Zentyal

Mis on Zentyal?

Zentyal on Linuxil põhinev meiliserver ja grupitöölahendus. Sellel on tasuta allalaaditav arenduse lisand ja saadaval on ka lähtekood. Zentyal on saadaval kahes paketis – Zentyal Server VKEdele ja Zentyal Cloud hostingu pakkujatele. Meiliserveri lahendus on mõeldud eelkõige ettevõtetele, kellel on teatud oskused ja kogemused meiliserverite paigaldamise ja hooldamisega. Zentyal pakub viirusetõrjet ja rämpspostivastast kaitset, samuti kalendri- ja kontaktifunktsioonid.

Kuidas Zentyali kasutada?

Zentyal on meiliserveri lahendus, mis sobib ettevõtetele, kus on oskuslikud meeskonnad, kes teavad, kuidas meiliservereid seadistada, konfigureerida ja hooldada. See on varustatud Microsoft Active Directory ühilduvusega, nii et saate kliente hõlpsalt hallata. Zentyal pakub kliendituge kõikidele klientidele, kui nad abi vajavad, kuid seda on lihtne kasutada ka ilma abita. Veebisait pakub lahenduse kohta palju teemasid sisaldavat dokumentatsiooni ja kliendiportaali. Samuti saate integreerida oma Zentyali e-posti LiveAgentiga ja kasutada seda oma peamise klienditoe suhtluse platvormina.

LiveAgenti piletisüsteem võib integreerida Teie virtuaalsed meilidomeenid üheks spetsiaalseks klienditoe lahenduseks. Kasutage ära paljusid tootlikkuse funktsioone, nagu universaalne postkast, mis salvestab kliendisuhtluse mis tahes kanalist või eelmääratletud vastuseid, mis võimaldavad Teil kiiremini vastata. Poolitage pileteid, kui ilmneb keeruline probleem, või seadistage reeglid, et luua erinevaid automaatikaid, mis hoolitsevad ülesannete eest.

Saate lisada ka rohkem kui lihtsalt e-posti. Looge digitaalne kõnekeskus, seadistage oma veebilehele reaalajas vestluse vidin, ehitage kliendiportaal koos teadmusbaasiga, või lisage oma sotsiaalmeedia kontod Facebookist, Twitterist, Instagramist ja Viberist. Iga suhtluskanalit toetavad mitmesugused tootlikkuse funktsioonid, mis teevad Teie töövoo organiseeritumaks ja lihtsamaks.

Millised on Zentyali integreerimise eelised?

  • Saadaval on klienditeenindus
  • Natiivne Microsoft Active Directory ühilduvus
  • Piiramatu arv virtuaalseid domeene

Kuidas integreerida Zentyal LiveAgentiga

LiveAgenti piletisüsteemi saab integreerida Zentyaliga IMAP/POP3 kaudu. LiveAgenti kseadistamise sätted muudavad selle valiku hõlpsasti juurdepääsetavaks. Järgmine samm-sammuline juhend aitab Teil Zentyali oma piletisüsteemiga integreerida.

Zentyali koduleht alamlehtede ja teabega
Zentyali koduleht
  • Kas peate esmalt Zentyali installima? Lihtsalt minge Zentyali veebisaidile ja valige endale sobiv pakett. Abistav kliendiportaali jaotis on saadaval Zentyali veebisaidil, sealhulgas ka paigaldusjuhend. Kui Teil on Zentyali juurdepääs ja olete selle juba konfigureerinud, lülituge LiveAgentile ja jätkake järgmiste sammudega.
Zentyali tasuliste pakettide sektsiooni Zentyali veebilehel
Zentyali hinnad
  • Nüüd, kui Zentyal on konfigureeritud ja kasutamiseks valmis, navigeerige oma LiveAgenti kontole. Kui Teil seda veel pole, alustage tasuta prooviperioodiga. Vajutage Loo nupule jaotises Seadistused > E-post > Meilikontod. Näete saadaolevate meiliteenuse pakkujate loendit. Klõpsake allosas valikul Muu ja seejärel järgmises aknas IMAP/POP3.
Zentyali integreerimine IMAP-i või POP3-ga
IMAP/POP3
  • Zentyali edukaks integreerimiseks peate LiveAgentile esitama Zentyali üksikasjad. Peate sisestama kasutajanime, parooli ja e-posti aadressi. Kui need on sisestatud, valige toomise meetod koos serveri teabe ja pordiga. Ärge unustage sisestatud e-posti aadresside seast valida piletite haldamise eest vastutavat osakonda. Seejärel klõpsake konfigureerimise lõpetamiseks akna allosas nuppu Salvesta.
Zentyali üksikasjad LiveAgenti integreerimisel
Zentyali integreerimine

Nüüd on kõik paika pandud. LiveAgent hangib nüüd Zentyali meilid Teie piletisüsteemist. Vaadake alloelvast videos, mlleks LiveAgent veel võimeline on. Lisaks saate vaadata funktsioonide lehte ja klienditoe kohta lisateabe saamiseks Akadeemia lehte.

LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Zentyal?

Zentyal on tarkvaralahendus meili- ja grupitöö jaoks, mis töötab Linuxis. Tasuta allalaadimiseks on saadaval arendamise lisand ja ka lähtekood. See on saadaval kahes erinevas paketis: Zentyal Server väikeettevõtetele ja Zentyal Cloud hostimisettevõtetele. Meiliserveri lahendusest saab kõige rohkem kasu ettevõte, kellel on meiliserverite installimise ja hooldamise kogemus. Lisaks viiruse- ja rämpspostitõrjele pakub Zentyal kontakt- ja kalendriteenuseid. 

Kuidas Zentyali kasutada?

Zentyali abil saavad meiliservereid seadistada ja hooldada kogenud inimeste meeskonnad, kes mõistavad meiliserveri kasutamist. Microsoft Active Directory on natiivselt toetatud, et saaksite kliente hõlpsalt hallata. Kui klient vajab Zentyali osas abi, saab ta seda klienditoe osakonna kaudu. Veebilehel on saadaval ka kliendiportaal, mis sisaldab mitmeid lahenduse teemasid. Alternatiivina saate integreerida Zentyali LiveAgentiga ja kasutada seda oma kasutajatoega suhtlemiseks.

Millised on Zentyali integratsiooni kasutamise eelised?

  • Saadaval klienditugi
  • Natiivne Microsoft Active Directory ühilduvus
  • Piiramatult virtuaalseid domeene

Kuidas Zentyali serverit installida?

Zentyali serverit saab installida käepärase installiviisardi kaudu, mille saab lehelt alla laadida. See viib Teid samm-sammult läbi kogu installiprotsessi. Mugava juhendi leiate ka Zentyali veebisaidi jaotisest Dokumentatsioon, mis sisaldab konfiguratsioonivalikuid ja muud teavet.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo