Agendi paneel

Mis on agendi paneel?

Kui agendid logivad oma LiveAgent`i kontole saavad nad asju hallata Agendi paneelilt. Nad saavad aktiveerida plugina, luua ja hallata sedeleid, asendada vaikimisi Liveagent`i logo, luua uusi kasutajaid, redigeerida organisatsioone ja palju muud. Vestluse sessioone on võimalik algatada otse Agendi paneelilt. Kõik on koondatud ühte kohta. agendi paneel asub Liveagent`i akna vasakul pool. Selle kasutamine on lihtne ja selge.

Mis on agendi paneel?

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Mis on agendi paneel?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agendi paneel on saadaval Liveagent`is. See asub vasakul pool ning seda on ülimalt lihtne kasutada ning see on selge agentide meeskondade komponent. ” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Mida saate agendi paneelil teha?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agendi paneel võimaldab teil hallata kõike otse Liveagent`is. Saate aktiveerida plugina, sorteerida kõiki sedeleid, ja teha muudatusi. Mis teid veel ootab? Pääsete kerge vaevaga juurde kohandatud e-mailide mallidele ja agendi e-maili mallidele, et oma suhtlust paremini reguleerida.” } } ] }

KKK

Mis on agendi paneel?

Agendi paneel on saadaval Liveagent`is. See asub vasakul pool ja seda on ülimalt lihtne kasutada ning see on selge agentide meeskondade komponent.

Mida saate agendi paneelil teha?

Agendi paneel võimaldab teil hallata kõike otse Liveagent`is. Saate aktiveerida plugina, sorteerida kõiki sedeleid, ja teha muudatusi. Mis teid veel ootab? Pääsete kerge vaevaga juurde kohandatud e-mailide mallidele ja agendi e-maili mallidele, et oma suhtlust paremini reguleerida.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo