API

Mis on API?

API`t kutsutakse ka rakenduse programmeerimise liideseks. See on kombinatsioon erinevatest protokollidest, tööriistadest ja koodidest. API`t kasutatakse rakenduste tarkvara loomiseks ja tarkvara segmentide omavahel suhtlemiseks. See defineerib, kuidas komponendid peaksid koostööd tegema. API võimaldab rakendustel omavahel suhelda. See toob arendajatele käsud tavaliste toimingute tegemiseks.

Tutvuge LiveAgent’i täieliku API viitega.

API
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Mida API tähendab?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “API/rakenduse programmeerimise liides on komplekt reegleid, mis kirjeldavad täpselt, kuidas programmid omavahel suhtlevad. See on täpsustus selle kohta, milline peaks olema suhtlus tarkvara komponentide vahel. API on arvutirakenduste rutiinide, protokollide ja IT-lahenduste kogum.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas LiveAgent jagab oma API`t?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “LiveAgent pakub infot oma API kohta.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Millised tegevused on saadaval läbi LiveAgent´i API?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Saadaolevad LiveAgent`i API tegevused sisaldavad: Laadi alla ettevõtete nimekiri. Kustuta vestlusi. Loo uusi vestlusi. Registreeri uusi kliente. Laadi alla oma osakondade nimekiri. Eemalda teadmistebaasi kirjeid. Osakonna raportid” } }] }

KKK

Mida tähendab API?

API või rakenduse programmeerimise liides on komplekt reegleid, mis kirjeldavad täpselt, kuidas erinevad programmid omavahel suhtlevad. See on täpsustus juhistest, milline peaks olema suhtlus erinevate tarkvara komponentide vahel. API rakendamine on arvutirakenduste rutiinide, protokollide ja IT-lahenduste kogum.

Kas LiveAgent jagab oma API`t?

LiveAgent annab täieliku info oma API kohta.

Millised tegevused on saadaval läbi LiveAgent´i API?

Saadaolevad LiveAgent API tegevused sisaldavad: .Laadi alla ettevõtete nimekiri. Kustuta vestlusi. Loo uusi vestlusi. Registreeri uusi kliente. Laadi alla osakondade nimekiri. Eemalda teadmistebaasi kirjeid. Osakonna raportid

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo