Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Mallid
  • Klienditoe juhtumite mallid

Klienditoe juhtumite mallid

Klientide teatatud probleemide lahendamine on paljude klienditeenindajate igapäevane töö.

Võimalus klientidel juhtumitest teatada ja nende lahendamise eest vastutavad agentide omamine on alles esimene samm erakorralise klienditeeninduse suunas. Tegelikult on oluline see, kuidas neid juhtumeid käsitletakse ja lahendatakse.

Usaldusväärsed suhtluskanalid, kiired reageeringud, positiivsed hoiakud, lihtne keel… loetelu võiks jätkata. Need klienditeeninduse elemendid on vaid mõned paljudest aspektidest, mis on vajalikud sujuva suhtluse tagamiseks abi vajavatele klientidele.

Sukeldugem sellesse teemasse sügavamalt ja arutleme klienditeeninduse probleemide tõhusa lahendamise alustalade üle.

Õnnelikud kliendid on parimad kliendid

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

Märgid

Efektiivne probleemide lahendamine klienditeeninduses/strong>

Järgige neid kolme sammu, et veenduda, et Teie klienditeenindus töötab õigesti ja suudab klientide probleeme piisavalt kiiresti lahendada.

1. Pange oma kliente tundma end kuulduna

See võib tunduda ilmne, kuid tegelik probleem on selles, et paljud kliendid ei pruugi isegi juhtumist teada anda või keegi ettevõttest ei võta nendega ühendust. Kui klient väidab, et Teie toode on vigane, peate temaga kohe pärast juhtumist teatamist ühendust võtma.

Oluline on võtta mõni minut, et kliendiga telefonitsi rääkida või saata sõnum, milles küsitakse probleemi kohta. Näidake neile, et hoolite nende arvamusest ja kui nad sõna võtavad, võetakse neid kuulda.

Klienditoe juhtumite mallid
Apple’i järelmeil

2. Vastamisaeg

Enamasti on juhtumile reageerimise kiirus olulisem kui vastamine ise. Kui kliendid teatavad juhtumitest, siis nad soovivad, et neid ei ignoreeritaks ning nad saaksid kiireid vatuseid.

Te ei tohiks oodata rohkem kui päeva, et vastata kõikidele e-kirjadele, kõnedele või kommentaaridele, mida Teie kliendid toote kohta kaebavad. Iga tund ilma vastuseta tekitab klientides rohkem pettumust. Seetõttu on võimalikult kiire reageerimine kliendiga suhete parandamiseks hädavajalik.

3. Hüvitage kliendile

Peate kliendile oma ebaõnnestumised hüvitama. Kui nad maksaksid näiteks saatmiskulude eest, kuid tellimus ei saabunud õigeaegselt, oleks õiglane neile kulud tagasi maksta. Kui toode on vigane, peaksite selle asendama ja pakkuma järgmisel ostul allahindlust või pakkuma neile kinkekaarti.

Alati on kasulik, et klient tunneks, et teda kuulatakse ja teda koheldakse õiglaselt. Miks? Sest see tugevdab ettevõtte mainet kliendiga ja nad jäävad lojaalseks.

Kaaluge tugiteenuste juhtumite mallide kasutamist, et Teie klientidel oleks lihtsam juhtumitest teatada ja Teie klienditeenindusmeeskonnal oleks võimalik nende probleemidega tegeleda. Allpool leiate mõned kasutusvalmis mallid, mida saate juhtumite aruandlusprotsessis rakendada. Saate neid lihtsalt kopeerida ja kleepida või vastavalt oma vajadustele muuta.

Klienditoe juhtumite mallid
iAuditori juhtumi aruande mall

Klienditoe juhtumite mallid

Klienditoe juhtumi mall 1

Klienditoe juhtumi mall 2

Klienditoe juhtumi mall 3

Korduma kippuvad küsimused 

Millistest juhtumitest kliendid tavaliselt teatavad? 

Kliendid võivad teatada paljudest juhtumitest. Juhtumi tüüp sõltub paljudest erinevatest teguritest, näiteks tööstusest, kus Teie ettevõte tegutseb, pakutavatest toodetest või teenustest, klientide ootustest ja nende tehnilistest teadmistest. Et hõlbustada klientidel juhtumitest teatamist, saate esitusvormi lisada ripploendi, mis sisaldab kõige levinumaid probleeme.

Kas peaksin lahendama kõik klientide teatatud juhtumid?

Kindlasti peaksite proovima lahendada kõik teatatud juhtumid. Kuid sageli ei pruugi isegi klienditeeninduse parima lähenemisega agendid olla suutelised aitama kliente iga juhtumiga, millest nad teatavad. Sellel on palju põhjuseid, kuid kõige tavalisem on asjaolu, et mõnikord on teatud olukord lihtsalt Teie ettevõtte kontrolli alt väljas ja seega ei saa kliendi probleemi lahendada.

Kui kaua peaks minu agentidel juhtumi lahendamiseks kuluma?

Tavalised juhtumid, millest erinevad kliendid teatavad, tuleks lahendada nii kiiresti kui võimalik. Seda seetõttu, eTeie agendid peaksid juba teadma, kuidas konkreetseid olukordi lahendada, ja korduvate probleemidega tegelemine ei tohiks neil liiga kaua aega võtta. On normaalne, et mõne juhtumi lahendamiseks kulub rohkem aega. Kuid Teie agendid peaksid alati klienti teavitama, kui nende teatatud intsidendi lahendamine võtab tavapärasest kauem aega.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo