Zentap

Mis on Zentap?

Zentap on mitmeosaline turunduslahendus ja veebisaitide koostaja, mis keskendub kinnisvarabüroodele ja üksikutele kinnisvaramaakleritele oma teenuste pakkumisele. Teenused sisaldavad müügivihjete genereerimist, sotsiaalmeedia postituste automatiseerimist, videosisu koos brändinguga, kinnisvaramaaklerite veebilehti, Facebooki lehe optimeerimist ja palju muud. 

Kuidas Zentapi kasutada?

Kas kinnisvara turunduse eest hoolt kandmine tundub aeglane? Valige Zentap ja alustage oma turunduskampaaniaid tõhusa ja usaldusväärse lahendusega, mis on loodud ainult sel eesmärgil. Lisaks saate Zentapi abil luua oma ettevõtte jaoks fantastilise veebisaidi.

Kinnisvara veebisaidid on suurepärane võimalus anda inimestele teada Teie brändist, teenustest ja hämmastavatest pakkumistest. Sellepärast on oluline lasta klientidel Teiega soovi korral koheselt ühendust võtta. LiveAgent saab Teid selles piletisüsteemi ja reaalajas vestlusega aidata.

Kui ühendate oma e-posti LiveAgenti piletisüsteemiga, saate hõlpsalt sorteerida klientide e-kirju, hoides samal ajal kõik korrastatuna ja tähtsuse järjekorras. Suhtluse veelgi kiiremaks muutmiseks võite lihtsalt paigutada oma veebilehele reaalajas vestluse vidina. Teie tulevased kliendid näevad vestluse vidinat kohe, saavad sellel klõpsata ja alustada Teiega viivitamatult vestlust.

LiveAgenti reaalajas vestluse vidin on kõige kiiremate seas, selle vestluse kuvamise kiirus on 2,5 sekundit. Vaadake võrdlust ja veenduge ise. Seda toetavad ka paljud kasulikud funktsioonid, mis tagavad, et Te oma vestlustesse ei eksiks. 

Proaktiivsed vestluskutsed tagavad, et Teie reaalajas vestluse vidinat märgatakse iga veebilehe külastaja poolt. Reaalajas trükkimise vaade võimaldab Teil näha kliendi poolt kirjutatud juba enne, kui nad selle Teile saadavad. Valige galeriist vestlusnupu disain või looge enda oma. Heitke pilk terviklikule reaalajas vestluse funktsioonide nimekirjale, et näha mida see veel suudab. 

Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Mis on Zentapi integreerimise hüved?

  • Spetsiaalne kinnisvaraturunduse lahendus
  • Suurepärane veebisaitide koostaja, mis aitab Teil oma oskusi näidata
  • Lihtne kommunikatsioon LiveAgenti piletisüsteemi abil
  • Üks kiiremaid reaalajas vestlusi Teie veebilehel
  • Lihtne integratsiooni protsess

Let your clients reach you faster with live chat

Place a LiveAgent live chat on your real-estate website and provide them with a fast communication option

Kuidas integreerida LiveAgent Zentapiga?

LiveAgenti reaalajas vestluse nupu Zentapi veebilehele integreerimiseks on vaja läbida paar lihtsat etappi. Jälgige allolevat juhendit, et õppida, kuidas see protsess lõpule viia. 

  • Kui Teil pole oma Zentapi veebisaiti valmis, alustage ehitamist nende intuitiivse drag-and-drop koostajaga. Saate registreeruda, klõpsates sellel lingil, mis viib Teid Zentapi kodulehele.
Zentapi veebisaitide koostaja, millel on vasakul paneelil mitu võimalust
Zentapi veebilehe koostaja
  • Kui Teie veebisait on valmis ja redaktor on endiselt avatud, klõpsake vasakul paneelil Elementidele ja leidke Integratsioonid. Siit leiate LivAgenti integratsiooni. Lisage see oma veebisaidile ja esitage üksikasjad – oma LiveAgenti ettevõtte nimi ja vestlusnupu ID. ID leiate integratsioonide vahekaardilt vestlusnupu sätete alt. Otsige oma koodist selline rida. Kui olete valmis, salvestage lihtsalt nupp ja Teie reaalajas vestluse vidin on paigaldatud.
LiveAgenti reaalajas vestluse nupu seaded koos integreerimise koodiga ja esile tõstetud vestlusnupu ID-ga
LiveAgenti reaalajas vestluse ID

Ongi kõik, Teie reaalajas vestlus paigutatakse veebisaidile ning kliendid saavad Teiega igal ajal ühendust võtta. Kas soovite reaalajas vestluse kohta rohkem teada saada? Vaadake seda artiklit reaalajas vestluse etiketi kohta või uurige siit rohkem reaalajas vestluse funktsioonide kohta.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Zentap?

Lisaks turunduslahenduste pakkumisele on Zentapil veebisaitide ehitaja, mille eesmärk on aidata kinnisvarabüroodel ja üksikutel agentidel oma veebisaite üles ehitada. Ettevõte pakub müügivihjete genereerimise teenuseid, automatiseeritud sotsiaalseid postitusi, videosisu koos brändi integreerimisega, kinnisvaramaaklerite veebisaite, Facebooki lehe optimeerimist ja palju muud.

Kuidas Zentapi kasutada?

Zentapiga on Teil tõhus ja usaldusväärne turunduslahendus, mis on spetsiaalselt selleks loodud. Zentapi veebisaitide ehitaja aitab Teil luua oma ettevõtte jaoks imelise veebisaidi. Kinnisvara veebisaitidel saate reklaamida oma brändi, teenuseid ja hämmastavaid pakkumisi. Õnneks saavad LiveAgenti piletisüsteem ja reaalajas vestlus Teid samuti aidata.

Kuidas integreerida LiveAgenti reaalajas vestlus Zentapi veebilehele?

  • Avage Zentapi redigeerijas vasakpoolselt paneelilt Elemendid ning otsige üles integratsioonid
  • Leidke LiveAgent ning paigutage see oma veebilehele
  • Sisestage oma LiveAgenti ettevõtte nimi ja vestlusnupu ID

Ongi kõik!

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo