Fortune 3

Selleks, et paigaldada LiveAgenti reaalajas vestluse nuppu oma Fortune 3 veebilehele, järgige allpool väljatoodud juhiseid.

  • Esimeseks sammuks on LiveAgenti paneelil luua ja kohandada uus vestluse nupp. Kopeerige selle HTML kood (Ctrl+C) lõikelauale.
Fortune 3 - App - Uploads - 2019 - 09 - Csm Step1 3dcart 4c8ed71c21 4.jpg
  • Minge oma Fortune 3 poe haldajasse ja valige Veebilehe Disain > Veebilehe välimus & stil >  Redigeeri Malli > Allika vaade> ja kleepige vestluse nupu kood (Ctrl + V) kohe
fortune3 LiveAgenti integreerimine
  • Minge oma poe veebilehele, värskendage seda ning teie vestluse nupp on valmis.
fortune3 reaalajas vestluse LiveAgent integratsioon

Miks Fortune 3?

Alustage veebipoe loomist tänase parima platvormiga. Fortune3 e-kaubanduse veebisaitide koostaja ja ostukorvi tarkvara pakuvad teile parimaid lahendusi oma toodete veebis müümiseks teie isikliku ja eksklusiivse poe kaudu.

Kuidas seda kasutada?

LiveAgenti Forune3 integratsioon võimaldab teil oma Fortune3 poe veebilehele reaalajas vestluse nuppe paigaldada.

Frequently asked questions

Mis on E-kaubanduse tarkvara?

E-kaubanduse tarkvara on loodud e-poodide koostamiseks. Juba valmis disainitud mallide abil saate luua ja e-poe omanikuks saada kõigest minutitega. Saadaval on mitmeid erinevaid e-kaubanduse tarkvarasid nagu Magento, Shopify või Fortune 3. 

Kuidas integreerida Fortune 3 LiveAgentiga?

Logige oma LiveAgenti kontole > Loo/Kohandage reaalajas vestluse nupp > Kopeerige HTML-kood > Kleepige oma Fortune 3 poe haldurisse > Veebilehe kujundus > Veebilehe välimus ja Stiil > Redigeeri malli > Allika vaade > Kleebi kood > Salvesta.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo