Hulgiimport

Mis on hulgiimport?

Hulgiimpordi tööriist lisab suure koguse kasutajaid süsteemi kiiremini ja lihtsalt. Kasutage seda uute ja olemasolevate kontaktide kasutamiseks. Valmistage ette CSV fail, kus on komadega eraldatud väärtused ja mis sisaldab kõiki vajalikke kasutajate ja organisatsioonide andmeid.

Frequently asked questions

Mida tähendab hulgiimport?

Hulgiimport on kiireim võimalus suures koguses andmete importimiseks. Seda kasutatakse suurte andmekoguste jaoks, mille edastamine nõuab palju arenenumaid meetodeid.

Millised on hulgiimpordi rollid?

Hulgiimport võimaldab teil lisada mitmeid kasutajaid korraga. Lisaks tavalistele kliendiandmetele (telefon, e-mail), saate importida teile saadaolevaid detailsemaid andmeid.

Kuidas jätkata hulgiimporti Liveagent`is?

Selleks, et teostada LiveAgent`is hulgiimporti on teil vaja ette valmistada CSV fail, kus väärtused eraldatakse komadega. See peaks sisaldama vajalikke andmeid kasutate ning organisatsioonide kohta. See tööriist võimaldab mitme kasutaja lisamist süsteemi kiiremini ja lihtsamalt.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo