• Mallid
  • Teadmusbaas: integratsiooni taotluse mallid

Teadmusbaas: integratsiooni taotluse mallid

Ulatuslik integratsioonide kogu on iga tarkvara oluline osa ja mõjutab sageli kasutajate ostuotsuseid. Sellisena võib integratsioonide pakkumine, mida Teie kliendid igapäevaselt kasutavad, olla väravaks suurema müügi ja lojaalsemate klientide juurde.

Teadmusbaas: integratsiooni taotluse mallid - App - Uploads - 2020 - 11 - Group 586.png
Mõned LiveAgenti integratsioonid

Miks on tarkvara integreerimine oluline?

Tarkvara integreerimine on väärtuslik, sest digitaalturg on täis tööriistu, millel on sarnased funktsioonid ja mis pakuvad sarnaseid klienditeeninduskogemusi. Sellisena võib soovitud tarkvara integreerimine olla ainus erinevus klientide võitmisel ja hoidmisel.

Integratsioonide loendi koostamisega saate oma klientidel oma tarkvaraga ühendada erinevaid tööriistu ilma arendajaid kaasamata või lisatulu kulutamata. Lisaks võivad integratsioonid Teie klientidele tõesti suuri muutusi tuua, kuna need võivad parandada töövoo tootlikkust ja kõrvaldada ülesannete dubleerimise (nt samade andmekogumite sisestamine kahte erinevasse tööriista).

Seda silmas pidades oleme loonud mõned mallid, mida Teie teadmusbaasi kasutajad saavad oma integreerimiste taotluste esitamiseks kasutada.

Auhinnad

Happy customers are the best customers

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

View more

Märgid

Teadmistebaas: integratsioonide taotluste mallid

Integratsiooni taotluse mall 1

Thank you for your interest in improving our [product/service]. It’s great to see how engaged our clients are!

Please describe your request in detail. Try to answer the following questions:

Question 1 related to an integration
Question 2 related to an integration
Question 3 related to an integration

Tell us why this integration is important for you:

Choose an element of [product/service] that will, in your opinion, work more efficiently after this integration is introduced:
[Drop-down list]

If you have any other suggestions or ideas, don’t hesitate to reach out to our [name of the team responsible for handling this kind of request] Team. Drop us a line at [email address], start a live chat conversation, or call us at [phone number].

Click here to submit your request: [Button] Submit

Integratsiooni taotluse mall 2


Hey there! Want us to work on a new integration? Please provide us with some important information by answering the questions below. It will make our work much easier, and we will be able to deliver the integration much faster.

Type of integration: [list of types of integrations]
Which tools should this integration work with? [list of the most common tools like Jira, Dropbox, SharePoint, Zoom, SurveyMonkey, Google Drive, etc.]

If you haven’t found a tool or piece of software you want us to integrate [product/service] with, please provide us with its name below and paste a link to that solution’s website:

How long can you wait for this integration?
In case we have any questions, what’s your preferred communication channel? [Email/Phone/Social media/etc.]

[Button] Click here to submit the request

[After the request is submitted]
Thank you for submitting your request! You can check the status of your request by going to [name of the dedicated tab, e.g., the Integrations tab] in your Administrator dashboard.

Integratsiooni taotluse mall 3


We’re always more than happy to make our users’/customers’ lives easier. That’s why we encourage you to share your integration requests and help us improve [product/service].

Which solution would you like us to integrate [product/service] with? [A list of solutions or a field for a short text]
Why is this integration important for you?
What’s the priority of this integration? [low/medium/high/critical]

Useful link: Check out a list of [product/service’s] existing integrations

[Button] Click here to submit your request

[After the request is submitted]

Thank you for your submission! We will contact you as quickly as possible to discuss the details of your request.
[name of the responsible team] Team at [company]

Korduma kippuvad küsimused

Mis on integratsiooni taotluse malli ideaalne pikkus?

Integratsiooni taotluse mall peaks olema lühike, täpne ja hõlmama kõiki olulisi küsimusi, millele arendajad vastust vajavad. Integratsiooni taotluse mall peaks võimaldama Teie klientidel oma taotlusi põhjalikult selgitada ja vajadusel kirjeldada integratsiooni tehnilisi aspekte.

Pidage siiski meeles, et mõned kliendid ei pruugi Teile kõiki vajalikke andmeid anda või võivad lisada teavet, mis pole õige. Kui see juhtub, peaksite pöörduma taotleja poole, koguma teavet ja haldama nende ootusi, selgitades, et nende soovitud integratsioone ei pruugi olla võimalik pakkuda.

Kas peaksin vastama igale integratsiooni taotlusele?

Lühike vastus on jah. Peaksite vastama igale integratsiooni taotlusele. Isegi kui teate, et Teie ettevõte ei tegele sellega lähiajal või isegi kui teatud integratsiooni on võimatu rakendada, peaksite taotlusele vastama.

Parim tava oleks tänada taotluse esitanud isikut ja kinnitada, et Teie ettevõte hakkab lahenduse kallal töötama, või selgitada, miks ei saa integratsiooni praegu rakendada (või ei rakendata kunagi). Selgitage seda lihtsate ja kergesti mõistetavate sõnadega, proovige vahele jätta tehniline žargoon või valdkonnapõhine keel.

Milline on parim lähenemisviis klientide esitatud integratsiooni taotlustele?

Integratsiooni pakkumine erinevate digitaalsete toodete või teenuste vahel on enamiku infotehnoloogiaturul tegutsevate ettevõtete jaoks tavaline. Olenemata sellest, millist toodet või teenust pakute, olgu see siis lihtne rakendus või keeruline ja vastupidav tarkvara, peaksite proovima pakkuda oma kasutajatele võimalikult palju integratsioone.

Pakkudes laia valikut integratsioone, ei tunne kliendid mitte ainult seda, et nende eest hoolitsetakse, vaid muudab Teie digitaalse lahenduse ka uute potentsiaalsete vaatajaskondade jaoks atraktiivsemaks. Sellepärast peate lubama oma kogukonnal integreerimistaotlusi esitada ja andma endast parima, et nende ootusi täita.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo