IceWarp Mail Server

Mis on IceWarp Mail Server?

IceWarp on meiliserver ja koostöötarkvara. See sisaldab kohandatud domeenidega meili, dokumentide redigeerimisvõimalusi, kalendri jagamist, kiirsõnumeid ja muid koostöötööriistu. Lahendus töötab Windowsi ja Linuxi operatsioonisüsteemides. See pakub mooduleid, mis võivad laiendada selle grupitöö võimalusi, rämpspostikaitset ja viirusetõrjet.

Kuidas IceWarp Mail Serverit kasutada?

IceWarp on suurepärane koostöölahendus. See sobib igas suuruses ettevõtetele, kuna suudab hakkama saada mis tahes arvu kasutajatega. Lisage nii palju kui vaja ja tehke koostööd, vestelge või hallake dokumente kõigiga. IceWarp Mail Server on suurepärane meililahendus paljudele kasutajatugedele. Seda saab integreerida ka LiveAgenti kasutajatoe süsteemiga, et suurendada klienditoe võimalusi ja tööriistakomplekti.

LiveAgenti piletisüsteemi tarkvara aitab Teil hõlpsalt hallata e-kirju ja kontaktide loendeid. Lisaks võimaldab see Teil lisada reaalajas vestluse vidina oma veebilehele, ehitada kõnekeskuse või luua kliendiportaali koos teadmusbaasiga iseteeninduseks. Saate lisada ka Facebooki, Instagrami, Twitteri ja Viberi a> täiendavate sotsiaalmeedia võimaluste jaoks.

See pole veel kõik, sest kõiki neid suhtluskanaleid toetavad mitmesugused funktsioonid, mis aitavad Teil päevaga hakkama saada. Piletisüsteemi funktsioonid hõlmavad hübriidset piletivoogu, kasulike automaatikate loomiseks vajalikke reegleid, konserveeritud sõnumeid, eelnevalt määratletud vastuseid ja palju muud. Vaadake kõiki piletisüsteemi funktsioone ja heitke pilk videole, et näha milleks LiveAgent suuteline on.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Millised on IceWarp Mail Serveri integreerimise eelised?

 • E-posti server kohandatud domeeniga
 • Koostöö redigeerimisvõimalused
 • Jagatud kalender ja dokumendid
 • Käsitleb ükskõik kui palju kasutajaid

Stay frosty with LiveAgent

Handle incoming customer communication with a dedicated help desk solution from LiveAgent and improve your customer support

Kuidas integreerida IceWarpi Mail Server LiveAgentiga?

IceWarp Mail Serverit on lihtne LiveAgentiga integreerida tänu lihtsale ühendamisele LiveAgenti seadistamise suvandites. Järgige allolevat juhendit ja õppige, kuidas need kaks rakendust vaid mõne minutiga integreerida.

IceWarpi koduleht koos slogani ja lehealuste võimalustega
IceWarp koduleht
IceWarpi veebileht koos paigaldamise sektsiooni ja allalaadimise linkidega
IceWarpi paigaldamine
 • Kui olete oma IceWarp Mail Serveri meili käivitanud, avage LiveAgent ja klõpsake Seadistamine > E-post > Meilikontod ja seejärel vajutage oranžile Loo nupule. Menüüs kuvatakse mitu meiliteenuse pakkujat. Peate valima Muu. Valige kahe valiku vahel IMAP/POP3.
Valik IMAP/POP3 ja Edastamise vahel IceWarpi LiveAgenti integreerimise ajal
Valiga IMAP/POP3
 • Järgmises jaotises peate andma oma IceWarpi konto e-posti aadressi, kasutajanime ja parooli. Valige oma e-kirjade toomise meetod (POP3 või IMAP) ning sisestage serveri- ja porditeave. Pärast teabe sisestamist salvestage muudatused.
Icewarpi üksikasjad LiveAgenti integratsiooni konfiguratsioonis

Integreerimine on lõppenud. LiveAgenti piletimüügisüsteem tõmbab nüüd kogu Teie meilisisu IceWarpi meiliserverist. Seni võite vaadata meie akadeemia lehte või funktsioonide lehte, et saada lisateavet kasutajatoe, klienditeeninduse ja LiveAgenti võimaluste kohta.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on IceWarp Mail Server?

IceWarp on koostöötarkvara ja meiliserver. Lisaks e-postile pakub rakendus ka dokumentide redigeerimise, kalendri jagamise, kiirsuhtlus- ja koostööfunktsioone. Lisaks grupitöö võimalustele pakub see rämpspostikaitse mooduleid ja viirusetõrje moodulit. Rakenduse Linuxi ja Windowsi versioonid on saadaval.

Kuidas IceWarp Mail Serverit kasutada?

Koostöö on IceWarpiga lihtsaks tehtud. Kuna see suudab töödelda mis tahes arvu kasutajaid, sobib see igas suuruses ettevõtetele. Kõik liikmed saavad koos koostööd teha, vestelda või dokumente hallata. Seda saab kasutada kasutajatoe jaoks kasuliku meililahendusena. Täiustatud klienditoe võimaluste ja tööriistakomplekti jaoks saab selle integreerida ka LiveAgenti kasutajatoe süsteemiga.

Millised on IceWarp Mail Serveri integreerimise eelised?

 • Kohandatud domeeniga meiliserver
 • Koostöö redigeerimisvõimalused
 • Jagatud kalender ja dokumendid
 • Käsitleb mis tahes arvu kasutajaid

Kuidas integreerida IceWarpi Mail Server LiveAgentiga?

 • Minge LiveAgenti ja avage Seadistamine > E-post > Meilikontod
 • Looge uus e-post ja valige Muu
 • Valige IMAP/POP3, sisestage oma andmed ja Salvestage
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo