Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Mallid
  • Kohustuslik lugeda e-posti mallid

Kohustuslik lugeda e-posti mallid

Mõnikord ilmuvad uudised või teadaanded, mis on nii olulised, et saate selle sildistada kohustuslikuks teabeks. See võib olla värskendus Teie ettevõtte kohta, praegune olukord või avaldus mõne Teie toote või teenuse kohta.

Kuna leiate, et see teave on nii oluline, on üks parimaid viise selle jagamiseks kohustusliku lugemise meilide saatmine. Need võidakse saata kogu Teie e-posti loendisse või lihtsalt konkreetsetele asjakohastele segmentidele (loodame, et Teie kasutajate andmebaas on segmenteeritud!).

E-post on tõhus meetod levitamaks kohustuslikke uudiseid, sest see on endiselt populaarne suhtlusviis. Enamik inimesi kasutab e-posti iga päev ja jätab oma postkastid avatuks, nii et nad näevad Teie sõnumit kohe pärast selle saatmist. Lisaks saate vaadata kirjade avamise määra, et teada saada, kui palju adressaate tegelikult loeb olulist teavet, mida soovite nendega jagada.

Nende teadmiste abil saate teada, kui tõhusad Teie kohustuslikud e-kirjad on. Näiteks kui avatuse määr on madal, peate oma sõnumite mõju suurendama, kirjutades ülerahvastatud postkastidesse paremini silma paistvad teemaread.

Kohustuslik lugeda e-posti mallid
Kohustuslik lugeda e-kirja mall Google’lt

Mis täpselt on kohustuslik e-kiri?

Kõik e-kirjad, mis sisaldavad või suunavad olulist teavitust, võib liigitada kohustuslikuks e-kirjaks. Erinevalt muu sisuga meilidest, nagu uudiskirjad, ei ole kohustusliku lugemise meilidel kindlat ajakava. Neid saadetakse ainult siis, kui see on vajalik.

Kui avaldus tehtav on lühike, on võimalik selle teave lisada e-kirja sisusse. Kuid kui teadaanne on pikem või vorming muudab selle vastuvõtjatele postkastist lugemise sobimatuks, võib sõnumi saata manusena. Võite saata ka kohustusliku lugemise e-kirja, mis selgitab asja lühidalt ja sisaldab linki mõnele teisele veebipõhisele asukohale, kus on juurdepääs kogu kohustuslikule tekstile.

E-posti mallide kohandamine
Kohandage e-posti malle LiveAgentis

Kohustusliku e-kirja teemaread

  • Sisaldab olulist [Ettevõtte] uuendust
  • Kohustuslik lugeda: avaldus [probleemi] kohta
  • Lisatud on [ettevõtte] oluline värskendus
  • Selle sõnumi kõrval uudised teemast [probleem]
  • Külastage meie [veebisaiti/ajaveebi/muid allikaid] olulise teate saamiseks
  • [Ettevõtte] avaldus [probleemi] kohta: järgige sisemist linki

Kohustusliku e-kirja mallid

Kohustuslik lugeda e-posti mall 1 – teadaanne sõnumi kehas

Kohustuslik lugeda e-posti mall 2 – avaldus manuses

Korduma kippuvad küsimused 

Kui tihti tohib kohustuslikke e-kirju saata?

Võite saata kohustuslikke e-kirju alati, kui Teil on oluline värskendus, mis peaks Teie arvates kõigile klientidele nähtav olema. Tagamaks, et uudised jõuaksid võimalikult paljude inimesteni, ja avamismäärade jälgimiseks (et saada teavet selle kohta, kas adressaadid tõepoolest kuulutusi loevad või mitte), tuleks need sõnumid saata muust sisust eraldi meilina.

Sellisena ei ole neil regulaarset postitamise ajakava, nagu tavaliselt erinevatel sisusõnumitel. Selle asemel peate otsustama, millal on kohustusliku lugemise e-kiri vajalik, ja kui saadate liiga palju, võib Teie oluliste uudiste klassifikatsioon olla vale.

Kuhu saab kohustusliku avalduse postitada?

Parim koht olulise avalduse jagamiseks on tavaliselt e-kirja enda sisu. See võimaldab adressaatidel lugeda värskendust kiiresti ja lihtsalt, ilma et nad peaksid klõpsama lingil või nupul, mis neid mujale suunab.

Teade võib aga olla lihtsalt liiga pikk, et seda e-kirja teksti lisada, või soovite pakkuda lisateavet asukohas, kust sellele postkastis tuhnimise asemel koguaeg ligi pääseda. Kõigil neil juhtudel on hea mõte saata sõnum koos lisatud dokumendi või lingiga Teie veebisaidile, ajaveebi või sotsiaalmeedia platvormille, kuhu on kohustuslik teave postitatud.

Kas ma võin kohustusliku e-kirja sisemiselt saata?

Selle artikli keskmes on kohustuslikud uudised kui sisu, mis on mõeldud kasutajatele seedimiseks. Siiski on muidugi ettevõtlusega seotud uudiseid, mida tuleks jagada ainult sisemiselt. Mõned e-posti mallid kehtivad nii sisemiste kui ka väliste värskenduste kohta, kuid mõned teated sobivad e-posti koopiaks või kohaliku sisevõrgu postituseks ainult seetõttu, et need sisaldavad konfidentsiaalset teavet, mida Te ei tohiks avalikult oma veebisaidile postitada.

Discover all that LiveAgent has to offer.

Sign up for our free, 14-day, all-inclusive trial today. No credit card required.

Free trial
Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo