Online vestlus

Mis on online vestlus?

Kõik algab Talkomatic`ust – see on maailma kõige esimene online vestluse süsteem, mis pakkus kõigest paari kanalit. Tänapäeval on meil mitmeid online vestluse programme, mis võimaldavad inimestel teistega interneti teel reaalajas suhelda. Sellist suhtlemist kutsutakse ka online vestluseks.

Online suhtelmisest on saanud üks põhilisi reegleid.  Chatiquette, mis on tuntud ka kui vestluse etikett, loodi selleks, et vältida valestimõistmisi või konflikte.

Frequently asked questions

Mis on online vestlus?

Online vestlus on programm, mis võimaldab teil teiste inimestega interneti teel suhelda. Sellele pääseb juurde brauserit või saab suhelda rakenduse kaudu.

 

Millised on online vestluse eelised?

Online vestluse eeliseks on kiire kliendi probleemile vastamine. Tänu sellele on kogu ettevõttel võimalus suurendada konversioonide arvu ja vältida ostukorvi hülgamist, sest klient saab oma probleemile kiire vatsuse. Lisaks vähendab see teeninduse kulutusi ja tõstab klienditoe meeskonna efektiivsust. See võimaldab kliendiandmeid koguda.

 

Kas LiveAgent pakub online vestlust?

LiveAgent pakub live vestluse tuge. Sellel on turulolevatest kiireim vidin, mis võimaldab efektiivset suhtlemist. Lisaks on teil võimalus mistahes online vestluse konfogureerimiseks vastavalt oma vajadustele.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo