GetResponse

Palun järgige allpool olevaid integratsiooni juhiseid selle kohta, kuidas hakata GetResponse`i LiveAgentiga kasutama.

  • Esmalt on teil vaja aktiivset GetResponse kontot.
  • Kui teil on konto olemas, aktiveerige LiveAgent Plugina sektsioonis GetResponse plugin
  • Vajutage konfigureeri ja kopeerige oma GetResponse API. Kinnitage ja hakake liitma!

Mis on GetResponse?

GetResponse on veebipõhine e-posti turundusteenus. See võimaldab ajastatud meilisõnumeid (nimetatakse järjestikusteks automaatvastajateks) ja automatiseerib müügivihjete loomise järgseid protsesse. Saate edastada uudiskirju ja hallata kliente hõlpsalt ühest lihtsasti kasutatavas liidesest. GetResponse on olnud üks populaarsemaid automaatvastaja teenuseid alates selle käivitamisest Simon Grabowski poolt 1998. aastal.

Kuidas see töötab?

Hakake lisama oma kontakte GetResponse e-maili kampaaniatesse otse LiveAgent`ist. Vältimaks spämm e-mailide saatmist, saadetakse kontaktile liitumisel registreerumise kohta e-mail. (Kontaktid peavad liitumise kinnitama).

Näide:

Hr. Marsellus Wallace on väga aktiivne ja uudishimulik klient. Soovite teda kindlasti LiveAgentiga seonduvaga kursis hoida. Aktiveerides GetResponse plugina saate teda lisada mistahes hetkel käimasolevatesse e-maili kampaaniatesse lisada. Nüüd saate hakata talle läbi GetResponse`i igasuguse sisuga e-maile saatma. 

GetResponse LiveAagenti tellimus
GetResponse LiveAgenti integratsioon

Frequently asked questions

Mis on GetResponse?

GetResponse on turundustööriist, mis koosneb e-maili turundusest, turunduse automatiseerimisest, veebinaridest ja muust.

Kuidas saate integreerida GetResponsei LiveAgenti?

Integreerimine on üsna lihtne. Kui teil juba on GetResponse'i konto, järgige seda juhendit: Logige LiveAgenti sisse > klõpsake Konfiguratsioonid > Süsteem > Pistikprogrammid. Aktiveerige GetResponse > Kopeerige API võti > Sisestage rakendusse GetResponse API võti.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo