Gorgiase reaalajas vestluse arvustus

Gorgias pakub reaalajas vestluse tarkvara, mis võimaldab agendil suhelda kliendi reaalajas ning lisada silte ja redigeerida klienditeavet. Vidin on kiire, reageeriv ja pakub kõike vajalikku. Gorgias pakub erinevaid hinnapakette, mis sisaldavad palju funktsioone ja võimalusi. Üldmulje Gorgiasest on positiivne, kuid tekib mõningaid laadimisprobleeme.
Gorgiase reaalajas vestluse arvustus
Compare Gorgiase reaalajas vestluse arvustus with other in: How Gorgiase reaalajas vestluse arvustus is doing on review portals
4.6
Average rating based on data from trusted review portals
682 reviews

Gorgiase reaalajas vestluse tarkvara on osa tugevast kasutajatoe lahendusest, mis muudab klientidega suhtlemise mugavaks ja juurdepääsetavaks.

Pricing
Starting from:
$ 10   kuus
Equal to LiveAgent's Medium plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Martina Durisinova

Editor's rating

Martina Durisinova
Overall rating
4.5
Kasutajakogemus
4.5
Hind
4
Rakendamine
5

Key takeaways

Pros

  • Kiire ja usaldusväärne reaalajas vestluse vidin
  • Vestluse vidinate kohandamine
  • Kasutajasõbralik liides

Cons

  • Puudub reaalajas kirjutamise vaade
  • Sagedased värskendused võivad töövoogu katkestada

Gorgiasega alustamine

Kui soovite registreeruda Gorgiasse, peate vaid täitma registreerumisvormil oma andmed ja sisestama oma veebisaidi URL-i. Pärast seda seadistab süsteem teie konto ja kui kinnitate oma e-posti, olete kasutamiseks valmis.

Kui logite oma kontole sisse, näete puhta välimusega liidest koos paremal asuva õpetusega.

Gorgiase liides

Alustasin reaalajas vestluse integreerimist õpetuse menüüst. Kui aga otsustate selle vahele jätta, avage Seaded → Integratsioonid → Vestlus. Klõpsake nupul + Lisa uus ja alustage reaalajas vestluse installimisega.

Gorgiase uued vestlusvidina seaded

Seal saate konfigureerida oma reaalajas vestlust, sealhulgas mõningaid kohandamisvalikuid. Kui olete oma seadetega rahul, võite liikuda installimise juurde. Valisin suvandi Kohandatud installimine, nii et kopeerisin ja kleepisin koodi lihtsalt oma veebisaidile.

Gorgiase reaalajas vestluse vidina eelvaade veebisaidil

Vestlusvidin ilmus minu saidile koheselt nendes värvides ja positsioonis, mille olin installiprotsessis määranud, nii et olin valmis seda testima.

Gorgiase reaalajas vestluse test

Kui ma vestlust alustasin, ilmus see kohe minu kasutajaliidese Määramata vahekaardile. Klõpsasin sellel ja järgnes edasi-tagasi vestlus.

Funktsioonid ja kasutajaliides

Gorgias on brauseripõhine rakendus, mida saab kasutada Google Chrome’is, Firefoxis, Microsoft Edge’is, Safaris ja Operas. Testisin tarkvara Google Chrome’is, kuid kui kasutate mõnda muud toetatud brauserit, ei tohiks teie kasutuskogemus palju erineda.

Gorgiase kasutajatoe tarkvara pakub palju funktsioone ja konfiguratsioone, kuid reaalajas vestluse seadistuse leidmine oli üsna lihtne. Kasutajaliideses on üsna lihtne navigeerida isegi ilma juhendita, mida Gorgias teile kohe alguses pakub.

Reaalajas vestluse vidina seadistamisel on teil palju kohandamisruumi. Lisaks esialgsele seadistusele saate alati minna tagasi ja lisada kampaaniaid, seadistada kiireid vastuseid ja kohandada eelistusi, sealhulgas automaatvastajat, viipasid ja seotud e-posti integratsioone.

Gorgiase reaalajas vestluse eelistuste seaded

See kõik on väga juurdepääsetav ja hõlpsasti leitav, nii et isegi vähem tehniliste taibuga kasutajatel ei tohiks olla probleeme kõige vajaliku leidmisega.

Kui rääkida reaalajas vestluse vidinast, siis kuigi see tundub üsna tavaline ja võib-olla külastaja poole pealt veidi tühi, saavad vastavad agendid ühe mugava liidese kaudu palju ära teha. Kohe otsevestlusest saavad agendid lisada silte, redigeerida klienditeavet ja vaadata nende suhtlusajalugu.

Gorgiase klienditeeninduse juhtimine

Mis puudutab vestlust ennast, siis agendid saavad samuti päris palju ära teha, ilma et kliendil tuleks oodata, kuna kõik vajalik on seal kohe olemas.

Nad saavad kasutada juba olemasolevaid makrosid või seadistada uue makro otse vestlusaknas. See võib olla abiks suure hulga sissetulevate sõnumite käsitlemisel, kui agentidel pole aega vestlusest lahkuda, et teises aknas salvestatud vastustega tegeleda.

Gorgiase makrod

Olin veidi pettunud, kui mõistsin, et Gorgiase reaalajas vestlus ei toeta reaalajas kirjutamise eelvaateid. Kuid peale selle oli nende vidin reageeriv ja neil polnud probleeme sõnumite, sealhulgas meediumifailide saatmisega.

Gorgiase reaalajas vestluse manused

Kui olete vestluse lõpetanud, saate vestluse edasi lükata või sulgeda. Selle juurde saab alati edaspidi tagasi tulla ja vajadusel saab sama pileti ID-ga uuesti avada.

Reaalajas vestluse toimivus ja kasutajakogemus

Mul oli Gorgiasega töötades päris hea kogemus. Kasutajaliideses on lihtne navigeerida. See pakub õpetust, mis aitab teil tarkvaraga pihta hakata, ja üldiselt ei jäta see palju soovida. Lisaks on kogu süsteem spetsiaalselt Shopify jaoks loodud, nii et kui kasutate seda, saate kasutada täielikult integreeritud Magento ja BigCommerce’i eeliseid.
Gorgiase reaalajas vestluse tarkvara on lihtne seadistada ja kohandada. See pakub mõningaid põhiseadeid, kuid soovi korral saate seda kohandada vastavalt oma vajadustele ja kaubamärgile, lisada kampaaniaid, ühendada poega jne.

Reaalajas vestluse vidin ise töötab suurepäraselt. See on kiire ja reageeriv, nii et te ei pea muretsema pikkade ooteaegade pärast tarkvara mahajäämuse tõttu. Gorgias teeb suurepärast tööd tootlikkuse tagamisel ja reageerimisaja minimeerimisel, kuna pakub vestlusaknas kõike vajalikku. Kui teid ei häiri, et tarkvara ei võimalda teil külastajate sõnumeid juba kirjutamise ajal vaadata, võib Gorgiase reaalajas vestluse vidin olla teie jaoks suurepärane lahendus.

Hinnakiri

Gorgias pakub viit hinnataset, millel on palju funktsioone ja funktsionaalsusi. Iga hinnakujunduse valik sisaldab eelmiste funktsioonide funktsioone, millele on lisatud laiendusi ja täiendusi. Kõige silmatorkavam erinevus on aga iga kuu arveldatavate piletite arv. Igal plaanil on palju pakkuda, kuid reaalajas vestlusele keskendumiseks räägin ainult asjakohastest funktsioonidest.

Starter

See pakett maksab 10 dollarit kuus koos 50 arveldatava piletiga. Antud hinnaklassis võib teil olla kuni 3 kasutajakohta. Reaalajas vestluse tarkvara sisaldab reaalajas vestluse vidinat makrode, reeglite ja mallidega.

Basic

Basic tase pakub 300 arveldatavat piletit hinnaga 60 dollarit kuus. Selle paketiga on teil piiramatu arv kasutajakohti, tugi ja meeskonnahaldus.

Pro

360 dollari eest kuus saab teil olla 2000 arveldatavat piletit ja piiramatu arv kasutajaid.

Advanced

Advanced pakett maksab 900 dollarit kuus ja võimaldab teil töötada 5000 arveldatava piletiga. Sellel tasemel saate kasutada sotsiaalmeedia integreerimist.

Enterprise

Kohandatud piletimahu saab seadistada alles pärast Gorgiase meeskonnaga kohtumise planeerimist.

Lõpetuseks

Minu üldine kogemus Gorgiasega oli üsna meeldiv. Nad on muutnud konto seadistamise väga lihtsaks ja liideses navigeerimine on algusest peale intuitiivne. Kasutajaliides ei on lihtne, puhas ja hõlpsasti kasutatav.

Mis puutub reaalajas vestluse tarkvarasse, siis oli seda uskumatult lihtne rakendada. Isegi ilma ülevaatlikku õpetust kasutamata saab igaüks tarkvarast aru. Kohandamine oli väga kättesaadav. Isegi täpsemad seaded olid paigutatud viisil, mis ei tundunud segadust tekitav.

Vidin ise on kiire, tundlik ja usaldusväärne. Kuigi sellel puuduvad mõned funktsioonid, mis võiksid kogemust veelgi tõsta, teeb see oma töö väga tõhusalt ära.

Oma kogemuse kokkuvõtteks Gorgiase reaalajas vestluse tarkvaraga ütleksin, et oli meeldiv töötada nii külastaja kui ka agendi vaatenurgast. Tundub suurepärane võimalus ettevõtetele, kes soovivad oma klientidega ühendust hoida, muretsemata, et klienditoe esindajad ei saa tarkvara täiel määral kasutada.

Levinud mured ja probleemid

Gorgiase avamisel kuvatakse mulle must või valge ekraan

See võib olla lihtne laadimisprobleem. Oodake mõni minut ja laadige rakendus uuesti. Kui see juhtub Androidi rakenduses, võite proovida taaskäivitust. Kui see ei aita, peate võib-olla rakenduse uuesti installima.

Saan konsooli uncaught ReferenceErrori

Lehel puudub Gorgiase vestluse koodilõik või kutsutakse seda pärast kohandatud skripti. Veenduge, et kasutate Gorgiase vestluskomplekti laadija versiooni 2. Kontrollige skriptis koodi gorgias-chat-widget-install-v2.

Product reviews

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse ja müügi tarkvaralisi lahendusi, sealhulgas telefonisüsteemid, kõnekeskuse tarkvara ja kliendiportaalid. LiveAgenti tarkvara on saadaval tasuta prooviversioonina ning ettevõte pakub ka kliendituge ja partnerprogramme. Lisaks pakub LiveAgent veebiseminare, trükkimisteenuseid ja kulude kalkulaatorit.

Tagasiside vidin on tööriist, mida kasutatakse igal veebilehel või rakenduses, milles saate anda tagasisidet oma kogemuse kohta.

Tagasiside vidin

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse funktsioone, nagu tagasisidekogumine, klientide jälgimine ja kaaskirja mallid. LiveAgenti tarkvara sisaldab ka VoIP telefonisüsteeme, iseteenindustarkvara, sissetuleva kõnekeskuse tarkvara, kaebuste haldamise süsteemi, kliendiportaali tarkvara ja e-posti haldussüsteemi. Oluline on saada kasutajatelt tagasisidet kliendiportaali kasutamise kohta. Mallid võimaldavad saata kliendile kohandatud tagasiside taotlusi. Tugiportaal salvestab teadmusebaasi artikleid, foorumipostitusi ja klientide tagasisidet ning toetab kliente ka siis, kui ettevõte pole võrgus.

Soovite teada, kas Freshdesk pakub teie ettevõtte jaoks õiget teadmusbaasi funktsiooni? Vastuse leiate meie arvustusest.

Freshdeski teadmusbaasi arvustus

Freshdeski pakub nelja erinevat hinnamudelit, alustades tasuta põhifunktsioonidega tasuta paketist ja lõpetades kalleima enterprise paketiga. Freshdesk pakub kasutajasõbralikku teadmusbaasi tarkvara, mis on suurepärane võimalus igat tüüpi ettevõtetele. Tarkvara kasutajaliides on väga intuitiivne ja lihtne seadistada ning pakub mitmeid kohandatavaid malle. Tasuta konto seadistamine on lihtne ja kiire ning võimaldab teil katsetada enne tasulise paketi valimist.

Lp - Helpcrunch Alternative 2

Lp - Helpcrunch Alternative 2

Tekst tutvustab LiveAgenti kui parimat reaalajas vestluse alternatiivi sotsiaalmeedia klienditoe, piletisüsteemi ja kõnekeskuse jaoks. Kliendid saavad võrrelda LiveAgenti teiste platvormidega ning valida soodsaima hinnaga lahenduse, mis vastab nende vajadustele. Süsteemi installimine võtab aega, kuid pärast saavad kliendid otse oma kontole ligi. LiveAgenti müügimeeskond on saadaval, et anda lisainfot ja korraldada demoed. Samuti sisaldab see tekst mitmeid sisselogimise ja küpsiste seadeid.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo