Otsite Birdeye alternatiivi?

Avastage, miks LiveAgent on parim Birdeye alternatiiv turul.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Help desk software comparison
Alternatives background

Tüdinenud oma klienditoe tarkvarast?

LiveAgent on siin, et aidata Teil saada parimaid klientide arvustusi ja pakkuda suurepärast klienditeenindust. Lülituge ümber pühendunud klienditoe lahendusele koos mitmekanalilise piletisüsteemiga, kiirema reaalajas vestluse vidinaga ja sotsiaalmeedia võimalustega. Käsitlege e-kirju, kõnesid, sotsiaalmeedia sõnumeid, vestlusi ja kliendiportaali artikleid ühest kohast. Jätkake lugemist, et teada saada mis teeb LiveAgentist suurepärase alternatiivi Birdeye’le või alustage tasuta prooviperioodiga juba täna. 

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

BirdEye vs LiveAgent

FunktsioonLiveAgentBirdEye
Piletisüsteem✅Jah✅Jah
Reaalajas vestlus✅Jah✅Jah
Kõnekeskus✅Jah❌Ei
Iseteenindus✅Jah❌Ei
Facebook✅Jah✅Jah
Twitter✅Jah✅Jah
Instagram✅Jah❌Ei
Viber✅Jah❌Ei
WhatsApp✅Jah❌Ei
Teadmusbaas✅Jah❌Ei
Kliendifoorum✅Jah❌Ei
Automatiseerimine ja reeglid✅Jah✅Jah
API✅Jah✅Jah
Interaktiivne häälvastus (IVR) ✅Jah❌Ei
Videokõned✅Jah✅Jah
Piiramatu ajalugu✅Jah✅Jah
Piiramatu arv veebilehti✅Jah✅Jah
Piiramatu arv vestlusnuppe✅Jah✅Jah
Piiramatu arv pileteid/kirju✅Jah✅Jah
Piiramatu kõnesalvestus✅Jah❌Ei
Piiramatu ööpäevaringne klienditugi✅Jah✅Jah
Reports in Help desk software - LiveAgent

Looge võimsate tööriistade abil hämmastav kliendikogemus

Olge kohal kõigis olulistes suhtluskanalites, aidake oma kliente ja koguge positiivset klientide tagasisidet. See on võimalik tänu LiveAgenti võimsatele tööriistadele ja piletisüsteemile, mis ühendab kogu kommunikatsiooni ühte kohta. Laiendage oma kohalolekut veebis e-posti, reaalajas vestluse, kõnekeskuse, kliendiportaali, Viberi, WhatsAppi, Facebooki, Twitteri ja Instagrami abil. 

Posiitiivsed klientide arvustused õige tööriistakomplektiga

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Hankige klienditeenindusele kiireim reaalajas vestlus

Öelge ei negatiivsetele arvustustele, pakkuge tänu veebisaidile asetatud vestlusnupule kõige kiiremat kliendituge. LiveAgent pakub kõige kiiremat reaalajas vestlust turul ning on toetatud suurepäraste funktsioonide poolt, nagureaalajas trükkimise vaade ja ennatlikud vestluste kutsed. Pakkuge hämmastava kiirusega kliendituge, suurendage positiivsete arvustuste loomist ja hankige lojaalsemaid maksvaid kliente. 

Live chat software notes in chat - LiveAgent

Hankige rohkem lojaalseid kliente meie kiire reaalajas vestlusega

Time tracking feature in Ticketing software - LiveAgent

Looge oma agentidele integreeritud kogemus

LiveAgent varundab kõiki tööriistu peamiste ja arenenud funktsioonidega , et saaksite keskenduda klienditoe pakkumisele. Lisaks saate oma töövoogusid täiendada rohkem kui 140 integratsiooniga rakendustele, mida kasutate. LiveAgentiga tuttavaks saamine võtab väga vähe aega, tänu käepärasele tutvustusjuhendile, mis on saadaval kohe alguses

Teedrajav tarkvara

Kas teadsite?

2006. aastal asutatud LiveAgent oli esimene lahendus turul, mis pakkus reaalajas vestlust ja klienditoe võimalusi. Alates 2021. aastast on LiveAgent turu kõige paremini hinnatud ja arvustatud tugiteenuste lahendus, teenindades üle 150 miljoni kasutaja ja 40 000 ettevõtet kogu maailmas.

30%

Teenige rohkem tulu

Looge mälestusväärseid kliendikogemusi, mis suurendavad tulu.

97%

Täiendage rahulolu

Rõõmustage kliente välkkiirete vastustega.

16×

Tõstke klientide väärtust

Tehke rohkem müüki hoides kliendid lojaalsena oma brändile.

Säästke LiveAgenti rohkem

Kliendirahulolu on meie peamine prioriteet

Minge üle tarkvarale, mis kannab Teie eest hoolt, kui seda kõige rohkem vajate. Meie kliendiedu meeskond annab endast parima 24/7, et tagada klienditoe tarkvara sujuv kogemus kõigile klientidele. Nii hoiame oma ettevõtte reputatsiooni puutumatuna. Heitke pilk meie saavutustele ja autentsed arvustused klientidelt, kes otsustasid hakata LiveAgenti kasutama oma tugiteenuste vajaduste jaoks. 

Chat invitation gallery in Live chat software - LiveAgent
Peter Komornik

LiveAgent ühendab endas suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, et pakkuda parimat klienditeenindust meie klientidele.

black Slido logo
LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Valmis proovima meie kliendisuhtluse tööriista?

Alustage meie tasuta 14-päevase prooviversiooniga ja vaadake, kuidas saaksite täiustada reaalajas suhtlemist reaalajas vestluse ja piletisüsteemi abil. Võite heita ka pilgu meie taskukohaste pakettide hindadele või hankida LiveAgenti tuuri. Lihtsalt vaadake videot ning kogege kõike kõike, mida LiveAgent teha suudab. 

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei’l, Yamaha’l, BMW-l ja O2-l? Arvasite õigesti… LiveAgent!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Related Articles to Birdeye alternatiiv
Options of assigning Chats to Agents previously communicating withcustomers. Random Assignment, Average Utilization, Max Utilization, Ring-to-all, Priorities.

How does the chat routing work?

LiveAgent is a comprehensive customer support software with chat routing options for efficient communication and load balancing among agents.

Õige laheduse teie ettevõttele võite leida meie artiklist, mis on kirjutatud tipptasemel intsidentide haldamise tarkvarast.

25 parimat intsidentide haldamise tarkvara

Incidentide haldamise tarkvaralahenduste võrdlus ja hindade ülevaade. Silmapaistvad lahendused nagu LiveAgent, Opsgenie, Zendesk, PagerDuty ja Freshservice pakuvad erinevaid funktsioone ja hinnakujundusi. IMS-i olulised eelised on vähendatud seisakuaeg, parem probleemide organiseerimine, sujuv tõhusus ja täielik läbipaistvus. Funktsioonid nagu sedelisüsteem, live vestlus ja kõnekeskus on olulised.

LiveAgent pakub e-maili tuge, live vestlust, sotsiaalmeediat, kõnekeskust ja teadmistebaasi. LiveAgent`il on turu kiireim live vestlusvidin, mis kuvab sõnumid kiirusega 2.5 sekundit.

Otsite Pure Chat`ile alternatiivi?

Alustage tasuta prooviperioodiga, veebipõhine suhtlus ja teadmistebaas sobivad ideaalselt klienditoe vajadusteks. Saate kuluefektiivse ja funktsionaalse süsteemi.

Otsite õiget osTicketi alternatiivi? Võrrelge Liveagenti ja osTicketit kohe ning saage omale parem klienditeeninduse tarkvara juba täna.

Otsite osTicketi alternatiivi?

Vaadake analüütikat, teadmusbaasi, foorumeid, piletisüsteemi, kontaktivormi, reaalajas vestlust, sotsiaalmeedia jälgimist ja videokõnet.

Klientide poolt täidetud küsitlusi ja antud intervjuusid kutsutakse klienditeeninduse küsitlusteks. Need aitavad jälgida klientide rahulolu.

Klienditeeninduse küsitlus

Tekst annab näpunäiteid ettevõtte e-kirja professionaalseks alustamiseks, tutvustab erinevaid tervitusmalle ja kutsub tellima uudiskirja. Klienditeeninduse küsitluste eesmärk on saada rohkem infot klientide rahulolust ning ettevõtte võimalustest tõsta klienditeeninduse taset. Saab levitada e-maili, uudiskirja, vestluse või sotsiaalmeedia kaudu.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x