Optimal Call

Mis on Optimal Call?

Optimal Call on Slovakkia VoIP, kommunikatsiooniteenuse pakkuja. Nad pakuvad oma teenust ettevõtetele ja eraklientidele, kes asuvad Slovakkias ja Tšehhis. Lisaks pakub Optimal Call võimalust osta erinevaid eksklusiivseid telefoninumbreid, mis põhinevad erinevatel geograafilistel asukohtadel.

Nende teised teenused koosnevad kõnekeskusest ning ühendustest teiste ettevõtte süsteemidega nagu näiteks CRM, SIP Trunking ja CPBX (Cloud Private Branch Exchange) telefonivõrgustikud.

Kuidas saan Optimal Call`i koos LiveAgent`iga kasutada?

VoIP pakkujana saab Optimal Call hakkama teie internetikõnedega ning varustab teid telefoninumbriga. Numbri saate lisada Liveagent`i, et luua kõnekeskusega omnikanal kasutajatugi.

Kui lisate oma numbri LiveAgent`i saate seda kasutada oma põhilise kõnekeskuse tarkvarana. LiveAgent pakub teie töövoogude lihtsustamiseks mitmeid funktsioone muutes teie klientide kõned hallatavamaks tänu kõnekeskuse funktsioonidele ning automatiseerimisele.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Optimall Call`i lisamine LiveAgent`i – palju see maksab? 

Kuigi Optimal Call on eraldi makseplaanidega tasuline teenus, pole teil vaja LiveAgent  integratsiooni eest lisa maksta. Lisage Optimal Call numbrid LiveAgent kasutajatoesse ja hakake tasuta helistama.

Millised on Optimal Call`i  kasutamise eelised?

 • Taskukohased hinnad
 • Teenused eraisikutele ja ettevõtetele
 • Eksklusiivsed ja kergesti meeldejäävad telefoninumbrid
 • CPBX ja SIP kanalid

Ready to set up your call center?

Handle all callers from one omnichannel solution. Start your free 14-day trial and create your call center today!

Kuidas saan integreerida Optimal Call`i LiveAgent`i?

Optimal Call on juba LiveAgent kontol olemas; puudub vajadus lisapluginate järgi või kolmanda osapoole teenustega integratsioonide loomiseks. Lisage oma Optimal Call number ja hakake helistama. Siit saate teada, kuidas seda teha.

 • Teil on vaja Optimal Call kasutajanime, parooli ja numbrit. Logige oma Optimal Call kontole või looge uus konto. Registreerimisel saate kasutaja, salasõna ja telefoninumbriga e-maili.
Kuidas saan integreerida Optimal Call`i LiveAgent`i? - Registracny Formular
Registreerumiseks kliki
 • Alternatiivina leiate infot oma Optimal Call konto profiili alt. Pange info järgmiste sammude jaoks valmis.
Kuidas saan integreerida Optimal Call`i LiveAgent`i? - App - Uploads - 2021 - 05 - Optimal Call Profile.png
Optimal Call profiili info
 • Avage oma LiveAgent konto, minge sektsiooni Konfigureerimine > Kõne > Numbrid. Klikkige oranžil nupul, et lisada LiveAgent`i uus number ja valida VoIP pakkujate nimekirjast Optimal Call.
Kuidas saan integreerida Optimal Call`i LiveAgent`i? - App - Uploads - 2021 - 05 - Liveagent Optimal Call Voip Provider List.png
Optimal Call in the list of VoIP providers
 • Järgmisena sisestage oma kasutajaparool ja Optimal Call number. Saate numbrile nime anda, valida väljahelistamise suunakoodi, määrata osakonna, mis tegeleb sellelt numbrilt tulevate kõnedega ja lülitada sisse kõnede salvestamise. Kui te olete lõpetanud, klikkige akna alaosas Lisa.
Kuidas saan integreerida Optimal Call`i LiveAgent`i? - App - Uploads - 2021 - 05 - Liveagent Optimal Call Configuration.png
OptimalCall configuration

Teie Optimal Call number on LiveAgent`iga ühendatud ja saate kõnede tegemise ja vastamisega alustada. Soovite LiveAgent kohta rohkem teada saada? Tutvuge allpool oleva videoga.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Optimal Call?

Optimal Call on Slovakkia kommunikatsiooni ja VoIP pakkuja. Firma pakub teenuseid Slovakkia ja Tšehhi klientidele.

Optimal Call`i lisamine LiveAgent`i - palju see maksab?

Optimal Call integratsioon on lisatud plaani, lisatasusid ei rakendu. Saate lisada oma numbri ja hakata helistama ilma lisa maksmata.

Kuidas saan Optimal Call`i LiveAgent`i integreerida?

Optimal Call on LiveAgent`i sisseehitatud, seega puudub vajadus integratsiooni pluginate ja kolmandate osapoolte teenuste järgi. Kõik, mida peate tegema on lisama oma numbri ja konto detailid. 

 • Minge Konfiguratsioon > Kõne > Numbrid LiveAgent`is
 • Looge uus number ja valige Optimal Call oma VoIP pakkujana
 • Sisestage oma kasutajanimi, salasõna, number ja muud detailid
 • Klikkige Lisa ja ongi valmis
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo