Otsite Bitrix24 alternatiivi?

Avastage miks LiveAgent on parim turul olev Bitrix24 alternatiiv.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Tüdinenud oma klienditoe tarkvarast?

Kas soovite minna üle eraldi klienditeeninduse tarkvarale? LiveAgent on Teie jaoks olemas. Pakkuge tuge e-posti, reaalajas vestluse, sotsiaalmeedia, teadmistebaasi ja kõnekeskuse kaudu. Rohkem kui 175 funktsiooni ja 40 integratsiooniga saate keskenduda klienditeenindusele nagu ei kunagi varem.

Tehke oma klienditugi õige tarkvara abil lihtsamaks ja migreeruge Bitrix24-st LiveAgenti minutitega. Pakume abistatud Bitrix24 migratsiooni, mis impordib kõik teie andmed Bitrix24-st LiveAgenti. See on tasuta ja võtab kõigest 5 minutit.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Kaaluge LiveAgenti.
Mitmekanalilist klienditoe tarkvara.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Säästke rohkem kasutades LiveAgenti

Bitrix24 vs LiveAgent lühidalt

FunktsioonLiveAgentBitrix24
Piletisüsteem✅Jah✅Jah
Reaalajas vestlus✅Jah✅Jah
Kõnekeskus✅Jah✅Jah
Iseteenindus✅Jah✅Jah
Facebook✅Jah✅Jah
Twitter✅Jah✅Jah
Instagram✅Jah✅Jah
Viber✅Jah✅Jah
WhatsApp✅Jah✅Jah
Teadmusbaas✅Jah✅Jah
Kliendifoorum✅Jah❌Ei
Automatiseerimine ja reeglid✅Jah✅Jah
API✅Jah✅Jah
Interaktiivne häälvastus (IVR) ✅Jah✅Jah
Videokõned✅Jah✅Jah
Piiramatu ajalugu✅Jah✅Jah
Piiramatu arv veebilehtis✅Jah✅Jah
Piiramatu arv vestlusnuppe✅Jah✅Jah
Piiramatu arv pileteid/e-kirju✅Jah✅Jah
Piiramatu kõnesalvestus✅Jah✅Jah
Piiramatu ööpäevaringne tugi✅Jah✅Jah

3 põhjust, miks ettevõtted tulevad üle LiveAgenti

Paranenud rahulolu

LiveAgent suurendab klientide rahulolu ja parandab Teie konversioonimäärasid. 

Suurenenud produktiivsus

Vähendage oma agentide tööaega ja lahendage rohkem klientide päringuid tänu meie universaalsele postkastile.

Funktsiooniderikas

Klienditoe pakkumine on enam kui 175 täiustatud klienditoe funktsiooni abil käkitegu.

Person deciding between two solutions

Võimas Bitrix24 alternatiiv

Kas soovite keskenduda rohkem oma klienditeenindusele ja pakkuda oma klienditoele teistsugust lahendust? LiveAgent on Teie vajadustele õige vastus.

LiveAgent pakub Teile tööriistu, funktsioone ja integratsioone, et tagada parem klienditeenindus ilma täiendava segaduseta tarkvaras. Ning see ei riku Teie eelarvet. Pakume Teie ettevõttele kolme mõistliku hinnaga paketti. Veelgi enam, võite osta funktsioone eraldi, et vältida ülemaksmist või teha pakett omale rohkem meelepäraseks

Parem klienditeenindus

Klienditeenindus on iga eduka ettevõtte oluline osa ja seetõttu ei tohiks seda unarusse jätta. Kasutades spetsiaalset tarkvara, mis on suunatud parema klienditeeninduse pakkumisele, saate suurendada oma klientide rahulolu ja investeeringutasuvust.

Hoidke neid rõõmsatena õige tarkvara abil.

Customer providing review for service on mobile phone

Vaadake, miks ettevõtted lülituvad LiveAgentile

Do more customer support for less money

Makske aind selle eest, mida tõesti vajate

Bitrix24 on suurepärane tööriist, kuid see ei pruugi sobida igale ettevõttele. LiveAgenti abil saate ainult parimad ja asjakohasemad tööriistad ja funktsioonid ning pole tarvis maksta selle eest, mida Te ei kasuta.

Pakume kolme mõistliku hinnaga paketti, mille abil saate omale kõik vajaliku. Ja kui sellest ei piisa, saate töövoo parandamiseks osta eraldi funktsioone.

Valmis tegema vahetust?

LiveAgent on SMB jaoks enim arvustatud ja hinnatud #1 tugiteenuste tarkvaraks 2023. aastal. Püsige oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgenti abil kiiremini.

Ready to switch to LiveAgent
Related Articles to Bitrix24 alternatiiv
Suurendage oma tööviljakust, lisades 3CX veatult LiveAgenti. Lihtsustage oma kliendisuhtlusprotsesse ja jälgige hõlpsalt kõnesid, mille tulemuseks on kõrgem teeninduse kvaliteet ja maksimaalne tootlikkus.

3CX

Sujuvad integratsioonid LiveAgentiga, nagu Daktela, LadiTech, Wavix ja Telematica, parandavad kliendisuhtlust ja suurendavad tootlikkust. 3CX pakub taskukohast suhtlusplatvormi, mis on populaarne üle maailma. LiveAgenti integreerimine 3CX-iga on lihtne ja tasuta, aidates parandada kliendikogemust.

Brändi toetaja või brändisaadik võib olla tuntud inimene või töötaja, kes levitab inimeste seas brändi kohta infot. Sellisteks inimesteks võivad olla näiteks influentserid.

Brändi toetaja

Ettevõtted saavad kasutada inimkäitumise disaini, et luua tooteid ja teenuseid, mis parandavad klientide elu. LiveAgent pakub mitmeid tarkvaralahendusi suhtlemiseks, sealhulgas klienditeeninduse ja reaalajas vestluse tarkvara. Kliendite rahulolu sõltub suhtlemisest, andmete migreerimisest ja klienditeeninduse tarkvarast. Pisiasjad mõjutavad tarbijate käitumist. Väärtuslikud pakkumised suurendavad konversiooni määra. Brändi toetaja on oluline kliendisuhte loomisel.

Reaalajas vestlus, tuntud ka kui reaalajas vestluse tarkvara, on veebipõhine suhtlusvahend, mis võimaldab teil oma veebisaidi külastajatega reaalajas vestelda.

Reaalajas vestlus

Reaalajas vestlus parandab klienditeenindust ja suurendab müüki. LiveAgent pakub sobivat tarkvara, sealhulgas 15 reaalajas vestluse funktsiooni. Ettevõtted kasutavad reaalajas vestlust klientide suhtluskanalina, et suurendada konversioonimäära, vähendada tegevuskulusid ja tagada suurem klientide rahulolu.

Kui teil pole kliente, ei müü te midagi. Kui teil on õnnelikud ja rahulolevad kliendid, tulevad nad tagasi ja ostavad uuesti.

Kliendihooldus

Kliendihooldus on oluline ärisuhtluse viis, tagades kliendi rahulolu ja usalduse ettevõtte vastu. Parimad praktikad hõlmavad individuaalset lähenemist, toote mõistmist ja CRM-i kasutamist. LiveAgent on üks populaarsemaid klienditeeninduse lahendusi turul, mis aitab tagada suurepärast klienditeenindust.

Uurige, millised on sisuhalduse ja teadmushalduse peamised erinevused ning kuidas neid oma turundusstrateegias rakendada.

Sisuhaldus vs teadmushaldus

Sisuhaldus tagab järjepideva sõnumside, kulutõhususe ja õigusaktide järgimise, aidates parandada kliendirahulolu ja suurendada tootlikkust. Teadmushaldus pakub parema otsustusvõime, suurendab tootlikkust ja edendab innovatsiooni, aidates saavutada konkurentsieelise. Need süsteemid on olulised ettevõtte infohaldusvajaduste täitmiseks.

Saage inspiratsiooni põhjalikust loetelust 80. klienditeeninduse tsitaadi, loosungi ja ütlusega, mis pärinevad tippjuhtkonnalt ja eesliini töötajatelt.

Klienditeeninduse tsitaadid, ütlused ja loosungid

Klienditeeninduse tsitaadid ja loosungid on olulised klientidele suhtumise kujundamisel. Kliendikeskne kultuur ja pühendunud töötajad tagavad parema teeninduse. Tasub kuulata klientide tagasisidet ja pidevalt parandada.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x