SAML

Mis on SAML?

SAML (Security Assertion Markup Language) on XML avatud-standard valideerimisandmete vahetamiseks teenusepakkuja ja identiteedi pakkuja (IDP) vahel. Saate kasutajate tuvastamiseks kasutada kolmandate osapoolte identiteedipakkujaid ja edastada identiteedi informatsiooni serveripakkujatele digitaalselt allkirjastatud XML vormis.

Frequently asked questions

Mis on SAML?

SAML ehk Security Assertion Markup Language, on avatud XML standard. Seda kasutatakse valideerimisandmete vahetamiseks teenusepakkuja ja identideedipakkuja (IdP) vahel. Väline identideedipakkuja võimaldab kasutajatel autentida ja edastada ka infot teenusepakkuja identiteedi kohta.

 

Miks peaksid SAML-i rakendama?

SAML on väärt rakendamist, sest see lihtsustab kasutajate, identiteedi pakkujate ja teenusepakkujate jaoks ühendatud autentimis- ja autoriseerimisprotsessid. Selline lahendus võimaldab tuvastada, et identiteedi pakkuja ja teenusepakkuja eksisteerivad üksteisest eraldi. See tsentraliseerib kasutajate haldamise ja annab juurdepääsu SaaS-i lahendustele.

 

Kas LiveAgent pakub SAML-i?

LiveAgent ei paku veel SAML-i. Siiski plaanime seda rakendada tulevikus. See võimaldab identiteedituvastajatel isesesivalt fubktsioneerida. Kasutajate haldamine on tsentraliseeritud ja SaaS lahendustele on võimalik juurde pääseda.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo