AWeber

Mis on AWeber?

AWeber on meiliturunduse tööriist, mille lõi AWeber Communications 1998. aastal. Meiliturundus on kaubandusliku sõnumi otseturundamine e-posti kasutavale inimrühmale. Kõige laiemas mõttes võiks iga potentsiaalsele või praegusele kliendile saadetud e-kirja käsitleda meiliturundusena. AWeberi kohaselt on neil tänaseks üle 100 000 aktiivse kliendi.

Kuidas seda kasutada?

Teie agendid ei pea platvorme vahetama, et meiliturundusega toimuvat jälgida. Saate oma piletisüsteemi juhtpaneelilt jälgida klientide suhtlust ja meilikampaaniaid.

Tellijate haldamine oma klienditoe tarkvaras pole kunagi olnud lihtsam. AWeberi pistikprogrammi aktiveerimine võimaldab teil otse LiveAgentist oma meiliturundusse tellijaid lisada ja nendest loobuda. Selleks, et vältida rämpsposti saatmist, saadetakse kontaktile liitumisel e-kiri. (Tellimuse peab kinnitama kontakt).

Eelised

  • Jälgige klientide suhtlemist
  • Jälgige oma e-maili kampaaniaid
  • Lisage või eemaldage klientide tellimusi

Kuidas AWeberit LiveAgentiga integreerida

Saate selle aktiveerida oma LiveAgenti konfiguratsioonis saadaoleva pistikprogrammi kaudu.

Liikuge jaotisse Konfiguratsioon > Süsteem > Pluginad ja otsige üles AWeberi integratsioon. Aktiveerimiseks klikkige lülitil.

AWeberi pistikprogramm on LiveAgenti pistikprogrammide loendis aktiivne
AWeberi plugin LiveAgentis

Aktiivse integratsiooni leiate teiste aktiivsete pistikprogrammide integreerimisloendi ülaosast. Klõpsake lüliti kõrval olevat hammasratta ikooni ning teile avaneb uus seadete aken.

Klikkige Hangi Autoriseerimise kood, mille järel avaneb uus brauseri aken. Kopeerige ja kleepige saadud kood jaotisesse Sisesta AWeber autoriseerimise kood ja seejärel Salvesta.

AWeberi plugina konfiguratsioon LiveAgentis
AWeberi plugina konfiguratsioon

Saate lisada kliente ja kampaaniaid eraldi loenditesse vastavalt oma meilikampaaniatele AWeberis.

AWeberi kampaaniate eelvaade
Kampaaniad

Oletegi valmis. Kontrollige oma pileteid ja näete Aweberit piletivaate parempoolsel paneelil.

AWeber plugin aktiveeritud
Aktiivne plugin

Kuidas integreerida AWeberit Zapieri kaudu LiveAgenti?

Integratsiooni AWeberi ja LiveAgenti vahel saab luua ka Zapieri kaudu. Looge Zapieri konto ja suunduge  LiveAgent + AWeber integratsioonide lehele.

LiveAgenti ja AWeberi integratsioonide leheküljed Zapieris
LiveAgent + AWeber

Kerige allapoole ja valige oma päästik ja toiming. Ühe rakenduse päästik aktiveerib toimingu teises, luues nii integratsiooni. Tehke oma valik vastavalt sellele, mida soovite, et teie rakendus teeks.

Kuna saadaval on mitmeid valikuid, tutvustame selles juhendis Uue Liituja ja Lisa uus klient integratsiooni. Pole vahet, kas valite selle või teise integratsiooni, protsess on üsna sarnane.  Kui olete lõpetanud, klikkige sinisel ühendamise nupul.

Zapieris on valitud päästik Uus Liituja ja LiveAgent tegevus Uus Klient.
Päästik ja Toiming valitud

Nüüd seadke üles päästik. Logige olenevalt integratsioonist sisse AWeber või LiveAgenti kontole ja klikkige läbi lihtsa protsessi. Protsessi lõpus saate teha ka päästiku testi, et näha selle toimivust. Lisaks saate selle sammu vahele jätta.

AWeberi päästiku seadistamine Zapieri integratsioonides
AWeber päästiku seadistamine

Toimingu seadistamine võib võtta pisut rohkem aega, olenevalt teie integratsiooni valikust. Meil tuli täita kõigest kliendi e-maili aadress ja mõned valikulised väljad, et täpsustada, mis juhtub, kui tegevus käivitub.

LiveAgenti toimingu seadistamine Zapieris
LiveAgenti toimingu seadistamine

Kui olete lõpetanud, tuleb integratsiooni testida. See pole otseselt vajalik, kuid käesolev valik teeb seda automaatselt.

AWeberi tellijate nimekiri
AWeberi tellijad
AWeberi liitujad on LiveAgenti imporditud
AWeber liitujad LiveAgentis

Õnnestumine!

Frequently asked questions

Mis on AWeber?

AWeber on e-kirju automatiseeriv meiliturunduse tarkvara, mis lõppkokkuvõttes aitab teie ettevõtet kasvatada.

Kuidas integreerida AWeber LiveAgenti?

Logige LiveAgenti > navigeerige jaotisesse Süsteem > Pluginad > aktiveeri AWeber > Kopeerige AWeberi API võti ja sisestage see LiveAgenti.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo