Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Mallid
  • Esimese kontakti kõnekeskuse mallid

Esimese kontakti kõnekeskuse mallid

Telefonivestlused on endiselt oluline kontaktkanal nii ettevõtetele kui ka nende klientidele. Muud suhtlusvahendid, nagu sõnumsiderakendused, reaalajas vestlused või vestlusbotid, muutuvad üha populaarsemaks, kuid hea vana telefonikõne on endiselt üheks suhtlusviisiks, mida paljud kliendid otsustavad teie ettevõttega ühenduse võtmiseks kasutada.

Esimese kontakti kõnekeskuse mallid
LiveAgenti saab kasutada väljuvate ja sissetulevate kõnede jaoks

See uuring tõestas, et 69% klientidest eelistab telefonituge vestluse või muude tugikanalite asemel. Ja kuigi teine uuring näitas, et 71% vastanutest usub, et 2021. aastaks muutuvad reaalajas vestlused populaarsemaks kui meilid ja telefonid, on kõnekeskused endiselt klienditeeninduse ja klienditoe alustalaks. 

Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajavestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset teenindust oma klientidele.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Oleme loonud kõnekeskuste jaoks esmase kontakti mallide komplekti, et aidata Teil oma klientidele telefoni teel parimat võimalikku kogemust pakkuda. Kopeerige ning kasutage neid sõna-sõnalt või muutke vastavalt oma vajadustele ja kasutage neid mõnes muus vormingus.

Esmase kontakti kõnekeskuse mallid

Esmase kontakti mall 1

Esmase kontakti mall 2

Esmase kontakti mall 3

Korduma kippuvad küsimused

Kas ma pean esimesel kontaktil kliendile tema küsimusele lõpliku vastuse andma?

Ideaalis peaksid Teie agendid proovima vastata kliendi küsimusele koheselt. Tegelikkuses võib agentidel aga olla keeruline kõiki probleeme esimesel katsel lahendada. Pidage meeles, et iga suhtlus peaks andma väärtust ja tugevdama ideed, et Teie ettevõttel on kliendi huvid südames.

Kas on mingeid konkreetseid sõnu/fraase, mida agendid peaksid esialgse vestluse ajal ütlema?

Puuduvad konkreetsed sõnad, kuid iga esimene vestlus peaks sisaldama teatud elemente. Need elemendid võivad sisaldada tervitusi, agendi nime ja perekonnanime, ettevõtte nime ja osakonda või meeskonda, millesse agent kuulub. Iga esimene kontaktivestlus peaks tekitama ka kliendis tunde, et teda kuulatakse ja tema eest hoolitsetakse. Sellepärast peaksid sellised vestlused sisaldama sõbralikke sõnu ja empaatilisi avaldusi.

Kui kasutatakse IVR-i (interaktiivne häälvastus), on hea mõte teavitada kliente, kui kaua võtab neil aega agendiga ühenduse saamine. Kui esimese vestluse käigus arutatud probleemi ei saa kohe lahendada, tuleks klienti teavitada, kui kaua kulub agendil probleemi lahendamiseks. Samuti on soovitatav teavitada klienti, millal temaga järgmiste sammude osas ühendust võetakse.

Kui kaua peaks esimese kontakti kõne kestma?

Pole lihtne hinnata, kui kaua esimene kontaktkõne peaks kestma. Ükski kõnekeskuse telefonivestlus ei tohiks kesta siiski liiga kaua. Agendid peaksid aitama klientidel probleemist kiiresti ja loogiliselt teatada. Seejärel peab agent teavitama klienti kõigist saadaolevatest lahendamise võimalustest ja proovima valida kõige tõhusama.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo