Ucraft

Mis on Ucraft?

Ucrafti veebisaitide koostaja eesmärk on muuta Teie veebiideed veebipõhiseks reaalsuseks. Selle eesmärk on muuta veebisaitide arendamise protsess lihtsamaks, kiiremaks ja keskenduda kvaliteedile. Kui soovite luua veebisaidi enda, oma ettevõtte või sündmuse jaoks, on Ucraft suurepärane võimalus. Ucrafti abil saate hõlpsalt ja kiiresti veebis lehti luua, lohistamise abil. Hankige rohkem külastajaid luues kauni veebilehe.

Kuidas Ucrafti kasutada?

Ucraft sobib kõigile, kes soovivad luua isikliku või ettevõtte veebisaidi. See on otstarbekas sihtlehtede, blogimisplatvormide ja veebipoodide loomiseks. Ucrafti abil saate luua oma ettevõtte veebisaidi ja reklaamida oma ettevõtet või rajada veebipoe ning müüa veebis rohkem tooteid ja teneuseid. 

Iga suurepärane veebipood vajab suurepärast klienditeenindust. Õnneks on seda LiveAgenti abil võimalik hõlpsasti pakkuda, lisades oma veebilehele vestlusnupu/a> ja ühendades oma tugiteenuse e-posti meie piletisüsteemiga.

Reaalajas vestlus on hämmastav klienditoe tööriist ja mugav vahend kliendi-agendi suhtluseks. Selle teeb suurepäraseks lihtsus. Võite luua kohandatud vestlusnupu LiveAgenti seadistustes – valida disaini, seadistada vormid ja teised detailid ning seejärel kopeerida ja kleepida koodi oma veebilehele. 

Veebisaidi külastajad näevad nuppu koheselt ja saavad klienditoega ühenduse loomiseks sellele klõpsata. Suhtlus on vahetu ja Teie kliendid saavad jätkata ostlemist, ilma et peaksid pettuma Teie toodete või teenustega seoses lahendamata küsimustes.

Parim asi on see, et reaalajas vestlus on ühendatud kogu LiveAgenti piletisüsteemiga, mis suudab käsitleda ka e-kirju, kõnekeskuse kõnesid, kliendiportaale ja sotsiaalmeediatFacebooki, Twitterit, Instagrami ja Viberit. Samuti on see täis funktsioone, mis aitavad Teil sujuvamalt ja kiiremini tööd teha.

Kasutage ära reaalajas trükkimise vaadet, et näha mida kliendid Teile kirjutavad juba enne saatmisnupule vajutamist. Saate valmis panna vastused levinud küsimustele konserveeritud sõnumite abil, samas kui proaktiivsed vestluskutsed tagavad, et Teie vestlusnuppu märgatakse. 

Kas me mainisime, et meie reaalajas vestlus on üks kiiremaid reaalajas vestluse vidinaid? Selle vestluse kuvamise kiirus 2,5 sekundit. Vaadake võrdlust sellel lingil.

Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Ucrafti kasutamise eelised?

  • Tõhus ja lihtne veebisaitide koostaja
  • Sisaldab logo ehitajat
  • Kiire suhtlus tänu LiveAgentile
  • Ühendatud täisfunktsionaalne piletisüsteem

Looking to provide faster support?

Add a LiveAgent live chat to your website and handle customer requests quickly and efficiently

Kuidas integreerida LiveAgenti reaalajas vestlus oma Ucrafti lehele?

Kas olete huvitatud sellest, kuidas lisada oma veebisaidile reaalajas vestluse vidin? Järgige allolevat integreerimise juhendit, et teada saada, kuidas oma Ucrafti veebisaiti luua ja kuidas integreerida LiveAgenti reaalajas vestluse vidin oma veebilehele. Kui te pole oma Ucrafti veebisaiti veel loonud, järgige esimesi samme. Kui aga olete selle juba teinud ja avaldanud, jätke esimesed sammud vahele ja minge otse reaalajas vestluse vidina seadistusse.

  • Minge Ucrafti veebisaidile ja klõpsake paremas ülanurgas nuppu Alusta. Teid suunatakse kohe veebisaidi loomise lehele.
Ucrafti koduleht Alustamise nupuga paremal ülaosas
Ucrafti koduleht
  • Nüüd saate valida enam kui 120 malli vahel. Kategooriad hõlmavad äri, e-kaubandust, isiklikku, blogi, sündmust ja palju muud. Vaadake neid hästi ja valige oma vajadustele kõige sobivam. Seejärel valige oma Ucrafti alamdomeeni nimi ja klõpsake alustamisele.
Ucrafti malli valimise ekraan mitme malli valikuga
Valige oma mall
  • Järgmised sammud võimaldavad Teil valida maksevalikud ja võimaluse alustada tasuta 14-päevase prooviperioodiga. Kui olete seda teinud, suunatakse Teid veebisaidi redaktorisse ja saate hakata oma veebisaiti kohandama. Redigeerija on väga kasutajasõbralik, et aidata Teil vältida probleeme veebisaidi kohandamisel.
Kuidas integreerida LiveAgenti reaalajas vestlus oma Ucrafti lehele? - App - Uploads - 2021 - 08 - Ucraft Website Editor.png
Ucrafti redaktor
  • Kui olete valmis ning soovite lisada LiveAgenti reaalajas vestluse nupu, vajutage Juhtpaneelile vasakul ja liikuge Integratsioonidele. Nüüd valige nimekirjast LiveAgent ja sisestage oma andmed – LiveAgenti ettevõtte nimi and vestlusnupu ID. Vajutage Ühenda.
Kuidas integreerida LiveAgenti reaalajas vestlus oma Ucrafti lehele? - App - Uploads - 2021 - 08 - Ucraft Live Chat Liveagent.png
Ucrafti LiveAgenti integratsioon

Ongi kõik, Teie integratsioon on lõpule viidud ja Teie LiveAgenti reaalajas vestlus on valmis klientide küsimuste ja taotluste lahendamiseks. Heitke pilk LiveAgenti akadeemiasse, et õppida, kuidas reaalajas vestlusega õigesti suhelda, või sirvida reaalajas vestluse funktsioone, et näha, milleks see võimeline on.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Ucraft?

Ucraft on intuitiivne veebisaitide koostaja, mida saavad kasutada nii algajad kui ka professionaalid. See lihtsustab veebisaitide loomise protsessi ja kiirendab seda, pidades samal ajal silmas kvaliteeti. Ucraftil põhinev veebisait on suurepärane võimalus, kui olete huvitatud oma ettevõtte või sündmuse jaoks veebisaidi loomisest. 

Kuidas kasutada Ucrafti LiveAgentiga?

Klienditeenindus on e-poe ja ettevõtte veebisaidi edu jaoks hädavajalik. Hea uudis on see, et LiveAgent muudab selle protsessi lihtsaks, lisades oma veebisaidile vestlusnupu ja hankides piletisüsteemi, mis seob Teie tugiteenuse meili Teie vestlusnupuga.

Kuidas integreerida Ucraft LiveAgentiga?

See on lihtne! Kui olete oma veebisaidi kätte saanud ja redigeerimist alustanud, minge Juhtpaneel & gt; Integratsioonid ja valige LiveAgent. Pärast seda peate esitama ainult oma klienditoe lingi ja vestlusnupu ID. Kui klõpsate nuppu Ühenda, on integreerimine lõppenud.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo