Volusion

Mis on Volusion?

Volusion onn pilvepõhine e-kaubanduse tarkvara, mis võimaldab teil ehitada oma e-poe algusest lõpuni ise, et saaksite hakata oma tooteid ja teenuseid müüma. Sellel on kergesti kasutatav lohistamise ja kukutamise funktsioon, mis on klientidele kerge vaevaga oma e-poe loomiseks saadaval. Saate valida ühe nende vastavatest teemadest.

Kuidas saate seda kasutada?

Kasutage Volusion`it, kui soovite luua esmaklassilist e-poodi ja hakata oma tooteid müüma. Kombineerituna LiveAgent`i tarkvara integratsioonidega, saate pakkuda oma klientidele ühelt töölaualt suurepärast tuge. Selleks tööks on saadaval nii telefon, e-mail, live vestlus või teadmistebaasi funktsioonid. Hakake oma veebilehe jaoks live vestluse nuppu looma.

Eelised

  • Usaldusväärne ekaubanduse lahendus
  • Reaalajas klienditugi teie veebilehel
  • Aidake oma veebilehe külastajaid ühest tarkvarast
  • Proaktiivsed vestluse kutsed aitavad teil kasutajateni kiiremini jõuda

Kuidas integreerid LiveAgent vestluse nuppu oma Volusion`i veebilehele

Live vestluse nupp pakub teie klientidele lihtsat moodust teiega veebilehe kaudu küsimuste korral ühendust võtta.

Avage oma LiveAgent ja minge Konfiguratsioon > Vestlus > Vestluse nupud

Vestluse nupu sektsioon LiveAgent`i konfiguratsioonis
LiveAgent`i vestlusnupud

Uue loomiseks klikkige oranžil plussmärgi kujundil. Valige vestluse nuppude galeriist soovitud disain või laadige üles kohandatud HTML disain või valige pilt Kohandatud sektsioonist. Kui olete oma valiku teinud, suunab LiveAgent teid järgmisse seadistuse osasse.

Vestluse nuppude valik LiveAgent`i nuppude galeriis
Vestlusnuppude galerii

Nüüd tuleb teil nupule nimi anda ja valida vastuvõttev osakond, keel ja muud võimalused nagu töölaua režiim või maksimaalne järjekorra pikkus. See on osa seadistusest oleneb teie enda eelistest. Kui olete lõpetanud, klikkige Salvesta ja suunduge vasakul paneelil olevasse Integratsiooni sektsiooni.

Vestluse nupu konfiguratsioon osana Volusion`i integratsioonist
Nupu konfiguratsioon

Nüüd tuleb teil kopeerida kood oma veebilehe kehatektsi. Minge oma Volusion poe adminpaneelile Disain ja klikkige Mall. Valige edasistest seadetest Redigeeri HTML ja suunduge veebilehe lõppu. Asetage kood

Kui te pole kindel, kuidas seda teha, saate saata koodi oma veebilehe administraatorile klikkides vastavasisulisele valikule LiveAgent`i integratsioonis, mis asub kohe koodi kohal. Nad hoolitsevad ülejäänu eest ise.

LiveAgent`is genereeritud vestluse nupu kood
Nupu kood
Live vestluse nupp paigaldatuna Volusion`i e-poe veebilehele
Nupu paigutus veebikoodis

Oletegi valmis. Uue live vestluse nupu nägemiseks minge oma poe lehele ja värskendage seda. Teie kliendid näevad seda iga kord, kui sisenevad teie e-poodi, lisaks on neil nüüd võimalus selle kaudu kasutajatoe agendiga ühendust võtta.

Volusion LiveAgenti reaalajas vestluse integreerimine

Lisaks saate jälgida live vestluse näitajaid ja külastajaid Google Analytics`iga. Vaadake allpool olevat videoõpetust Volusion`i integratsiooni kohta.  

Youtube video: How to add live chat to Volusion store | www.liveagent.com

Kuidas integreerida LiveAgent`i Zapier`i kaudu Volusion`iga? 

Zapier on kolmanda osapoole teenusepakkuja, mis loob kahe äpi vahel integratsioone. LiveAgent`i ja Volusion`it saate ühendada, kui soovite erinevat tüüpi integratsiooni, mis on teie jaoks saadaval.

Integratsiooniprotsessi alustamiseks on teil vaja Zapieri`i kontot. Kui teil seda veel pole, siis looge see siin. Seejärel jätkake LiveAgent + Volusion integratsiooni veebilehega.

LiveAgent ja Volusion integratsioon Zapier`is
LiveAgent + Volusion

Kerige alla kuni Ühenda LiveAgent + Volusion minutitega sektsioonini. Siin saate valida oma integratsiooni päästiku ja tegevuse, et luua kohandatud integratsioon. Saadaval on mitmed valikud, vaadake need läbi ja valige oma vajadustele vastavad.

Kuigi meie poolt juhendis saadaolevate võimaluste arv ja teie kogemus Zapier´iga võib olla erinev, siis üldine protsess jääb samaks. Näitena presenteerime teile Volusion päästiku Uus Toode integreerimist KiveAgent`i päästikuga loo vestlus. Jätkamiseks klikkige sinisel nupul.

Zapier`is  valitud Volusion päästik Uus Toode ja LiveAgenti tegevus.
Päästik ja tegevus valitud

Järgmine samm nõuab teilt oma Volusion kontole logimist ja Zapier`ile lubade andmist. Järgmise sammuni minemiseks klikkige läbi see lihtne protsess. Zapier soovib testida päästikut, et näha kas see töötab. Minge selle sammuga edasi või jätke see vahele.

Volusion päästiku üles seadmine Zapier`is
Volusion päästiku üles seadmine

Järgmine samm seisneb LiveAgent`i päästiku seadistamises. Täitke ära kõik vajalik, sealhulgas peaks uus vestlus sisaldama saatja ja saaja e-maili aadresse, sõnumi teemat ja sõnumi kehatektsi. Viimaseks sammuks on kogu integratsiooni testimine.

LiveAgenti tegevuse üles seadmine Zapier`is
LiveAgenti tegevuse üles seadmine

Kui olete llõpetanud, on integratsioon valmis.

Frequently asked questions

Mis on Volusion?

Volusion on eKaubanduse tarkvara, mis võimaldab teil luua e-poode. Veelgi enam, see pakub nende kergemaks loomiseks ja kohandamiseks professionaalide poolt disainitud teemasid

Kuidas saate integreerida LiveAgent`i Volusion`iga?

Live vestluse nupu integreerimiseks tuleb teil logida oma LiveAgent`i kontole ja kohandada live vestluse nupp. Pärast seda, lihtsalt kopeerige selle HTML kood ja kleepige see oma e-kaubanduse veebilehele. 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo