• Mallid
  • Teadmusbaas: kuidas alustada mallid

Teadmusbaas: kuidas alustada mallid

Tänapäeval hindavad kliendid võimalust iseseisvalt teavet otsida. Kaasaegsed kliendid ei taha ilmtingimata iga probleemiga klienditeenindusega nõu pidada. Seetõttu loovad üha enam ettevõtteid teadmusbaase – iseteenindusportaale, mis sisaldavad olulist teavet toote või teenuse kohta.

Teadmusbaas alustamise mall
LiveAgenti “Alustamise” artikkel teadmusbaasis

Teadmusbaas – kas Teie ettevõtte vajab seda?

Forresteri sõnul on 81% võrgus olevatest täiskasvanutest mingil hetkel tutvunud KKK-de või teadmusbaasidega, et otsida teavet, mis aitab neil probleemi lahendada või lihtsalt vastata nende küsimustele. Lisaks avaldas sama uuring, et üle 53% täiskasvanud ostjatest loobuvad tõenäolisemalt veebipõhisest ostust, kui nad ei leia oma küsimusele kiiresti ja iseseisvalt vastust.

Järeldus on üsna lihtne: kui soovite oma klientide ootustele vastata, peaksite neile pakkuma iseteenindusvõimalust. Teadmusbaas on selleks suurepärane lahendus. Sellest artiklist leiate mallid teadmistebaasi artiklite „Alustamine“ kohta.

Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajavestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset teenindust oma klientidele.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Teadmusbaas: kuidas alustada mallid

Alustamise mall 1


Welcome to the [company] Knowledge Base!

We’re happy to see that you have decided to use our knowledge base. We hope that you will be able to find all the answers to your questions related to our product/service here.

This platform is a friendly space where you can look for content according to your interests, ask questions, share opinions, support your fellow users, and get help from others 🙂

[Most important info about your product or service presented in an easy-to-digest way]: Before you dive deeper into our “How to” articles, tutorials, and video presentations, here’s some basic information you need to know about [product/service]:

Concise piece of information 1
Concise piece of information 2
Concise piece of information 3

Once again, we’re thrilled to see you here, and we hope you will find this knowledge base useful.
If you have any other questions, doubts, or problems, you can always contact our customer support team. Just click here to initiate a chat or call us at [phone number].

Alustamise mall 2

Hey there! Welcome to our knowledge base, a place where you can find answers to your most urgent questions in mere seconds.

This space exists because we want you to be able to resolve issues related to [product/service] on your own using the search function. Just type your question or some related keywords into the top right window and click “Search”.

[FAQ] Here’s a list of the most frequently asked questions that we receive from our users. Remember, reading them now may save you time later!

Frequently Asked Question 1 and link to the answer
Frequently Asked Question 2 and link to the answer
Frequently Asked Question 3 and link to the answer

Good luck, and we hope you’ll enjoy using [product/service]!

Alustamise mall 3


You’re finally here, welcome!

Since you are getting started with [product/service], here are a few knowledge base articles you may find useful:

Related article 1
Related article 2
Related article 3

If you can’t find answers to your most challenging questions, you can always reach out to us. Just shoot us an email at [email address], message us on any social media platform, or use the live chat to get in touch with one of our agents.

We’re always happy to help!

Customer Support Team at [company]

Korduma kippuvad küsimused

Kui pikk peaks olema teadmistebaasi artikkel „Kuidas alustada“?

Sissejuhatav artikkel „Alustamine“ peaks olema üsna lühike ja täpne. Selle ülesanne on tervitada Teie kasutajaid ja pakkuda neile kõige kasulikumat põhiteavet, et alustada Teie toote või teenuse teekonda. Pidage meeles, et paljud inimesed ei loe pikka sisu põhjalikult. Selle asemel koorivad nad teksti, otsides enda jaoks asjakohaseid sõnu või fraase.

Sellepärast peaksite proovima hoida oma artikli „Kuidas alustada” lühikese, meeldiva ja klientidele asjakohasena. Võimalusel peaks see olema 150-200 sõna pikk.

Millist kirjutamise tooni peaksin kasutama?

Alustava artikli kirjutamise toon peaks olema kooskõlas Teie brändi või ettevõtte üldise suhtlusega. Kui kogu muu Teie meeskondade loodud sisu hoitakse pehmel ja vestleval häälel, on mõttekas sellist suhtlust teadmistebaasi artiklites jätkata. Lisaks veenduge, et Teie teadmistebaasi artiklite loomiseks kasutatav keel oleks üsna lihtne ja hõlpsasti mõistetav isegi kasutajatele, kes pole tehnika valdkonnaga sina peal.

Millist teavet peaks sisaldama iga „Kuidas alustada” artikkel?

Kuigi artikli „Kuidas alustada” ülesehitus võib ettevõttelt ettevõttele erineda, on mõned elemendid, mida iga artikkel peaks hõlmama. Need elemendid võivad sisaldada toodete või teenuste lühikirjeldusi, korduma kippuvaid küsimusi, linke kõige kasulikumatele ressurssidele ja seda, kuidas klienditeeninduse osakonnaga ühendust võtta.

Artikli „Kuidas alustada” täpne ülesehitus sõltub Teie pakutava toote või teenuse tüübist, kasutajate tehnilistest teadmistest või kogemustest ning kõige tavalisematest probleemidest, millega Teie kliendid Teie toodet või teenust kasutades kokku puutuvad.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo