistikprogrammide kataloogist mõne paindlikuma.

Kontrollige oma veebisaidi mobiilihinnangut Google’i mobiilisõbralikkuse testi abil. See näitab Teile, kui lihtne on nutitelefonide ja muude mobiilseadmete kasutajatel Teie saidile juurde pääseda. Kui tulemused ei ole head, saate nende parandamiseks lahendusi leida.

 • veenduge, et Teie saidi font oleks loetav ilma suumimiseta
 • kasutage suuremaid nuppe ja puudutamise sihtmärke
 • asetage lingid üksteisest piisavalt kaugele, et neid oleks lihtne sõrmega klõpsata
Google mobile friendly test
Google mobiilisõbralikkuse test

Enne saidi käivitamist ühendage selle domeen kasutatava meiliteenuse pakkujaga. Kõik sealt saadetud uued meilid suunatakse Teie peamisse postkasti.

informational email templates
Hoidke kõik oma meilid ühes postkastis

Kuna Teie WordPressi veebisaidil on rohkem pilte, videoid ja muud meediat, peaksite pöörama tähelepanu selle laadimisajale. Kui külastajad on sunnitud liiga kaua ootama, kuni lehe sisu või elemendid laaditakse, võivad nad ootamise asemel lahkuda. Veenduge, et Teie WordPressi veebisaidi laadimine ei võtaks liiga kaua aega, eriti kui see on suure liiklusega sait.

Watch the website loading time
Püüdke hoida veebilehe laadimiskiirus madal

Optimeerige oma serveripoolsed konfiguratsioonid lühikese reageerimisaja jaoks, kasutades selliseid tööriistu nagu Google’i PageSpeed Insights või Pingdom Tools. Need annavad Teile teada, kui kiiresti Teie saidi iga element laaditakse, milliseid lehti võib olla vaja täiustada ja milliseid ressursse konkreetsel hetkel laaditakse.

Google page speed insights
Google’i lehe kiiruse ülevaated

Vahemällu salvestamise pistikprogramm aitab kiirendada Teie WordPressi veebisaidi laadimisaega, salvestades selle lehtede staatilise versiooni brauseri vahemällu. Nii ei pea keegi Teie saiti uuesti külastades pärast selle juba laadimist iga kord ootama, kuni leht täielikult laaditakse.

Olemas on palju tööriistu. Näiteks WP Super Cache suudab ka Teie lehti minimeerida ja eemaldada tarbetuid tühikuid, et laadimisaega veelgi parandada.

Wp super cache plugin
WP Super Cache pistikprogramm

Ärge unustage kasutada täiendavaid WordPressi pistikprogramme ja tööriistu, mis aitavad Teil veebisaiti täiustada. Otsustage, milliseid Te vajate.

Uurige LiveAgenti lähemalt. See on tööriist, mis aitab Teil säästa palju aega. Saate kasutada selle WordPressi reaalajas vestluse pistikprogrammi ja tõhusalt (mõne lihtsa sammuga) rakendada oma veebisaidil otsevestlusi.

WordPress LiveAgent plugin

Proovimine on tasuta. Vaadake, kui hästi see Teile sobib, ilma raha kulutamata.

Kui kasutate Google Webmaster Toolsi, lisage kindlasti oma veebisait enne käivitamist. See aitab Teil jälgida oma veebisaidi seisundit ja tuvastada võimalikke probleeme.

Google’s search central
Google Search Centrali leht

Turvakontroll

Turvaline ühendus on oluline, kui haldate veebipoodi või muud tüüpi saiti, kus inimesed annavad ostu sooritamiseks isiklikku teavet. Kontrollige oma veebisaidi SSL ühendust SSL-i kontrollijaga.

Aktiveerige oma SSL sertifikaat (allikas: sitechecker.pro)

Kui Te pole kindel, kas Teie saidil on SSL lubatud või mitte, võtke ühendust seda haldava majutusteenuse pakkujaga. Nemad peaksid suutma Teile öelda, kui midagi valesti, ja aitama probleeme lahendada.

Kui olete kinnitanud, et Teie veebisaidil on kehtiv SSL-sertifikaat, lubage järgmise sammuna turvaline ühendus (HTTPS) oma WordPressi saidi seadete kaudu. Seda saab teha Really Simple SSL pistikprogrammi installimise ja aktiveerimisega, mis teeb kõik vajalikud muudatused turvalise ühenduse kasutamiseks.

Lülitage HTTPS protokoll sisse (allikas: sitechecker.pro)

Kui Te ei soovi pistikprogrammi kasutada või Teie hostiteenuse pakkuja seda ei luba, saate installida ja aktiveerida Jetpacki suvandi Force SSL. See suunab külastajad krüptimata ühenduselt turvalisele ühendusele (HTTPS).

WordPressi varundamise plugina installimine ja aktiveerimine on väga oluline juhuks, kui midagi peaks valesti minema. See võib Teie saidile vajaduse korral automaatselt uusi varukoopiaid luua või käsitsi iga kord, kui klõpsate pistikprogrammi menüüs nuppu Varunda kohe.

WP BackItUp plugin
WordPress BackItUP juhtpaneel

Valikus on palju varundamise pluginaid, nii tasuta kui ka tasulisi. BackWPup, WPBackItUp ja Duplicator on ühed populaarsemad.

Aktiveerige oma WordPressi veebisaidil rämpspostivastane pistikprogramm. See aitab kaitsta seda rämpsposti kommentaaride eest, mis võivad märkimata jätmisel häirida ja kahjustada Teie saidi mainet.

Rämpspostivastane pistikprogramm on vajalik (allikas: thedotstore.com)

Ründaja võib proovida pääseda teie WordPressi veebisaidile, arvates erinevaid e-posti aadresside kombinatsioone, kuni nad leiavad õige. Seetõttu on ülioluline kontrollida e-posti aadressi, mida kasutati oma WordPressi administraatorialasse sisselogimiseks.

LiveAgent Login
Veenduge sisselogimise turvalisuses

Seda saate teha, installides ja aktiveerides pistikprogrammi Limit Login Attempts. See lisab Teie veebisaidile täiendava turvakihi, blokeerides kõik IP-aadressid, mis on proovinud Teie saidile liiga palju kordi siseneda valede mandaatidega.

See on lihtne samm, mis võib Teie saiti algusest peale kaitsta. Sisselogimiskaitse lukustab kõik kontod, välja arvatud “administraatori”, mis takistab robotitel või skriptidel proovimast valimatult veebisaitidele tungida.

Login LiveAgent
Kaitske oma sisselogimisi

Avage WordPressi juhtpaneelil Seaded -> Üldine ja kerige sisselogimiskaitse aktiveerimiseks alla jaotiseni “Sisselogimise kaitse“. Järgmisena märkige ruut “Luba sisselogimiskaitse” ja salvestage muudatused.

Tugev parool on iga WordPressi saidi jaoks kohustuslik. Mida tugevam on Teie parool, seda raskem on häkkeritel sisse pääseda. Tugev parool peaks sisaldama suuri ja väikesi tähti, numbreid ja erimärke. Valige tulemuste maksimeerimiseks juhuslik järjestus, mis koosneb rohkem kui kaheksast numbrist.

Create a strong password
Määrake omale õige parool

Alati on oluline tagada, et Teie saidil olev HTML ja CSS kood oleks kehtiv, vastasel juhul võib see teatud brauserite puhul põhjustada kuvamisprobleeme. HTML-i ja CSS-i valideerimiseks võite kasutada tööriista WPTest.io, mis kontrollib Teie koodi vigade suhtes ja annab tagasisidet nende parandamiseks.

WP test
WPTesi ametlik koduleht

Üks veebisaidi käivitamise ohtudest on see, et see võib kiiresti saada rämpsposti saatjate sihtmärgiks. Oma kontaktivormi kaitseks kuritarvitamise eest kontrollige kindlasti kõiki esitatud vorme rämpsposti suhtes. Saadaval on mitmed pistikprogrammid, mis aitavad Teil seda teha, näiteks Akismet ja WP-Spam Shield.

WP Spam shield
WP-Spam Shieldi veebisait

Disain ja sisu kontroll

Üks esimesi asju, mida inimesed Teie veebisaiti külastades näevad, on Teie logo. Ja kui Teie päises on link oma kodulehele, on see ka üks esimesi kohti, millel nad klõpsavad.

Selle tagamiseks avage WordPressi juhtpaneelil Välimus -> Kohanda ja kerige alla jaotiseni Päis. Seejärel märkige pealkirja “Logo ja päise tekst” all märkeruut “Lingi logo avalehega” ja salvestage muudatused.

Link header logo to homepage
Päise logo linkimine avalehega

Kui kasutate oma veebisaidil kontaktivorme, on oluline enne käivitamist veenduda, et need töötavad õigesti. Selleks looge testvorm mõningate näivate andmetega ja esitage see erinevatest brauseritest ja seadmetest.

Contact forms feature in Live chat software - LiveAgent
Kontaktvormide seadistamine ja testimine

Pärast vormide testimist peate järgmise sammuna veenduma, et esitatud vormid saadetakse edukalt. Kui testposti aadressi postkastis on midagi ootamas, klõpsake oma vormis esitatud esildisi ja veenduge, et need on kätte saadud. Kui olete käivitamiseks valmis, kustutage oma vormidest testiandmed ja asendage need faktiteabega.

Õnnestumise sõnum (allikas: medium.com)

Kui kasutate automaatvastajaid (nt AWeberi või MailChimpi omi), veenduge enne käivitamist, et need on seadistatud ja töötavad õigesti. Looge testimiseks meilikampaania ja saatke see endale. Seejärel kontrollige oma postkasti, et näha, kas kirjad saadeti õigesti.

Test email campaigns
Testige oma meilikampaaniaid alati

Kui kasutate oma veebisaidil sotsiaalmeedia ikoone, kontrollige, kas need on õige suurusega ja õiges kohas. Saate lisada igale postitusele uue sotsiaalmeedia ikooni, kasutades redaktori ülaosas olevat nuppu “Lisa meedia“.

Social icons example - LiveAgent
Sotsiaalmeedia ikoonid LiveAgenti lehel

Kui Teil on oma veebisaidi jaoks konkreetne kujundus, kohandage see oma sotsiaalmeedia kanalite välimuse ja tunnetusega. See loob Teie vaatajaskonnale ühtsema brändingukogemuse.

LiveAgent - Facebook page
LiveAgent – Facebooki leht

Faviconid on väikesed pildid, mis kuvatakse brauseri vahekaardil URL-i kõrval ja on 16 × 16 pikslit.

Faviconi muutmiseks avage WordPressi juhtpaneelil Välimus -> Kohanda, klõpsake jaotises Saidi identiteet valikul Saidi pealkiri ja tunnuslause ning laadige üles valitud pilt.

LiveAgent’s favicon settings
LiveAgenti faviconi seaded

Enne veebisaidi käivitamist on hea mõte üle kontrollida kogu kuvatav ettevõtte teave. See hõlmab kõike alates Teie kontaktandmetest kuni Teie sotsiaalmeedia profiilideni. Veenduge, et kogu tekst oleks õige ja ajakohane ning kõik pildid või logod oleksid kvaliteetsed ja näeksid professionaalsed välja.

LiveAgent’s product tab
LiveAgenti toote valikute teave

Kui olete võitnud auhindu või saanud klientidelt positiivseid arvustusi, lisage need kindlasti oma veebisaidile. See aitab luua usaldusväärsust. Saate lisada oma veebisaidile auhinnamärgi või arvustuste vidina, kasutades pistikprogrammi nagu WP Review Pro.

LiveAgent’s awards
LiveAgenti auhinnad

Kontrollige, kas kõik Teie lehed on asjakohaselt lingitud ja sisu kvaliteetne ning sihtpublikule asjakohane. Külastajatel peab olema põhjust Teie veebisaidil viibimiseks, seega veenduge, et sisu oleks põnev ja väärtuslik.

LiveAgent blog
LiveAgenti blogi postitused

Enne veebisaidi käivitamist kustutage kindlasti kogu täitesisu (nt tekst või pildid).

Kogu täitesisu asendamine on oluline (allikas: secretstache.com)

Lõpuks ärge unustage teha oma veebisaidilt grammatika- ja õigekirjavigade korrektuuri. Miski ei näe hullem välja kui kirjavigadega veebisait, seega veenduge enne käivitamist, et see oleks täiuslik.

Kontrollige alati grammatikat ja õigekirja (allikas: travelpayouts.com)

Kui kasutate oma veebisaidil autoriõigustega kaitstud pilte või teksti, lisage kindlasti autoriõiguse teatis, et kaitsta Teid juriidiliste probleemide eest. Autoriõiguste teabe värskendamine on sama oluline kui veebisaidi sisu. Kui keegi teine lõi saidi Teie eest, võib ta olla juba lisanud iga lehe jalusesse märkuse enda tunnustuseks.

LiveAgent’s website copyright
LiveAgenti veebisaidi autoriõigus

Kui Teie veebisaidil on multimeedia faile, lisage need kindlasti. See aitab hoida inimesi seotuna. Optimeerige oma pildid enne üleslaadimist, kuna nende töötlemine võib aega võtta.

LiveAgent’s webinars
Asjakohane multimeedium suurendab Teie saidi tulemuslikkust

Veebisaidi teksti vormindamisel kasutage sisu jaotamiseks kindlasti pealkirju ja alampealkirju. See parandab loetavust. Kasutage sisukorda, et muuta oma sait vähelugevatele inimestele lihtsamaks ja aidata ka otsingumootori robotitel asjakohast sisu leida.

Artikkel peaks alati olema hästi vormindatud

Teksti vormindamine hõlbustab lugejatel Teie öeldut jälgida, ilma et nad peaksid lugema iga sõna. Kasutage põhipunktide esiletõstmiseks alampealkirju ja paksus/kaldkirjas teksti ning vajadusel loendeid.

Eraldi prindilaadilehte pole vaja luua, lihtsalt kohandage oma tavalist. Veenduge, et see näeks hea välja nii ekraanil kui ka trükituna. Kasutage suuri fonte, palju valget ruumi (eriti piltide ümber) ja kaaluge põhiteksti jaoks suurema kirjatüübi valimist.

LiveAgent’s home page
LiveAgenti koduleht

Kontrollige enne käivitamist katkiste linkide olemasolu (need võivad külastajatele pettumust valmistada). Katkiste linkide kontrollimiseks saate kasutada sellist tööriista nagu BugBug.

BugBug tool website
BugBug tööriista veebileht

Kui Teil on linke välistele veebisaitidele, määrake need avanema uutel vahekaartidel. See on levinud praktika, mis aitab vältida segadust ja hoida külastajaid oma lehel. Olge sotsiaalmeedia jagamisnuppude suhtes ettevaatlik, kuna need võivad samuti linkida uuele vahelehele.

New tab example on LiveAgent’s page
Uue vahekaardi näide LiveAgenti lehel

Kui pakute allalaaditavaid faile, lisage kindlasti õiged laiendused. Näiteks PDF-dokumendi laiendiks peaks olema .pdf. See tagab, et Teie külastajad laevad alla õige faili.

woman downloading support documentation
Allalaaditavate failide õigete laiendite kasutamine

RSS-kanal on viis, kuidas veebisaidi külastajad saavad Teie sisu standardvormingus tellida. See võimaldab neil saada värskendusi alati, kui postitate oma veebisaidile uut sisu.

RSS-kanali tellimine (allikas: oikotimes.com)

Kui külastajad satuvad lehele, mida Teie veebisaidil pole, näevad nad tõrketeadet 404. Kujundage kohandatud 404 vealeht, et külastajad saaksid selle olukorraga kokku puutudes lõbusa kogemuse, mis aitab nende frustratsiooni leevendada.

LiveAgent’s 404 page
LiveAgenti 404 leht

Käivitamiseelne kontroll

Ärge unustage testida oma veebisaiti igas brauseris ja seadmes. See aitab Teil tabada võimalikke vigu, mis võivad esineda erinevatel platvormidel, ja tagada sujuva käivitamine.

browsers icons
Mitme brauseri veebilehe test

Kui kasutate väliseid tööriistu või pistikprogramme, kontrollige, kas need ühilduvad WordPressi uusima versiooniga. See aitab Teil vältida võimalikke probleeme.

Always check WP plugin functionality
Kontrollige WP pistikprogrammi funktsionaalsust alati

Kontrollige oma aktiivsete tellijate meililoendit. Kui Teil on meiliturunduse teenus, kontrollige praegu tellivate inimeste arvu. See aitab Teil teada saada, kas uut saiti võib külastada suur vaatajaskond.

LiveAgent’s signup option
LiveAgent registreerumise valikud

Google Analytics on tasuta tööriist, mis jälgib veebisaidi liiklust ja käitumist. See annab Teile väärtuslikku teavet veebisaidi toimivuse kohta ja aitab Teil teha vajalikke muudatusi või kohandusi.

Google Analytics example
Google analyticsi näide

Kasutage oma olemasolevat vaatajaskonda ja nende jälgijaid. Looge lühike, kaasahaarav postitus, mis keskendub Teie ajaveebipostituste lugemise eelistele. Hoidke see lihtne ja reklaamige seda piltide või videotega.

Reklaamige ennast sotsiaalmeedias

Lisage link oma veebisaidile ja kasutage kindlasti sobivaid räsimärke. Ärge unustage teavitada veebisaidi külastajaid uuest sisust / ajaveebi postitustest e-posti turunduskampaaniate kaudu.

Enne käivitamist veenduge, et Teie veebisait oleks kõigile juurdepääsetav. WordPressil on palju pistikprogramme, mida saate selleks kasutada, näiteks WP Accessibility, mida on lihtne installida ja mis aitab kõigil Teie ajaveebi postituse sisus navigeerida (ja kasutajakogemust parandada).

Wordpress accesssibility plugin
WordPressi juurdepääsetavuse pistikprogramm (allikas: wordpress.org)

Ja ongi kõik – olete stardiks valmis! Vajalike muudatuste/kohanduste tegemiseks jälgige kindlasti oma veebisaidi liiklust ja Google Analyticsi andmeid. WordPressi veebisaidi käivitamine võib olla hirmutav, kuid selle kontrollnimekirja järgimine aitab tagada, et see kulgeb sujuvalt. Soovime Teile palju õnne oma uutes ettevõtmistes!

WordPressi veebilehe käivitamise kontrollnimekirja kokkuvõte

Tehniline kontroll:

 • Omandage litsents
 • Pidage kinni oma privaatsuspoliitikast
 • URL-i vorming
 • Seadistage ajavöönd
 • Lisage üldtingimused
 • Lubage küpsiste hoiatus
 • Järgige kõiki täiendavaid kohalikke nõudeid
 • Kustutage vanad, passiivsed failid ja üleliigsed pistikprogrammid
 • Testige kohandumisvõimet
 • Vaadake üle oma mobiilireiting
 • Ühendage meiliteenuse pakkuja
 • Jälgige laadimisaega
 • Testige veebilehe kiirust ja jõudlust
 • Aktiveerige vahemälu pistikprogramm
 • Integreerige veebisait teiste tööriistadega, nagu LiveAgent
 • Lisage oma veebisait teenusesse Google Webmaster Tools

Turvalisuse kontroll:

 • Aktiveerige SSL-sertifikaat
 • Käivitage HTTPS
 • Lülitage sisse varundamise pistikprogramm
 • Installige rämpspostitõrje
 • Kontrollige administraatori e-posti aadressi
 • Aktiveerige sisselogimise kaitse
 • Looge tugev parool
 • Valideerige HTML ja CSS
 • Värskendage pistikprogramme
 • Kontrollige esitatud vorme rämpsposti suhtes

Disaini ja sisu kontroll:

 • Linkige päise logo avalehele
 • Seadistage ja testige kontaktivorme
 • Kinnitage vormi esitamine
 • Testige automaatvastajaid
 • Lisage ja kontrollige sotsiaalmeedia ikoone
 • Integreerige disain sotsiaalmeedia kanalitega
 • Ärge unustage faviconi
 • Kontrollige veelkord kõiki ettevõtte üksikasju
 • Lisage auhinnad ja arvustused
 • Sisu kontroll
 • Kustutage näidissisu
 • Grammatika ja õigekirja korrektuur
 • Lisage autoriõiguste märge
 • Lisage asjakohased multimeedia failid: videod, pildid, heli
 • Vormindage teksti
 • Looge prindilehe kujundus
 • Tuvastage katkised lingid
 • Avage välised lingid uuel vahekaardil
 • Kontrollige allalaaditavaid faile
 • Looge RSS-voog
 • Kujundage 404 leht

Käivituseelne kontroll:

 • Testige oma veebisaiti igas brauseris ja seadmes
 • Kontrollige väliste tööriistade funktsionaalsust
 • Kontrollige uudiskirjaga liitunute nimekirja
 • Lülitage jälgimine sisse Google Analyticsiga
 • Avaldage veebilehte reklaamiv sotsiaalmeedia postitus
 • Kontrollige juurdepääsetavust

WordPress website checklist FAQs

How do I share my WordPress site before launching?

If you plan on making an announcement before launching, consider scheduling a post in advance and creating a lead magnet for those who follow your newsletter. Once it's time to go live, create another post with directions where people can find you.

Can you edit a WordPress site after launch?

Yes, you can always change your WordPress site. However, it's best to make any changes after your site has been live for a while. This allows you to test it properly.

How long does it take to launch a WordPress site?

This is a difficult question to answer. The time it takes to launch your site depends on the size and complexity of the project and how quickly you can make decisions about features and design elements.

How long does it take for WordPress to launch the site?

WordPress will launch your site as soon as it is ready. There is no set time that this takes, but you should receive an email notification when the site is live.

How to remove the 'just another WordPress site' tagline?

You can remove the 'just another WordPress site tagline' at any time by going to 'Appearance' and then selecting 'Widgets'. Next, locate the widget area on your page where you want the text to be removed, select it, and hit 'delete'.

Seotud Ressursid

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo