Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

KKK lehe mallid

Tänapäeva tarbijad pöörduvad iseteenindusvõimaluste poole, kui neil on vaja lahendada väiksemaid probleeme või leida teavet toote/teenuse kohta. Seetõttu on kõikehõlmava KKK lehe olemasolu kõigi ettevõtete jaoks kohustuslik. KKK-lehed on tegelikult kasulikud nii klientidele kui ka töötajatele. Need vabastavad kliendid klienditoega ühenduse võtmise tarbetust vaevast ja säästavad töötajaid ajaraiskamisest korduvatele küsimustele vastamisega.

Miks vajab Teie ettevõte KKK lehte?

  • Teadmusbaasid, sealhulgas KKK-d, on tänapäeval kõige sagedamini kasutatavad iseteenindusvalikud. (Forrester)
  • 90% ülemaailmsetest tarbijatest eeldab, et kaubamärgid ja organisatsioonid pakuvad iseteeninduseks veebiportaali, samas kui 74% on seda varem kasutanud.. (Microsoft
  • 98% tarbijatest on proovinud iseteeninduslahendust, sealhulgas otsinud ettevõtte KKK-dest, abikeskusest või muudest veebiressurssidest. (Dimensional Research)
  • 39% millenniumlastest vaatab küsimuse tekkimisel esmalt üle ettevõtte KKK-d, näidates selgelt, et eelistab ise vastuseid leida. (Salesforce)
  • 59% tarbijatest ja 71% ettevõtete ostjatest ütlevad, et iseteeninduse kättesaadavus mõjutab nende lojaalsust. (Salesforce)
KKK lehe mallid
Teadmusbaasi näide

Kuidas luua tõhus KKK leht 4 sammuga

KKK lehe mallid

Koostage loend kõige sagedamini esitatavatest küsimustest. Võite hankida oma klienditeeninduse meeskonnalt teavet korduvate küsimuste ja probleemide tuvastamiseks, millega Teie kliendid pidevalt Teie poole pöörduvad.

Load

Korraldage ja liigitage oma KKK-d. Määrake oma küsimuste loendis levinud teemad ja rühmitage need loogiliselt, et kasutajad saaksid hõlpsalt lehte sirvida ja otsitava leida.

Lahendamise aeg

Hoidke vastused lühikesed ja konkreetsed. Sõltuvalt küsimuse keerukusest võite oma vastuse kirjeldamiseks kasutada 1–2 lauset kuni 2–4 lühikest lõiku. Üksikasjalikuma teabe pakkumiseks linkige oma teadmistebaasi asjakohastele ressurssidele.

Klienditeeninduse arvustused

Säilitage oma KKK-sid ja värskendage sisu. Vaadake oma KKK leht regulaarselt üle, kui Teie ettevõte või toode kasvab ja muutub, et sisu püsiks asja- ja ajakohane.

KKK mallid: korduma kippuvate küsimuste levinumad näited

Sõltuvalt Teie ettevõtte tüübist, tööstussektorist ja sihtrühma konkreetsetest vajadustest võib Teie KKK mall sisaldada erinevaid jaotisi, mis hõlmavad erinevaid teemasid. Need võivad sisaldada üldist teavet, toote või teenuse kasutamist, hinnakujunduse ja saatmise üksikasju, tagastusi ja tagasimakseid ning palju muud. Allpool on mõned näited korduma kippuvatest küsimustest, mida saate kasutada oma KKK lehe loomise alustamisel.

Üldised küsimused

Tellimused 

Minu konto

Maksmine

Arveldus

Saatmine

Tagastamine/tagasimaksed

Turvalisus

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas luua KKK-sid?

Saate luua KKK jaotise, kasutades oma LiveAgenti kontol olevat LiveAgenti ulatuslikku teadmistebaasi.

Kas KKK-de lehed toimivad?

KKK-de loomine on suurepärane viis oma teadmistebaasi täiustamiseks ja klientide levinud küsimustele vastuste pakkumiseks. KKK-d annavad Teie klientidele kiire otsingu abil juurdepääsu otsitavale teabele, selle asemel, et e-kirja kaudu päring saata. Lisaks on KKK-de lehed üks tõhusamaid tööriistu tooteteadlikkuse suurendamiseks ja liikluse tekitamiseks.

Miks peaks mul olema KKK leht?

Kui Teie veebisaidil on KKK leht, saate vastata kõige levinumatele küsimustele Teie ettevõtte või toote kohta.

Ready to build your knowledge base?

LiveAgent allows you to build multiple knowledge bases with FAQs, forums, and even suggestion boxes. Try it today with our free 14-day trial. No credit card required.<br />

Free Trial
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kuidas luua KKK-sid?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Saate luua KKK jaotise, kasutades oma LiveAgenti konto laialdast teadmistebaasi.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas KKK-de lehed toimivad?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “KKK-de loomine on suurepärane viis oma teadmistebaasi täiustamiseks ja klientide levinud küsimustele vastuste pakkumiseks. KKK-d annavad Teie klientidele kiire otsingu abil juurdepääsu otsitavale teabele, selle asemel, et e-kirja kaudu päring saata. Lisaks on KKK-de lehed üks tõhusamaid tööriistu tooteteadlikkuse suurendamiseks ja liikluse tekitamiseks.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Miks peaks mul olema KKK leht?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Kui Teie veebisaidil on KKK leht, saate vastata kõige levinumatele küsimustele Teie ettevõtte või toote kohta.” } }] }
Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo