Lahendamise aeg

Mis on lahendamise aeg?

Lahendamise aeg on aeg, mis kulub sedeli lahendamisele. See algab sekundist, mil sedel ilmub teie kasutajatoe töölauale ja lõpeb, kui agent või klient vajutab nuppu Lahenda. Vahel lahendab sedeli automaatselt Reegel, mis taustal töötab.

Kõige tavalisemad olukorras, kus sedel lahendatakse automaatselt on siis, kui klient kirjutab küsimuse, kasutajatoe agent vastav sedelile ja klient rohkem ei vasta. Tavaliselt käivitub pärast paari mitteaktiivse päeva möödumist reegel, mis sellise stsenaariumi korral sedeli lahendab.

Frequently asked questions

Mis on lahendamise aeg?

Lahendamise aeg on aeg kliendi päringu saamisest kuni juhtumi lahendamiseni, kui agent vajutab nuppu Lahenda (mõnikord lahendatakse see taustal töötava reegliga automaatselt).

 

Kuidas saate lahendamise aega kalkuleerida?

Selleks, et kalkuleerida lahenduse aega jagage kõigile kõnede arv töödeldud päringute arvuga.

 

Kuidas parandada lahendamise aega?

Selleks, et parandada lahendamise aega tuleb esmalt tagada klienditeeninduse kvaliteet. mõlemad agendid peaksid olema oma tööks korralikult ettevalmistunud ja peaksid omama õigeid tööriistu, mis neid töö tegemisel aitaksid. Tänu Liveagent`i tarkvarale saab töid automatiseerida ja agent saab hallata suhtluskanaleid ühet kohast ning omab juurdepääsu raportitele.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo