Webflow

Mis on Webflow? 

See on veebilehe koostamise platvorm, mille kasutamine ei nõua koodi. See muudab selle kasutamise lihtsaks nii algajatele, kui edasijõudnud kasutajatele. Webflow toetab vastavaid veebilehti ja genereerib koodi samal ajal, kui teie disainite veebilehte oma ettevõttele, blogile, portfooliole või ülikoolile.

Kuidas saate Webflow`d kasutada?

Soovite promoda oma ettevõtet internetis? Hakake kasutama Webflow`d ja looge nende imelise redigeerijaga oma unistuste veebileht. Te ei pea selle jaoks kodeerimist õppima, lihtsalt ehitage see üles silma järgi ja pange see tööle. Webflow on ideaalne üldiste eesmärkide täitmiseks nagu ettevõtlus, blogimine või e-poed.

Veenduge, et annate oma klientidele täpselt seda, mida nad on teie veebilehele saama tulnud. Parim osa on see, et te saate oma klienditoe haldamiseks kasutada LiveAgent`i ja seda tänu live vestlusele ja teistele tööriistadele.

LiveAgent’i live vestluse vidin muudab klientidel oma küsimustele vastuste saamise palju lihtsamaks. Veelgi enam, see võib tänu juurdepääsetavusele tõsta paljuski teie müügivõimet. Sirvides kliendid sageli avavad selle, et küsida toote kohta infot, mis tähendab, et saate neile abiks olla ja neid tooteomadustes ise veenda.

Live vestlus on teie töö lihtsamaks muutmiseks täielikult funktsionaalne. Tutvuge funktsioonidega nagu reaalajas trükkimise vaade, mis võimaldab näha, mida kliendid trükivad juba enne, kui nad sõnumi teile saadavad või proaktiivsete kutsetega, mis annavad teile veebilehe külastajatest märku. Meie live vestluse vidin on kiireimate saadaolevate vestluse seas – vestlus kuvatakse kiirusega 2.5 sekundit. Võrdlusega saate tutvuda siin.

Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Mis on Webflow eelised?

 • Arenenud veebilehe koostaja
 • Kodeerimist pole vaja
 • Toetab tundlikke veebilehti
 • Truudus makettide ja live veebilehtede vahel

Get more sales with LiveAgent live chat

Place a chat button on your website and provide guidance and support for your visitors today

Kuidas integreerida Webflow`d LiveAgent`iga?

LiveAgent`i live vestluse vidina oma Webflow veebilehele integreerimine on lihtne protsess, mis on teostatav minutitega. Teil tuleb ainult kood kleepida ja salvestada see oma veebilehele. Järgige allpool olevaid juhiseid, et saada teada, kuidas seda teha.  

Prooviperioodi võimalusega Webflow koduleht üleval paremal
Alustage oma Webflow prooviperioodiga
 • Nüüd õpite, kuidas luua LiveAgent`is vestluse nuppu. Avage oma LiveAgent`i konto (või alustage tasuta 14-päevase prooviperioodiga, kui teil seda veel pole) ja minge Konfiguratsioon > Vestlus > Vestluse Nupud ja klikkige ülaosas asuval Loo nupul.  
Vestlusnupu loomine LiveAgent`i konfiguratsioonis
Uue nupu loomine
 • Veenduge, et sirvite vestluse nupu galeriid ja valite oma veebilehe jaoks õige nupu. Saate seda kohandada ja teha oma valiku mitmete võimaluste vahel – mull, külje, nurganupud ja muud. Samuti on teil võimalus laadida üles oma enda nupu disain pildina või HTML koodina. Valik on teie.
Vestluse nupu galerii suure vestlusnupu valikuga LiveAgent`is
Valige vestluse nupp
 • Kui olete disaini valinud on aeg nupp konfigureerida. Andke nupule eristuv nimi, valige vestluste eest vastutav osakond ja keel. Seejärel sirvige veebilehe seadetes ja kohandage nupp endale meelepäraselt. Seda on lihtne teha. Kui olete valmis saanud, Salvestage nupp või testige seda esmalt, kas see vastab teie standarditele.
Vestlusnupu konfiguratsioon LiveAgent`is
Nupu konfigureerimine
 • Nüüd suunduge vestluse nupu integratsiooni sektsiooni, vasakul paneelis. Kopeerige sinna kood ja suunduge oma Webflow lehe redigeerijasse.
Vestlusnupu kood pärast edukat Liveagent`i konfiguratsiooni
Kopeerige kood
 • Minge Webflow redigeerija vasakusse paneeli ja klikkige Lehed. Valige lehekülg, kuhu soovite oma LiveAgent`i live vestluse nupu paigaldada ja sirvige allapoole, kuni näete Kohanda Koodi valikut. Asetage nupp oma koodi ja Salvestage. Ongi valmis.
Webflow kohadatud koodi võimalused LiveAgent´i integratsiooni protsessis
Paigaldage vestlusnupu kood

Nüüd olete valmis vastama saabuvatele klientide küsimustele ja päringutele imelise kiirusega. Soovite saada live vestluse toe kohta rohkem teada? Sirvige LiveAgent`i Akadeemia artikleid, et saada teada, kuidas kergusega klientide probleeme lahendada.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Webflow?

See veebilehe koostamise tööriist võimaldab teil luua oma veebilehe ilma, et peaksite koodi kirjutama. Seega on selle kasutamine lihtne nii algajatele, kui edasijõudnutele. Veebilehtesid saab disainida Webflow liideses, mis genereerib koodi, kui seda disainite.

Kuidas saate kasutada Webflow`d?

Hakake Webflow`ga peale ja looge unistuste veebileht. Kodeerimist pole vaja õppida, lihtsalt ehitage seda silma järgi ja saate veebilehte peagi kasutada. Webflow`ga saate luua eriotstarbelisi veebilehti, sealhulgas ettevõtetele, blogidele ja e-kaubandusele. Pärast seda, saate paigaldada LiveAgent`i live vestluse nupu ja pakkuda veebilehe külastajatele kiiret suhtlusmeetodit.

Mis on Webflow kasutamise eelised?

 • Arenenud veebilehe koostaja
 • Ei nõua kodeerimist
 • Toetab tundlikke veebilehti
 • Truudus makettide ja reaalajas saitide vahel
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo