• Mallid
  • Klienditoe juhtumite mallid

Klienditoe juhtumite mallid

Klientide teatatud probleemide lahendamine on paljude klienditeenindajate igapäevane töö.

Võimalus klientidel juhtumitest teatada ja nende lahendamise eest vastutavad agentide omamine on alles esimene samm erakorralise klienditeeninduse suunas. Tegelikult on oluline see, kuidas neid juhtumeid käsitletakse ja lahendatakse.

Usaldusväärsed suhtluskanalid, kiired reageeringud, positiivsed hoiakud, lihtne keel… loetelu võiks jätkata. Need klienditeeninduse elemendid on vaid mõned paljudest aspektidest, mis on vajalikud sujuva suhtluse tagamiseks abi vajavatele klientidele.

Sukeldugem sellesse teemasse sügavamalt ja arutleme klienditeeninduse probleemide tõhusa lahendamise alustalade üle.

Auhinnad

Happy customers are the best customers

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

View more

Märgid

Efektiivne probleemide lahendamine klienditeeninduses/strong>

Järgige neid kolme sammu, et veenduda, et Teie klienditeenindus töötab õigesti ja suudab klientide probleeme piisavalt kiiresti lahendada.

1. Pange oma kliente tundma end kuulduna

See võib tunduda ilmne, kuid tegelik probleem on selles, et paljud kliendid ei pruugi isegi juhtumist teada anda või keegi ettevõttest ei võta nendega ühendust. Kui klient väidab, et Teie toode on vigane, peate temaga kohe pärast juhtumist teatamist ühendust võtma.

Oluline on võtta mõni minut, et kliendiga telefonitsi rääkida või saata sõnum, milles küsitakse probleemi kohta. Näidake neile, et hoolite nende arvamusest ja kui nad sõna võtavad, võetakse neid kuulda.

1. Pange oma kliente tundma end kuulduna
Apple’i järelmeil

2. Vastamisaeg

Enamasti on juhtumile reageerimise kiirus olulisem kui vastamine ise. Kui kliendid teatavad juhtumitest, siis nad soovivad, et neid ei ignoreeritaks ning nad saaksid kiireid vatuseid.

Te ei tohiks oodata rohkem kui päeva, et vastata kõikidele e-kirjadele, kõnedele või kommentaaridele, mida Teie kliendid toote kohta kaebavad. Iga tund ilma vastuseta tekitab klientides rohkem pettumust. Seetõttu on võimalikult kiire reageerimine kliendiga suhete parandamiseks hädavajalik.

3. Hüvitage kliendile

Peate kliendile oma ebaõnnestumised hüvitama. Kui nad maksaksid näiteks saatmiskulude eest, kuid tellimus ei saabunud õigeaegselt, oleks õiglane neile kulud tagasi maksta. Kui toode on vigane, peaksite selle asendama ja pakkuma järgmisel ostul allahindlust või pakkuma neile kinkekaarti.

Alati on kasulik, et klient tunneks, et teda kuulatakse ja teda koheldakse õiglaselt. Miks? Sest see tugevdab ettevõtte mainet kliendiga ja nad jäävad lojaalseks.

Kaaluge tugiteenuste juhtumite mallide kasutamist, et Teie klientidel oleks lihtsam juhtumitest teatada ja Teie klienditeenindusmeeskonnal oleks võimalik nende probleemidega tegeleda. Allpool leiate mõned kasutusvalmis mallid, mida saate juhtumite aruandlusprotsessis rakendada. Saate neid lihtsalt kopeerida ja kleepida või vastavalt oma vajadustele muuta.

3. Hüvitage kliendile
iAuditori juhtumi aruande mall

Klienditoe juhtumite mallid

Klienditoe juhtumi mall 1


Fill out the form below to help us assist you faster. It will only take you up to 3 minutes.

First name:
Last name:
Your email:
Order no.*:

When did you place your order? [Calendar for customer to select a date]

Please describe the incident. The more details you give, the easier it will be for us to help you.
[Long text field]

[Button] Click here to report the incident

*Your order number was sent to you via email.

[Message displayed after customers click on the button]

We have received your incident report. We will start working on your request today.

Klienditoe juhtumi mall 2


If you want to report an incident, please fill out the form below. This will help us provide you with the right assistance as soon as possible.

Name and surname:
Client ID:
Email address:
Phone no.:
Preferred communication channel: [list of channels]

Please describe your issue below:
[Long text field]

When did this issue occur?
[Calendar for customer to select a date]

What is the priority of this incident? [Low/Medium/High]

[Button] Report an issue

[Message displayed after the form is submitted]

Thank you for reporting your issue! We have created a ticket no. [ticket number] for it. Click this link to check the status of your ticket.

Klienditoe juhtumi mall 3


We are sorry you experienced an issue while using our [product/service]. Please fill out the form below. This information will help us provide you with a better service.

First name:
Last name:
Which sentence describes your problem best? [list of possible issues that a customer may have experienced]

Describe your issue in more detail below:
[Long text field]

[Button] Click here to report the incident

[Message after form submission]
We’ve just received your request, and our agents will start working on it shortly.

Korduma kippuvad küsimused 

Millistest juhtumitest kliendid tavaliselt teatavad? 

Kliendid võivad teatada paljudest juhtumitest. Juhtumi tüüp sõltub paljudest erinevatest teguritest, näiteks tööstusest, kus Teie ettevõte tegutseb, pakutavatest toodetest või teenustest, klientide ootustest ja nende tehnilistest teadmistest. Et hõlbustada klientidel juhtumitest teatamist, saate esitusvormi lisada ripploendi, mis sisaldab kõige levinumaid probleeme.

Kas peaksin lahendama kõik klientide teatatud juhtumid?

Kindlasti peaksite proovima lahendada kõik teatatud juhtumid. Kuid sageli ei pruugi isegi klienditeeninduse parima lähenemisega agendid olla suutelised aitama kliente iga juhtumiga, millest nad teatavad. Sellel on palju põhjuseid, kuid kõige tavalisem on asjaolu, et mõnikord on teatud olukord lihtsalt Teie ettevõtte kontrolli alt väljas ja seega ei saa kliendi probleemi lahendada.

Kui kaua peaks minu agentidel juhtumi lahendamiseks kuluma?

Tavalised juhtumid, millest erinevad kliendid teatavad, tuleks lahendada nii kiiresti kui võimalik. Seda seetõttu, eTeie agendid peaksid juba teadma, kuidas konkreetseid olukordi lahendada, ja korduvate probleemidega tegelemine ei tohiks neil liiga kaua aega võtta. On normaalne, et mõne juhtumi lahendamiseks kulub rohkem aega. Kuid Teie agendid peaksid alati klienti teavitama, kui nende teatatud intsidendi lahendamine võtab tavapärasest kauem aega.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo