Salesflare

Mis on SalesFlare?

Salesflare on kliendisuhete haldamise lahendus (CRM) väikestele firmadevahelise e-kaubanduse ettevõtetele ja start-up-ettevõtetele. Salesflare võimaldab Teil erinevate automatiseerimiste abil müüa rohkem vähema tööga. See täitab automaatselt Teie aadressiraamatu, jälgib erinevaid vestlusi ning kogub Teile andmeid sotsiaalmeediast, e-kirjadest, ettevõtte andmebaasidest, telefonist ja kalendrist.

Kuidas seda kasutada?

Salesflare’i LiveAgenti integratsiooniga saate lisada ja välja võtta andmeid vestlustest ning vormidest. Saate kuvada andmeid LiveAgentis ning hoida toimuval silma peal. Kasutage neid andmeid oma klientidele parema ja kiirema toe pakkumiseks reaalajas vestluse abil.

LiveAgenti reaalajas vestlus loodi selleks, et saaksite oma klientidele kiiret tuge pakkuda. Sellel on lisaks tootlikkuse integratsioonide/a>, nagu Salesflare, mitmesuguseid kasulikke funktsioone. Seadke oma vastused kiiremini valmis reaalajas trükkimise vaate abil, mis näitab Teile klientide poolt trükitut enne selle saatmist.

Kohandage oma vestluse välimust ja tunnetust või laadige üles kohandatud vestlusnupu kavandid, mis sobituvad Teie brändiga. Kasutage ära proaktiivseid vestluskutseid, et meelitada kliente kontakteeruma.

Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Mis on Salesflare’i kasutamise hüved?

  • Võtke välja andmeid vestlustest ja vormidest
  • Jälgige Salesflare’i LiveAgentist
  • Elimineerib pideva rakenduste vahetamise
  • Töövoo suurenemine

Provide fast support with live chat

Get access to our lightning fast live chat and provide better support today

Kuidas integreerida Salesflare’i CRM LiveAgenti?

LiveAgent sisaldab Salesflare CRM-i integreerimise pistikprogrammi, mis tuleb aktiveerida ja konfigureerida. Protsess on lihtne ja selle lõpuleviimine võtab vaid paar minutit. Järgige alltoodud samme, et õppida, kuidas seda iseseisvalt teha.

  • Avage LiveAgent ning liikuge Seadistamine > Süsteem > Pistikprogrammid. Otsige pluginate nimekirjast Salesflare’i integratsioon ja vajutage aktiveerimise lülitile. Pärast seda LiveAgent taaskäivitub.
Salesflare'i integratsiooni pistikprogramm LiveAgenti seadistustes
Salesflare’i integratsiooni pistikprogramm
  • Pärast LiveAgenti taaskäivitamist otsige pistikprogrammide nimekirja ülaosast üles aktiivne pistikprogramm ning vajutage seadistamise hammasratta nupul. Te näete API võtme välja. Teil on tarvis hankida API võti Salesflare’i seadetest.
API väli Salesflare'i integratsiooni pistikprogrammis LiveAgentis
API väli pistikprogrammis
  • Salesflare’is liikuge Settings > API keys looge uus API võti vajutades Create nupule. Andke API võtmele nimi ning vajutage Create. Kopeerige API võti ja naaske LiveAgenti, kus on Salesflare CRM-i integratsioon avatud.
API võtmed Salesflare'i seadistustes
API võtmed Salesflare’is
  • Kleepige API võti LiveAgenti Salesflare’i integratsiooni API võtme väljale seadistuste paneelis nagu näidatud eelnevates sammudes. Seejärel vajutage Salvesta
Uus API LiveAgenti Salesflare'i integratsiooniks
Uus LiveAgenti API

Ongi kõik, Teie Salesflare’i integratsioon on nüüd aktiivne. Kas soovite rohkem teada saada meie reaalajas vestluse kohta? Heitke pilk meie reaalajas vestluse tarkvara lehele või sirvige reaalajas vestluse funktsioone, et näha, milleks see võimeline on.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Salesflare?

Salesflare on kliendisuhete haldus, enamjaolt mõeldud väikestele ettevõtetele, mis tegutsevad ärilt ärile otseturundusega . 

 

Mis on Salesflare'i LiveAgenti integreerimise hüved?

- sujuv töövoog

- pole tarvis liideseid vahendada

- võtke välja/ edastage andmeid vestlustest ja vormidest

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo