Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Mallid
  • Teadmusbaas: kuidas alustada mallid

Teadmusbaas: kuidas alustada mallid

Tänapäeval hindavad kliendid võimalust iseseisvalt teavet otsida. Kaasaegsed kliendid ei taha ilmtingimata iga probleemiga klienditeenindusega nõu pidada. Seetõttu loovad üha enam ettevõtteid teadmusbaase – iseteenindusportaale, mis sisaldavad olulist teavet toote või teenuse kohta.

Teadmusbaas alustamise mall
LiveAgenti “Alustamise” artikkel teadmusbaasis

Teadmusbaas – kas Teie ettevõtte vajab seda?

Forresteri sõnul on 81% võrgus olevatest täiskasvanutest mingil hetkel tutvunud KKK-de või teadmusbaasidega, et otsida teavet, mis aitab neil probleemi lahendada või lihtsalt vastata nende küsimustele. Lisaks avaldas sama uuring, et üle 53% täiskasvanud ostjatest loobuvad tõenäolisemalt veebipõhisest ostust, kui nad ei leia oma küsimusele kiiresti ja iseseisvalt vastust.

Järeldus on üsna lihtne: kui soovite oma klientide ootustele vastata, peaksite neile pakkuma iseteenindusvõimalust. Teadmusbaas on selleks suurepärane lahendus. Sellest artiklist leiate mallid teadmistebaasi artiklite „Alustamine“ kohta.

Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajavestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset teenindust oma klientidele.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Teadmusbaas: kuidas alustada mallid

Alustamise mall 1

Alustamise mall 2

Alustamise mall 3

Korduma kippuvad küsimused

Kui pikk peaks olema teadmistebaasi artikkel „Kuidas alustada“?

Sissejuhatav artikkel „Alustamine“ peaks olema üsna lühike ja täpne. Selle ülesanne on tervitada Teie kasutajaid ja pakkuda neile kõige kasulikumat põhiteavet, et alustada Teie toote või teenuse teekonda. Pidage meeles, et paljud inimesed ei loe pikka sisu põhjalikult. Selle asemel koorivad nad teksti, otsides enda jaoks asjakohaseid sõnu või fraase.

Sellepärast peaksite proovima hoida oma artikli „Kuidas alustada” lühikese, meeldiva ja klientidele asjakohasena. Võimalusel peaks see olema 150-200 sõna pikk.

Millist kirjutamise tooni peaksin kasutama?

Alustava artikli kirjutamise toon peaks olema kooskõlas Teie brändi või ettevõtte üldise suhtlusega. Kui kogu muu Teie meeskondade loodud sisu hoitakse pehmel ja vestleval häälel, on mõttekas sellist suhtlust teadmistebaasi artiklites jätkata. Lisaks veenduge, et Teie teadmistebaasi artiklite loomiseks kasutatav keel oleks üsna lihtne ja hõlpsasti mõistetav isegi kasutajatele, kes pole tehnika valdkonnaga sina peal.

Millist teavet peaks sisaldama iga „Kuidas alustada” artikkel?

Kuigi artikli „Kuidas alustada” ülesehitus võib ettevõttelt ettevõttele erineda, on mõned elemendid, mida iga artikkel peaks hõlmama. Need elemendid võivad sisaldada toodete või teenuste lühikirjeldusi, korduma kippuvaid küsimusi, linke kõige kasulikumatele ressurssidele ja seda, kuidas klienditeeninduse osakonnaga ühendust võtta.

Artikli „Kuidas alustada” täpne ülesehitus sõltub Teie pakutava toote või teenuse tüübist, kasutajate tehnilistest teadmistest või kogemustest ning kõige tavalisematest probleemidest, millega Teie kliendid Teie toodet või teenust kasutades kokku puutuvad.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo